Reklama

cvičky

Jirka (Út, 14. 2. 2012 - 12:02)

JJ Richarde presne tak...I já mám ze školy příjemné zážitky s cvičkami a tato záliba mě vydržela dodnes. Měl jsem tak jako vy to štěstí, že za našich let se cvičky nosily běžně (dneska už je na školách neuvidíte). Na základce je nosila běžně tak polovina a na střední drtivá většina.
Mě se osobně cvičky líbily už od první tříd a podařilo se mi tehdá ve 4. třídě přemluvit mamku, že mi cvičky taky koupila. To byla paráda, nosil jsem pak jen cvičky až do 7. třídy, kdy mi to přišlo jako puberťákovi blbé. Další pokračování přišlo na střední škole poslední 2 roky. Ve cvičkách jsem se tedy něco nachodil a nacvičil. A třetí etapa a návrat ke cvičkám přišel někdy před 15-ti lety. Nosím je běžně doma jako domácí obuv + tak různě, kde je potřeba nějakého přezutí. Momentálně mám 5 x cvičky a pak ještě piškoty, baletní i gymnastické špičky. Ale na školu vzpomínám často a rád - cvičky kam se podíváte. Taky jsme měli na stř. škole tělocvikářku, která ještě učila ruštinu a dost často po škole chodila taky v cvičkách Botas.

Default User Image
Petrp (Pá, 8. 3. 2024 - 19:03)

Ano to mas pravdu mu e-mail [email protected] 

Rad bych si o tom popovídal mám jich hodně a rad v nich chodím doma venku 

opqrst (Po, 13. 2. 2012 - 07:02)

Ahoj, také mě přitahujou...Tomáš, nastav si spam filter v emailovej schránke tak, aby sa ti dal poslať mail. Vďaka

tyc (Ne, 12. 2. 2012 - 21:02)

mam chut peknej babe obut kozene cvicky a vlozit jej medzi chodidla ud a pomalu mi nimi moze lestit az do vystreku a pekne zlize vrele semeno z tych cviciek piste na nick [email protected]

tyc (Ne, 12. 2. 2012 - 21:02)

aj mna vzrusuju kozene cvicky najlepsie su znacky sansha a grishko mam chut obut peknej babe kozene cvicky na chodidla aby sa mi v nich postavila na palec na nohe a potom by som ju prikoval k rebrine a polozil jej na palce na nohach 80kil tazku zeleznu gulatinu jej palce by boli ako v raji v tych cvickach na ktorich by bola ta gulatina tak by som ju mucil aspon dve hodinky a pozoroval ako stona bolesti

Link (Ne, 12. 2. 2012 - 18:02)

Cvičky jsou nejlepší na boso ;-)

Tomáš (Čt, 26. 1. 2012 - 08:01)

Ahoj, také mě přitahujou cvičky (mimo jiné i plátěnky tenisky...), ale spíše cvičky jako jarmilky. Sbírám je a nejlépe už nošený. Mám docela slušnou sbírku. Moc rád bych také poznal nějakou holku která je na cvičky ujetá. V životě jsem takovou nepotkal. Kdyby se objevila i nějaká která by mi chtěla darovat nebo prodat nošené boty tak ať napíše na [email protected] a vlastně kdo by měl zájem i pokecat tak může napsat taky. Mějte se

Mirek (Po, 16. 1. 2012 - 00:01)

když jsem chodil do školy,...JJ Richarde presne tak nektere holky nosily cvicky i ve tride a zazil jsem to i na gymplu v nasi tride to byly tri holky co nosilyy cvicky botas v vzdy v den kdy byl telocvik a taky jsem nevedel co s ocima.
Jednou jsme meli smiseny telocvik, kdyz nas telocvikar suploval kolegyni pro holky vymyslel nekolik stanovist na jednom z nich byly ctyri holky u zebrin a kluci co tam prisli si meli holku vzit na ramena a udelat drepy co zvladnou , jedna z nich mela cvicky , ale jak na potvoru na me vysla zrovna ta co jsem si nepral , takze jsem prisel o zazitek podobny tvemu.

richard (Ne, 15. 1. 2012 - 15:01)

za totace jsme meli...když jsem chodil do školy, tak tyhle gymnastický cvičky používaly holky na tělocvik a některý v nich chodily i do třídy, to jsem pak nevěděl kam s očima. Jednou o přestávce jsme s klukama hráli karty, holky se nás dívaly, jedna si mi sedla na klín, na nohách měla cvičky a jednu svoji nohu mi obtočila kolem mojí. cítil jsem na lýtku její cvičku a přes ni její prstíky. Byl jsem tenkrát neskutečně vzrušenej a ona to musela poznat. Ta holka se mi tehdy vůbec nelíbila, ale kdybych mohl tak bych ji hrozně rád líbal nohy

Mirek (St, 11. 1. 2012 - 22:01)

já bych to naopak uvítal,...za totace jsme meli telocvikarku ktera nosila cvicky botas ,jeji nohy ve cvickach byly pro mne tak rajcovni , ze jsem mel pri telocviku takove pnuti a v tech volnejch cervenejch trenkach to byl skutecne problem, porad mi stalo pero a ja si predstavoval ze se mne tema cvickama dotkne. Ona nas ucila i brannou vychovu, vetsinou se z telocvicny prezula do normalnich bot, ale jednou prisla do tridy sice prevecena do normalnich satu, ale neprezuta v tech cvickach , ja jsem sedel v prvni lavici a muj spolusedici byl zrovna nemocny takze misto vedle mne bylo volne a ona si behem vykladu sedla na to misto na lavici a nohy si dala na tu volnou zidli a behem vykladu s to zidli bezdecne houpala a hrala si s ni v tech jiz trochu obnosenych cvickach, kde byl jiz otlacenej kazdej prst jeji nohy. behem vykladu si dala nohu pres nohu a jeji cvicka byla kosek od meho obliceje ona si to neuvedomovala, to bylo peklo se neudelat musel jsem se divat na opacnou stranu , aby nebyla ostuda. Pointa je v tom ze si zenske kurvi nohy v botach na podpadcich a netusi ,ze pro nektere chlapy jsou mnohem rajcovnejsi cvicky. Prirovnal bych to k tomu ze je normalni upnout se do tesnych kalhot coz je bezne a ukazat sve tvary a proc by nemelo byt normalni upnout sve chodidlo do cvicek, ktere nechaji zenskost nohy bravurne vyniknout lip nez nejaka bota na podpatku.

richard (Ne, 1. 1. 2012 - 15:01)

Já vím, že se to líbí a...já bych to naopak uvítal, silně mě vzrušuje, když si žena sundá cvičky a jsou ji cítit nohy

tyc (Út, 4. 10. 2011 - 12:10)

veru net nad baby ktore nosili za komunistou stare korkace ako im vytrcali dlhe palce na nohach s kamosom sme im ich kradli a stupali sme im na palec na nohe a oni jacali od bolesti ale aj od vzrusenia raz som sa postavil jednej babe na palec na nohe a si na 3min a kamos ju drzal a normalne babe zvlhli nohavicky potom ked sedela na stolicke mala pod stolickou polozeny palec na nohe celu hodinu tak ju ta bolest vzrusovala

tyc (Út, 4. 10. 2011 - 12:10)

Silně mne přitahují nohy v...je tu baba co ma stare gymnasticke kozene cvicky ktore nepouziva ? napis

pro dutou tyc (Po, 29. 8. 2011 - 22:08)

Tak tebe poslat rovnou do plynu

tyc (Po, 29. 8. 2011 - 22:08)

vzrusuje ma predstava ako by som peknu babu s dlhymi prstami na chodidlach obul do kozenych cviciek priviazal ju k tramu a polozil jej na obe palce 100kil tazku zeleznu gulatinu a pozoroval ju ako jej z musle vyteka stava od bolesti a ako jej dobre lysuje palce na chodidlach ta gulatina

tyc (Po, 29. 8. 2011 - 22:08)

ja mam asi 10parou kozenych cviciek ad sansha grishko a tak ked si ich obujem postavi sa mi ud a silene stoji a masturbujem ten vystrek stoji za to

xram (St, 17. 8. 2011 - 21:08)

Jooo kde jsou ty casy, kdy na zakladce nosila jedna spoluzacka starsi typ cvicek Botas Eva...
Vzpominky do konce zivota.

K (Út, 12. 4. 2011 - 21:04)

Piča?

J (Út, 12. 4. 2011 - 21:04)

Uchylove?

Reklama

Přidat komentář