Reklama

cigarety

Názor (Po, 30. 3. 2009 - 10:03)

Dobře děláš ml.
Přetoč si konečně ty hodiny a zjistíš, že je pomalu čas na obídek. Dneska to vidím na uzený s bramborovym knedlíkem a se zelím.

Názor (Po, 30. 3. 2009 - 10:03)

Ml-čku naš, což pak děláš? Děti jsou ve škole, ty lozíš z postele, na nic nedbáš, na nic nedbaš.

Názor (Po, 30. 3. 2009 - 10:03)

tak tak, svatá pravda

názor (Po, 30. 3. 2009 - 10:03)

doopravdy,svůj k svému...

Pavel (Ne, 29. 3. 2009 - 23:03)

Tak jsem tady,vypil jsem asi 5 piv a 5 malých štamprli, Přisedli si k nám takovi trošku vzdálenější sousedi, a když jsem odmítl cigaretu, kterou mi nabídli s oduvodněním že jsem přestal kouřit.Jen že to jsem neměl říkat, že jsem přestal na počitačí, to jsem si dal.Takhle by chtěli přestat taky, a když jsem jím chtěl dat kontakt tak že nejsou malé děti a že si mě vždycky vážíli ale takovou lež si nezaslouží aby jím někdo říkal.No a tak jsme se krásně dohádali do zavěrečné, ale je to dobré, nekouřím a to je hlavní.

.Mirek (Ne, 29. 3. 2009 - 21:03)

Příspěvek pod názvem Mirek, patří kuřákovi.Jiřino, prokouřené roky máme stejné, akorát co se týče množství vykouřených cigaret,nevím kdo z nás vede, jelikož já jsem kouřil 60.Každopádně obdivují tvou vůlí, smekám, v tom směru rozhodně vedeš. DĚLÁŠ MI RADOST.

.Mirek (Ne, 29. 3. 2009 - 21:03)

To jsem si myslel taky, a to jsem kouříl 60 i víc. Ale u klienta, který kouřil 100 cigaret jsem měl, takový malý pocit méněcennosti že existuje větší kuřák jako jsem byl já. Cigarety si dělal,plnil si dutinky. Je do té míry spokojen že nám doporučil asi 15 klientů.

Jiřina (Ne, 29. 3. 2009 - 20:03)

Mirku, kouřila jsem asi 35 let, poslední roky tak dvacku denně. Taky si myslím, že když si člověk to odvykání "protrpí", tak si to rozmyslí, aby zkoušel jestli by mu to chutnalo. Já si myslím, že bych rychle byla zpátky, takže cigaretu nevezmu ani do ruky. Spíš se snažím zapomenout, že jsem kdy kouřila.

Kuřák. (Ne, 29. 3. 2009 - 20:03)

Kouřím tak kolem 50. Znáte, nebo byl u Vás na terapii někdo kdo kouřil 100 cigaret? Já myslím že už větší kuřák jako jsem já nemůže být.Pro pana Mirka.

Mirek (Ne, 29. 3. 2009 - 19:03)

Jsem majitelem přístroje Bicom, na kterém zbavujeme závislosti na cigaretách. Renato,Jiřino/9.týdnu/ gratulují a obdivují,já jsem měl problém vydržet 2 hodiny. Můžete prosím napsat,kolik roků a kolik cigaret jte kouřily? Taky jsem rád že přibylo několik konstruktívních diskutéru jako Číšnik,Roman, Lenka č.2, anoným či nekuřák a další. Taky Pavlové, velmi přesné články, které mají velkou výpovídací hodnotu, den po dni.Odpověď pro Lenku č.2. Nevýhodou této metody je to, že kuřák poměrně lehce přestane kouřít, a jak je známo, "lehce nabyl,lehce pozbyl", určitý druh lidí si to neváží, že nekouří a po nějaké době si třeba myslí že už je jak se říka za vodou, a pak stačí jedna cigareta a stane se z něj zase kuřák.Dá se říct že kuřáci, kteří si to doslova vydřeli rokem nebo i rokem a půl abstinenčních příznaků si velice dobře rozmysli sáhnout po té první cigareté, která zcela určitě spustí ten kolotoč závislosti. Pokuď se týka věkové skupiny, která špatně přestává kouřit, tak jsou to vesměs velice mladí lidé kolem 20let.Chybí jím totiž myslím motivace,/ nemívají zdravotní potíže, ani nebývají silní kuřáci proto si i peníze na kouření najdou.Troufám si také říct že asi tak 30% lidí kouřít chce. Na druhé straně velmi silní /30 AŽ 100 cigaret/ a starší lidé přestávají kouřit řekl bych bez problému. Doporučují proto lidém, kteří kouří málo, a krátkou dobu že by se mohli s tímto zlozvykem poprat sami. Zase naopak lidí kteří kouří hodně roků a hodně cigaret cigaret by možná měli vyhledat pomoc. Uvádí se že závislost na heroinu je menší jak na nikotinu, proto si troufám říct že je až škodlivé říkat kuřákovi, JÁ JSEM PŘESTAL,nebo ON PŘESTAL. TEN MÁ SILNOU VŮLÍ. Tím nepřímo říkate kuřákovi, jak je slabý, a to není ta pomoc, kterou potřebuje.Každý silný kuřák, který chtěl přestat se o to určitě pokusil, proto je třeba hledát způsob,který mu v tom pomůže.Znám několik lidí, kteří u nás přestali kouřít,a teď dělají ramena že mají silnou vůli. Kuřáci a nekuřácí VAŽTE SI TOHO ŽE NEKOUŘÍTE, A TĚŠTE SE ŽE KOUŘIT NEBUDETE.

Šimon (Ne, 29. 3. 2009 - 18:03)

Jak jinak?! Udáš nás Hrníčkové komisi? :D
Jdi se vycpat nádhero!!!!

!!! (Ne, 29. 3. 2009 - 18:03)

UŽ MU NEODPOVÍDEJTE, IGNORUJTE HO A ON VYPADNE!!!

Pavel (Ne, 29. 3. 2009 - 17:03)

Pavel nekouří a nemá problémy. Jdeme se zetěm na pivo, omlouvám se, večer se ozvu.

Lenka č.2 (Ne, 29. 3. 2009 - 16:03)

CHtěla bych poděkovat Číšnikovi, Romanovi a dalším lidem za své skušenosti, velmi přesný se mi zda takový aktuální popis pana Pavla, proto pane Pavle pište, třeba i když začnete třeba kouřit. Ráda bych také pana četla něco od pana Mirka. Třeba jaké nevýhody má ta terapie, pro které věkové skupiny by jste jí doporučoval, pro silné nebo slabé kuřáky a podobně. Děkují za odpověd?.

Roman (Ne, 29. 3. 2009 - 03:03)

Pro Lenku č.2. Podívejte se na stránky ARCHÍV DISKUSE BICOM 2000. Já mám tu nejlepší skušenost s Bicomem. Taky se podívejte na Revitalia, bohužel tam také zaneřádil tyto stránky CIDRYCHOFOBII CIDRYCH.

Jiřina (So, 28. 3. 2009 - 19:03)

Pane Cidrtychu, nevykládejte mně nic o pevné vůli. Přestala jsem kouřit a nekouřila jsem jedenáct měsíců. V červenci se mi zabil syn a já jsem začala kouřit znovu, protože mně bylo naprosto jedno co se mnou bude. Teď se snažím zvednout, a proto jsem i přestala kouřit, tak mně nekažte o pevné vůli!

Jiřina (So, 28. 3. 2009 - 17:03)

Nevěřím tomu, že bych se po 27 letech nekuřáctví neustále tímhle tématem zabývala. To, že musíme použít pevnou vůli, to nám snad nikdo nemusí neustále připomínat.

Návštěvník (So, 28. 3. 2009 - 17:03)

zajeď si ještě dál...tu radost tu sděluje už nejmíň dva roky..

Leny (So, 28. 3. 2009 - 16:03)

Tak JC to už vesměs napsal za mě, jak to vnímám já, i když to moc nemám pročtený, tak mi stačilo, že vím ,jak to dokázal, že když se chce, tak všechno jde, není to jednoduchý, ale je to jen na člověku samotném a pak o vytrvalosti, vůli, změně myšlení, odepření si v počátcích, kdy cigareta je riziko a časem už to bude něco, co ke mně patřit vůbec nebude. Já pochopila hned, co vám tady chtěl poradit a sdělit už zpočátku, žádný trik nemá a pouze se chtěl podělit o radost z toho, že to dokázal a druhé motivovat a taky tady nezačal hloupě a nechutně nadávat a psát nesmysly. To stačí si nezávisle po sobě pročíst několik stránek a jsem v obraze hned. A tahle diskuze Jiřino nemusela být "o ničem", kdyby ji jistí závistivci a slaboži nezkazili, ono JC je to opravdu k Tobě velká závist, že Tys to dokázal a oni ne, já jsem taky dříve dost záviděla těm co přestali, ale nebyla jsem na ně hnusná, ale spíše je obdivovala. Takže za tou zlobou je pouhá slabost, zlo a závist.

Jiřina (So, 28. 3. 2009 - 16:03)

Zítra to bude devět týdnů co nekouřím a jde to čím dál snáz, zato tahle diskuze je opět o ničem.

Reklama

Přidat komentář