Reklama

cvičky

Jarmil (Čt, 6. 8. 2015 - 13:08)

Já jsem to nemyslel nějak zle, omlouvat se netřeba. Měl jsi prostě vlastní vizi... na tom není nic špatného.
Jo, stěmi adult fóry je to na levačku. Na Yahoo už taky nemá smysl nic dávat. Kromě toho že tam je jen anglické rozhraní (mně osobně to nevadí, ale co ostatní ?), tak ta existující fóra jsou totálně zničená spamem. Takže už zbývá jen vlastní doména a hosting ?...

Problémy s host (Út, 4. 8. 2015 - 19:08)

Tak server freeforums.xxx byla, zdá se, špatná volba. Docházelo k výpadkům v dostupnosti a nyní je down asi úplně (resp. přesměrovává na neexistující www.index.hs, jak uvádí Informátor). A to navíc ve chvíli, kdy jsem se chtěl omluvit Jarmilovi, "vzít na milost" všechny příznivce jarmilek a rozšířit tak naší komunitu... :)

Najít server, který umožňuje bezplatně hostovat fórum s obsahem pro dospělé, je dnes asi nemožné. Všechny, co jsem našel (freeforums.org, icyboards.com, atd.), "adult content" zakazují. Cestou blogu jít nechci, protože bych rád, aby každý z nás mohl přidávat příspěvky a otevírat diskuse.

Všem, co se na nešťastné gsf.freeforums.xxx zaregistrovali, se omlouvám a slibuji, že časem vymyslím uspokojivé definitivní řešení. Zatím sledujte "Doktorku" :)

Informator (Po, 3. 8. 2015 - 18:08)

Jarmil: Bohužel i gc.alou.info cenzura zlikvidovala.
Grishko: Možná je to problém Opera Mini, ale mě to vzápětí přesune jinam.

Jarmil (Pá, 3. 7. 2015 - 18:07)

Založil jsem nové fórum o...Hm, jarmilky byly diskvalifikovány, takže nic... Já když jsem měl kdysi na RedBoxu klub, bral jsem baleťáky, gymnasty i sokoly... a taky nás tam bylo v době největší slávy kolem šesti set... než byl celý RedBox bez náhrady zrušen. Pak přišlo gc.alou.info. To byl sice jen slabý odvar, ale i tak díky tenkrát za něj.

Spartak (Ne, 28. 6. 2015 - 05:06)

Takže tu máme spartakiadní sex? Ode dneška se píchá v cvičkách. Snad budou pískat na parketách jako tenkrát :-D

Grishko (So, 27. 6. 2015 - 00:06)

Založil jsem nové fórum o gymnastických cvičkách na adrese:

http://gsf.freeforums.xxx/index.php

Je to úplně nové, ještě rozdělané, takže omluvte případné nedostatky. Časem se to jistě vyladí. O zajímavý obsah se musíme postarat my. Na základě vašich textů z této stránky věřím, že se nám to podaří.

Ten server umožňuje nahrávat obsah pro dospělé, takže s naší tématikou by neměl mít problém. Pro zobrazení všech fór je nutné se zaregistrovat (pro všechny je viditelné jen úvodní fórum).

Těším se na vaše nápady, připomínky a hlavně obsah.

Grishko

Katka (Pá, 26. 6. 2015 - 17:06)

Ahoj Jarmile:)

Jarmil (Pá, 26. 6. 2015 - 14:06)

Ahoj Katko :-)

Katka (St, 24. 6. 2015 - 22:06)

A je nutnýsi uvědomit, že někdo má rád cvičky a nemá facebook

grishko (St, 24. 6. 2015 - 22:06)

...To jsem zrovna nechtěl... FB dokáže bez problémů identifikovat každého člena skupiny,
který tam už má založen nějaký seriózní účet. Z toho mohou plynout nepříjemné problémy.
Navíc je FB dost citlivej na "adult content" a "úchylárny" vůbec. Asi všichni tušíme,
jak by se díval na náš obsah :)

Ideální by byl nějaký zahraniční server s podobnou tématikou. Zkusim něco najít.

xram (Po, 22. 6. 2015 - 08:06)

https://www.facebook.com/groups/742745019181127/

Xram (So, 20. 6. 2015 - 15:06)

Můžeme založit Facebook skupinu

grishko (St, 17. 6. 2015 - 15:06)

Co říkáte na tohle,...Jo, tak ty jsou rajcovní. Jednoduché, v tělové barvě a s kůží až na nárt. Jenom ten "nazouvací úchyt" to dost kazí.

Dlouho přemýšlím o založení specializovaného blogu o gymnastických cvičkách (zvláště o legendárních českých modelech BOTAS), něco jako byl "nebohý" gc.alou.info. Se soukromými fotkami, zajímavými texty a seriózním fórem. Zajímalo by to někoho z vás? Je na českém webu něco podobného (... a já o tom nevím)?

Informator (Po, 15. 6. 2015 - 15:06)

Co říkáte na tohle, návrhářka se inspirovala baletními piškoty.
http://ona.idnes.cz/foto.aspx?r=modni-trendy&c=A150613_150543_modni-trendy_brv&foto=BRV5bdba2_celine.jpg

jarmil (Ne, 22. 3. 2015 - 14:03)

Říkala jsem si, jestli je...Ahoj odkud jses??

tyc (St, 25. 2. 2015 - 00:02)

ja sa vystriekam mojej milenke na koxene cvicky a setko semeno s nich pekne spapa do kapky niekedy musim aj ja svoje semeno setko spapat z jej cviciek strasne ju to vzrusuje ked ma vidi ako papam vlastne semeno je strasne perverzna

peto (Ne, 15. 2. 2015 - 08:02)

peto a ake mas cvicky kozene...Mam aj kožene ale najlepšie su klasicke biele jarmilky.Ked si ich obujem musim vyhoniť pero.Alebo manželka obuje a my nohama vyhoni pero.

tyc (Pá, 13. 2. 2015 - 16:02)

peto a ake mas cvicky kozene a ked si ich obujes stoji ti pero a honis si ako ja najlepsie si grishko alebo sansha pekna jemna koza ked si ich clovek obuje hned je vzruseny

peto (Čt, 12. 2. 2015 - 05:02)

Aj ja mám biele cvičky ,velmi ma to vzrušuje!

" (St, 11. 2. 2015 - 20:02)

pro bílé cvičky:
A jsiuž...To bylo,dnes uz ne. Sem nema cenu psat. Je to tu beztak o ublizovani holkam coz neuznavam,vseobecne nemam rad ublizovani a ponizovani. A je to tu akorat samy smysleny pribeh co si budem nalhavat nehlede na to ze tu muze psat kazdy za kazdeho. Je to jen ztrata casu.

Reklama

Přidat komentář