Reklama

cigarety

otrokář (Čt, 2. 4. 2009 - 19:04)

ml nás koupil.stačí??

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2009 - 18:04)

ml je nejspíš nějakej krmič od bejků a sní, jaký by to bylo, kdyby bylo... a kdyby to řekl, tak se mu ještě omluvím! Nesnáším tyhle čuráčky co machrujou a nic

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2009 - 17:04)

Dóóóóóóbrýýýýýýýýýýýýýýýý

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2009 - 16:04)

PROČ HO VYHAZUJEŠ HRNČÍŘI? NENÍ TVOJE TATO DISKUZE JAK SI MYSLÍŠ.

Kytička (Čt, 2. 4. 2009 - 15:04)

a tenhle příspěvek je od tebe?

Roman (Čt, 2. 4. 2009 - 15:04)

Kouřím od 9 let a nemůžů přestat.

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2009 - 12:04)

A co Obama ten nic od tebe nedostane?Tak zase tak dobrej nejsi.

Roman (Čt, 2. 4. 2009 - 00:04)

PODÍVEJ SE NA DEN 31.3.2009. Kuřáku myslíš třeba takhle? Skusít by se to mohlo,ale bude to třeba po nějaké době aktualizovat, za pokus to stojí. Hlavně třeba se zbavit toho vola. Lenko č.2 přejí Vám i Vaší mamince aby se dobře rozhodla, také tobě Kuřáku. ODKAZ NA DEN 31.3.

:-) (Čt, 2. 4. 2009 - 00:04)

navrhuj(í)

Kuřák. (Čt, 2. 4. 2009 - 00:04)

Jsem pozorovatel a tak trošku,kuřák zbabělec a strašně rád bych také přestal a byl bych rád, a bylo by mi ctí a potěšením být na tom malém seznamu nekouřících.( CIDRYCHU JENOM TY MI PROSÍM NERAĎ). Myslím že to napsal Mirek, že každý neuspěšný pokus oslabuje vůli. Podle mého názoru je to sto procentní pravda. Pokusil jsem se hodně krát přestat, bohužel bez u?pěšně. Rozhodl jsem se proto že se smířím s tímto stavem, a k tomu mi slouží ynámy kec že tělo musí jít do hrobu zhuntované, anebo že když už jsem do toho vrazil tolik peněz tak přece nepřestanu. Původně jsem hledal na internetu něco jiného a jenom náhodou jsem trefil na tyto stránky a k tomu na názory velmi realistické, tak je nějakou dobu sledují.Nebudu proto zastírat že mě čím dál víc rajcují, abych přestal kouřít.Taky musím pochválit někoho, který vybral ty příspěvky, které jsou fundované. CHtěl bych taky příspět, navrhují jak to psal před časem Petr. Napsat odkaz na den 31.3.09.ty kdo to myslíš vážně. nebo přečti den 31.3.09. A zase přesouvat tuto problematiku stále dopředu, tímto by se možná dalo aspoň částečně zabránit Cidrychofobii. Spozdravem Kuřák, který by rád přestal.

Lenka č.2 (St, 1. 4. 2009 - 23:04)

Chtěla bych moc poděkovat, někomu kdo tyto stránky skultůrníl do této podoby. Děkují. hned jsem je využila. Upekla jsem bábovku a pozvala jsem mamku na kávu a bábovku. Potom jsem nenápadně otočila rozhovor na téma ,že jsem našla zajímavou diskusi na téma kouření.Maminku velice zaujal,případ pana Pavla ,dokonce tak že jsme se několik krát vraceli zpátky. A když jsme narazili na popis, kde pan Pavel uvádí, že se mu upravil krevní tlak ze 170 na 140 tak se trofám říct že se skoro rozhodla že tuto terapii podstoupí. Maminka totiž užívá lék TRIASYN, na snížení krevního tlaku, a doktor jí doporučoval omezit nebo nejlíp přestat kouřít.Moc bych si přála aby se mamince podařilo sekmout s tím zlozvykem, a vím že ona chce přestat taky. Jsem přesvědčena že se určitě bude chtít podívat jak se Vám všem daří,proto pište, hlavně prosím pane Pavle,nepřestávejte.Číšníku vám za povzbuzení a všem, kteří se snaží pomoci.Aby náhodou nedošlo k omylu, tak panu Cidrychovi,neděkuju, nemám zač.

PAVEL (St, 1. 4. 2009 - 21:04)

NEKOUŘÍM,OD 20.3.09 DÍKY PŘÍSTROJÍ BICOM,A KONSTRUKTÍVNÍM RADÁM NA TĚCHTO STRÁNKACH. Na cigarety, si už skoro aní nevspomenu.Pocení v noci a kašel stále trvají.Krevní tlak skoro v normálu.Žaludeční vředy se zatím neozývají. Uřívám 2 krát denně Aloe-Vera, a lymfatický čaj.Poraďte jestli mám jít na druhou terapii,která je zdarma.Děkují za zprůhlednění této diskuse, výběrem článku, ktré tu patří.

Návštěvník (St, 1. 4. 2009 - 10:04)

Jarouši ty jsi nevinnej....

Návštěvník (St, 1. 4. 2009 - 08:04)

Zdeničko, v kolik a kde?:-)

Návštěvník (St, 1. 4. 2009 - 08:04)

No ale musíš mu říct i o tečkách na konci věty. Tupci by to nikdy nedošlo:-) On a jeho pocit dokonalosti. To jsou kamarádi ruku v ruce:-))

Pavel (Út, 31. 3. 2009 - 23:03)

CHtěl jsem reagovat dnes trošku rychlejí ale zdálo se mi že chce někdo zprůhlednit tyto stránky, tak jsem si je jednak přečetl a taky jsem si spočítal kolik jsem ušetřil za 11 dnů co jsem nekouřil. Denně jsem vykouřil cigarety za 160 kč. krát 11 dnů, to se rovná 1760 kč.( KOUŘIL JSEM V PRŮMĚRU 50KS ). Radějí jsem to nikdy nepočítal, abych neměl ještě větší na sebe zlost. Za antinikotinovou terapii jsem zaplatil 1300 Kč. dalo by se říct, kdybych nepočítal, náklady na benzín a amortizaci, tak jsem vydělal 460 Kč. Dalo by se říct že po 9 dnech už jenom vydělávám. Taky jsem si spočítal, za den 160 Kč, krát měsíc 30 dnů to se rovná za měsíc 4800Kč, PLUS ZDRAVÍ. Možná to slovo vydělal není správné, mělo by tam být neutratil. Musím se zeptat, v prodejně aut kolik by mne stál Lizing na FÁBII. Jinak pokuď to ještě někoho zajíma tak jsem přestal kouřít na přístrojí Bicom, od 20.3.09 19 hod, citím se dobře,abstinenční problémy nemám, včera jsem si trošku vypil v hospodě( asi 5 piv a nějaká štamprle), kouřít se mi nechtělo. Nevím jestli je to standard, ale já mám ještě jednu terapii do měsíce zdarma, proto bych se chtěl zeptat, jestli je třeba opakovat tu terapii, nebo to je taková záruka? Libore, Ládiku, Mirku, číšníku, Renato, Petře, Lenko č.2, a další pište.

MATA-HARI (Út, 31. 3. 2009 - 22:03)

VAŠE PŘÍSPĚVKY,KTERÉ VÁM MŮŽOU POMOCI ZBAVIT SE NIKOTINOVÉ ZÁVISLOSTI.

_ (Út, 31. 3. 2009 - 21:03)

29. 3. 2009 23:50:12, Pavel
Tak jsem tady,vypil jsem asi 5 piv a 5 malých štamprli, Přisedli si k nám takovi trošku vzdálenější sousedi, a když jsem odmítl cigaretu, kterou mi nabídli s oduvodněním že jsem přestal kouřit.Jen že to jsem neměl říkat, že jsem přestal na počitačí, to jsem si dal.Takhle by chtěli přestat taky, a když jsem jím chtěl dat kontakt tak že nejsou malé děti a že si mě vždycky vážíli ale takovou lež si nezaslouží aby jím někdo říkal.No a tak jsme se krásně dohádali do zavěrečné, ale je to dobré, nekouřím a to je hlavní.

_ (Út, 31. 3. 2009 - 21:03)

29. 3. 2009 20:38:33, Jiřina
Mirku, kouřila jsem asi 35 let, poslední roky tak dvacku denně. Taky si myslím, že když si člověk to odvykání ""protrpí"", tak si to rozmyslí, aby zkoušel jestli by mu to chutnalo. Já si myslím, že bych rychle byla zpátky, takže cigaretu nevezmu ani do ruky. Spíš se snažím zapomenout, že jsem kdy kouřila.
odpovědět >>
29. 3. 2009 21:00:29, .Mirek
To jsem si myslel taky, a to jsem kouříl 60 i víc. Ale u klienta, který kouřil 100 cigaret jsem měl, takový malý pocit méněcennosti že existuje větší kuřák jako jsem byl já. Cigarety si dělal,plnil si dutinky. Je do té míry spokojen že nám doporučil asi 15 klientů.
odpovědět >>
29. 3. 2009 21:21:13, .Mirek
Příspěvek pod názvem Mirek, patří kuřákovi.Jiřino, prokouřené roky máme stejné, akorát co se týče množství vykouřených cigaret,nevím kdo z nás vede, jelikož já jsem kouřil 60.Každopádně obdivují tvou vůlí, smekám, v tom směru rozhodně vedeš. DĚLÁŠ MI RADOST.

_ (Út, 31. 3. 2009 - 21:03)

29. 3. 2009 19:58:37, Mirek
Jsem majitelem přístroje Bicom, na kterém zbavujeme závislosti na cigaretách. Renato,Jiřino/9.týdnu/ gratulují a obdivují,já jsem měl problém vydržet 2 hodiny. Můžete prosím napsat,kolik roků a kolik cigaret jte kouřily? Taky jsem rád že přibylo několik konstruktívních diskutéru jako Číšnik,Roman, Lenka č.2, anoným či nekuřák a další. Taky Pavlové, velmi přesné články, které mají velkou výpovídací hodnotu, den po dni.Odpověď pro Lenku č.2. Nevýhodou této metody je to, že kuřák poměrně lehce přestane kouřít, a jak je známo, ""lehce nabyl,lehce pozbyl"", určitý druh lidí si to neváží, že nekouří a po nějaké době si třeba myslí že už je jak se říka za vodou, a pak stačí jedna cigareta a stane se z něj zase kuřák.Dá se říct že kuřáci, kteří si to doslova vydřeli rokem nebo i rokem a půl abstinenčních příznaků si velice dobře rozmysli sáhnout po té první cigareté, která zcela určitě spustí ten kolotoč závislosti. Pokuď se týka věkové skupiny, která špatně přestává kouřit, tak jsou to vesměs velice mladí lidé kolem 20let.Chybí jím totiž myslím motivace,/ nemívají zdravotní potíže, ani nebývají silní kuřáci proto si i peníze na kouření najdou.Troufám si také říct že asi tak 30% lidí kouřít chce. Na druhé straně velmi silní /30 AŽ 100 cigaret/ a starší lidé přestávají kouřit řekl bych bez problému. Doporučují proto lidém, kteří kouří málo, a krátkou dobu že by se mohli s tímto zlozvykem poprat sami. Zase naopak lidí kteří kouří hodně roků a hodně cigaret cigaret by možná měli vyhledat pomoc. Uvádí se že závislost na heroinu je menší jak na nikotinu, proto si troufám říct že je až škodlivé říkat kuřákovi, JÁ JSEM PŘESTAL,nebo ON PŘESTAL. TEN MÁ SILNOU VŮLÍ. Tím nepřímo říkate kuřákovi, jak je slabý, a to není ta pomoc, kterou potřebuje.Každý silný kuřák, který chtěl přestat se o to určitě pokusil, proto je třeba hledát způsob,který mu v tom pomůže.Znám několik lidí, kteří u nás přestali kouřít,a teď dělají ramena že mají silnou vůli. Kuřáci a nekuřácí VAŽTE SI TOHO ŽE NEKOUŘÍTE, A TĚŠTE SE ŽE KOUŘIT NEBUDETE.
odpovědět >>
29. 3. 2009 20:31:21, Kuřák.
Kouřím tak kolem 50. Znáte, nebo byl u Vás na terapii někdo kdo kouřil 100 cigaret? Já myslím že už větší kuřák jako jsem já nemůže být.Pro pana Mirka.
odpovědět >>

Reklama

Přidat komentář