Reklama

cigarety

Návštěvník (Út, 31. 3. 2009 - 18:03)

20. 3. 2009 10:48:09, Libor
PAVLE,můžu ti ten počítač doporučit,sám jsem byl na něm, sice je tomu teprve 3 měsíce a zatím to nemá chyby,píší o tom dne 17.3.08. Jsem přesvědčený,že si o něm na některých článcích četl ale možná sis to nedal v souvislost.Ten lidově jak se říka počitač se jmenuje Bicom. Jinak Champix je na lékařský předpis,a doktor by ho myslím ,pokud to věděl, neměl předepisovat pacientům, kteří trpí vředy.Možná Mirek napíše víc,dělají na něm odvykačku.
odpovědět >>
20. 3. 2009 12:01:17, Pavel
Chlapi díky že jste mne vyvedli z neznalosti,už jsem se díval na některé stránky,svitla mi naděje,vypadá to dobře co tam píšou,já vůl jsem si myslel že jsou to tablety.Libore díky za reference a s tím doktorem maš pravdu v nemocnici mi to říkali taky.Ozvu se.
odpovědět >>
20. 3. 2009 12:19:56, Pavel
Libore dej tip,kde si byl ty na té odvykačce,nebo Mirku.
odpovědět >>
20. 3. 2009 12:34:42, Mirek
Pavle napiš aspoň okres,nebo město odkuď si.

Návštěvník (Út, 31. 3. 2009 - 18:03)

19. 3. 2009 16:56:31, Zase Mirek.
Tak se mi zdá že se tak trošku tato diskuse zasekla,což by byla škoda.Myslím že na těchto stránkach,jsem četl,že při odvykání pomahájí seminka slunečnice a pod. Osobně si to nemyslím ale my doporučujeme klientům,kteří přestanou kouřit a nevědí co s rukama,dát si nějaké semínka do misky místo popelníku a sahat pro ně, místo sahat po cigaretě.Nebo do kapes.Taky doporučujeme žvýkačky,jenže kuřáci neradí žvýkají,protože se jím žvýkačka nikdy nevešla mezi interval cigarety.Má to výhodu že člověk nemůže dělat dvě věci najednou, a nemusí přibírat na váze.Já jsem přibral po 14 měsících nekouření 7 kg.V souvislosti ze žvýkačkama Vám popíši jeden případ,který se nám stal.Jeden čerstvy důchodce nám telefonoval po4 měsících nekouření že neví co se mu stalo že dostal šílenou chut kouřít.Když jsme pátrali spolu co v poslední době dělal,tam mi řekl že nic,protože si pořezal ruku,tak si otevřel lékarničku vzal si obvaz,zavázal si prst,akorat udělal pořádek v lekarničce no a při této příležitosti si vzal žvýkačku zn. nicoret,přece to zaplatil tak to nevyhodí. Tím se zpustila znova závislost na nikotinu.Proto nedoporučujeme při odvykaní po nějaké době si vzít,nějakou nahražku z obsahem nikotinu.Pokud se do těla dostane nějakým způsobem nikotin,vráti se nikotinový hlad, a nemusí to být jen cigareta.Taky vodní dýmka,způsobí návrat ke kouření.

Návštěvník (Út, 31. 3. 2009 - 18:03)

19. 3. 2009 01:08:58, Mirek.
Jenom na doplnění,na vstup Petra,CHampix se doporučuje užívat po dobu alespon po dobu 6 měsícu,tímto je třeba výše uvedenou částku násobit a to je už skoro 12 tisíc, a taky třeba započitat částku kterou prokouříte než přestanete mít chut na cigaretu. den D. V rámci oběktivity, skuste se podívat na stranky Champix, tam si to chváli a dle mého názoru je každá metoda která pomůže dobrá.Přejí hezký den.
odpovědět >>
19. 3. 2009 01:14:46, Mirek.
A uspěšnost uvádějí 44procent,po půl roce.
odpovědět >>
19. 3. 2009 06:43:19, Petr
Mirku, díky za příspěvěk. Každá rada je dobrá.
odpovědět >>
19. 3. 2009 06:53:34, Kruci to je jiný kafe
číst si vás a číst jen o odnaučování kouření:)Jen sem nezačněte psát jak jste dobří v tom co děláte a vychvalovat se až do nebes.Díky,je to poučné a ispirující.
odpovědět >>

Návštěvník (Út, 31. 3. 2009 - 18:03)

19. 3. 2009 01:08:58, Mirek.
Jenom na doplnění,na vstup Petra,CHampix se doporučuje užívat po dobu alespon po dobu 6 měsícu,tímto je třeba výše uvedenou částku násobit a to je už skoro 12 tisíc, a taky třeba započitat částku kterou prokouříte než přestanete mít chut na cigaretu. den D. V rámci oběktivity, skuste se podívat na stranky Champix, tam si to chváli a dle mého názoru je každá metoda která pomůže dobrá.Přejí hezký den.
odpovědět >>
19. 3. 2009 01:14:46, Mirek.
A uspěšnost uvádějí 44procent,po půl roce.
odpovědět >>
19. 3. 2009 06:43:19, Petr
Mirku, díky za příspěvěk. Každá rada je dobrá.
odpovědět >>
19. 3. 2009 06:53:34, Kruci to je jiný kafe
číst si vás a číst jen o odnaučování kouření:)Jen sem nezačněte psát jak jste dobří v tom co děláte a vychvalovat se až do nebes.Díky,je to poučné a ispirující.
odpovědět >>

Návštěvník (Út, 31. 3. 2009 - 18:03)

20. 3. 2009 02:02:50, Pavel
Dnes mne pustili z nemocnice,po třech týdnech,které jsem tam strávil po léčbě nikotinové zavislosti lékem Champix.Mám totiž žaludeční vředy.Jsem silný kuřák 40 lehce.V nemocnici jsem trochu omezil.Sám bohužel nepřestanu, Petře jak píšeš ve svém článku.Mirek píše dobře, souhlasím s Váma,je vidět že tomu rozumí.Mojí dva bývalí spolupracovnicí byli v roce 2002na nějakém počitači a od té doby,nekouří,jenže ta firma už tady není.A už mám zase plný popelník, a potom se pochval.

renata (Út, 31. 3. 2009 - 12:03)

Péto hurá že jsi tady.Už jsem si říkala že asi nenapíšeš člověče.Tak hele máš to v kapse co?Já budu v pátek 21 dní a je to v pohodě.Občas ta chut trošku laškuje ale jak psala Zdena za chvilku je pryč.Jen jsem trochu nervozní ale doufám že se to časem taky vyřeší.Ted nevím kdo se mě ptal nedávno kolik jsem kouřila a jak dlouho asi Mirek fakt nevím.Tak jsem kouřila 18 let necelou krabku ale celou mě nedělalo problém taky vyčudit.Ted jsem absolutně bez nikotinu a je to fajn.Jé a jak si ted vychutnávám třeba kávičku.Fakt bych nevěřila jak jsem měla utlumenou chut v puse.Pavle vydrž jsi pašák at ti pomáhá cokoliv jen nekouřit.Cítím z tvýho psaní že jsi taky spokojený a to je paráda.Manžel do toho zatím nějak nechce ale čase uvidíme.Musí si to probrat v hlavě sám.Dali jsme se na vojnu a vážím si každýho kdo to zkusil a zkouší o to víc že vím co to obnáší.Jo a taky mě atrašně smrdí každej kdo kouří až si říkám páni já smrděla taky tak.Hrůza.Nechci být ten pověstnej odnaučenej kuřák kterej leze na nervy ostatním kuřákům ale tak to je.Je to každýho volba a ani já nevím co bude zítra ale věřím si že se už ke kouření nevrátím.Teda chci si věřit.Péto klidně napiš a JC přeskakuj.Já se jeho názorama náramně bavím a nemám chut se s ním o něčem přít.Fakt mě rozptyluje svým úsudkem a říkám si jak jsem v pohodě i s tím nervozním abstákem.Mějte se krásně užívejte sluníčka a zatím čauky.

Pepa (Út, 31. 3. 2009 - 08:03)

Hlavně, že ty víš o alkoholu svoje ;D

Číšník (Út, 31. 3. 2009 - 01:03)

Já myslel že aspoň spíš že bude chvilku klid.

Návštěvník (Út, 31. 3. 2009 - 01:03)

Proč se ty sráči nepochlubíš všema zaměstnáníma, co jsi dělal (dokázal dělat)??? Největší prasata budou kázat

Libor (Út, 31. 3. 2009 - 00:03)

Napsal jsem svůj příspěvek 17.3. kde jsem popsal jak jsem přestal kouřít, od té doby tady bylo hodně kvalitních, konkrétních a poučných myšlenek. Bohužel když by si měl někdo něco vybrat, musel by se prokousat směsí Cydrichových keců. Možná by stálo za to některé články okopírovat a přesunout do předu.

Pavel (Út, 31. 3. 2009 - 00:03)

Je tomu dnes 10dnů, v 19 hodin co jsem přestal na počítačí Bicom, daří se mi velmi dobře, abstinenční příznaky žádne,- myslím že kašel je trošku na ústupu, pocení v noci přetrvavá, nedaří se mi dodržovat pitný režim, možná z vyjímkou včerejška, kdy jsem vypil asi 5 piv. Nevím jestli se pivo počítá do pitného režimu. Vidím že pan CIDRYCH trpí CIDRYCHOFOBII, od samého rána.Vidím že bohužel nic nepomáhá a jelikož je doba počítačů, může tato nemoc pokročit do nevídaných rozměru.Pane Cidrych, přikláním se k předešlým příspěvkům, NAVŠTÍVTE PSYCHIATRII.Nebojte se u psychiatra to nebolí, vždyť i vy musíte cítit že něco není v pořádku, proto by ste neměl návštěvu odkládat.

Návštěvník (Po, 30. 3. 2009 - 23:03)

Tak zpet k diskusi CIGARETY. Kourila jsem asi deset let, takovych deset az dvacet denne, a prestala jsem je to rok a pul. Je mi fajn, nekdy mi to chybi, ale nesla bych do toho. Jeste dnes jsem ale na tech jakych si cucavych tabletkach. No, lepsi nez hulit, ne? Pred skoncenim jsem se na to pripravovala asi 4 mesice. Sekla jsem s tim hned. Ze zacatku jsem z toho byla spatna, nervni atd, ale cas vyleci vse, jak se rika. Tak lidi, zahodte ty blby cigara, je to fakt blbost.

Návštěvník (Po, 30. 3. 2009 - 17:03)

Bacha Zdenko on to zase prokoukne.On je postivě nabytý moudrostí a zase bude bodovat!!!!

HAHAHA (Po, 30. 3. 2009 - 15:03)

Bůhví co vůbec byl, když yse mu narodil takovej dacan jako ty!!!!!

Návštěvník (Po, 30. 3. 2009 - 14:03)

Kdo neskáče není Čech ,kdo neskáče není Čech !

Nádor (Po, 30. 3. 2009 - 13:03)

Tak tak, Nádor vás naučí!
Nádor škola života.
Buď vás naučí nekouřit váš nádor, nebo ho předejděte vy sami.

Nádor (Po, 30. 3. 2009 - 12:03)

Já jsem pro!

Leny (Po, 30. 3. 2009 - 11:03)

Tobě taky pěkný den JC a i ostatním normálním, kteří to myslí s kouřením vážně, že chtějí přestat. Ale JC moc takových tu není, zkus třeba nepsat a sledovat jen, kam se ta diskuze vyvine, co Ty nato ? Fakt jsou i jiné stránky, kde je to na úrovni a nebo je to moderované, tady to nemá cenu, dělají si z Tebe a z tohoto problému legraci.
Jsi normální slušný a inteligentní člověk a to nedokážou překousnout, tak se Tě snaží vyprovokovat ,abys nadával a bránil se, ale radím Ti neděj to, už jsi to zkoušel mnohokrát a ti blbci z toho mají radost, to ukazuje na jejich nízkou inteligenci a absolutní nemorálnost.
Přitom přestat kouřit je hlavně o vůli, překonat zpočátku i utrpení, nervozitu, špatnou náladu, ale vydržet a jak bude lépe, tak se učit místo toho ne zrovna třeba více jíst, ale něco jiného a časem to půjde samo a stane se to přirozenou součástí našeho života. Veškerý triky co ldii zkouší, to je jako s dietami, to je jen na krátký čas, ale trvalá cesta bez cigarety vypada a začíná jinak...

názor (Po, 30. 3. 2009 - 11:03)

Tak se mi zdá Nádore,že jsi nebezpečný...
Myslím si ,že určitý člověk má už zaděláno,za ty nenávistné řeči....já snad taky....co s tím ale nadělám..:-))

Nádor (Po, 30. 3. 2009 - 11:03)

každej kdo bude hulit, tak mě dostane za odměnu,
každej kdo bude blbě a nenávistně kecat,si na mě bude zadělávat a já mu budu za patama,
každej kdo rád uzený je frajer, uzený toleruju,
blbečky netoleruju, blbečky kuřácký musím naučit vážit si svého života prchavého.
Chcete mě:-) Vyrostu vám, kde si umanu.

Reklama

Přidat komentář