Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

chápu nabídnutí (Út, 28. 3. 2017 - 18:03)

když nemám na to dítě živit, nebo by strádalo. Pak chci pro dítě nějakou hnodnou rodinu. Inkasovat za dítě ale půl milionu, tak sorry, to je fakt hnus.

Chápu, když nějaká žena odnosí nějakému muži dítě, nechá se jím oplodnit nebo do sebe přijme oplodněné vajíčko jiné ženy. OK, tady proč nezaplatit. Ale prodávat svoje dítě, chtít po adoptivních rodičích, aby platili za to, že se budou starat o mé dítě, když já nemohu, tak to se mi ekluje.

Obávám se, že nezákonné je i odnosení cizího dítěte, zkrátka obchodovat s lidma v naší zemi se nesmí.

Eva (Út, 28. 3. 2017 - 18:03)

Hledam pár pro přímou adopci miminka jsem 32tt a čekam holčičku.pokud toužíš po miminku ozvy se na email [email protected]

Ywett (Ne, 24. 6. 2018 - 21:06)

Dobrý den,
jsem maminka v...Dobrý den, prosim ozvěte se na mail [email protected] . Věřím, že se domluvime a pomůžeme si navzájem.

Veronika (So, 23. 6. 2018 - 10:06)

Dobrý den máminko rádi bychom se o tvé miminko postarali a dali mu láskyplně dětství. Bydlíme v cihlovém bytě v Kladně. Ze zdravotních důvodů nemohu mít vlastní miminko. Prosím ozvěte se mi [email protected]. S přímou adopci máme zkušenosti.

Veronika (So, 23. 6. 2018 - 10:06)

Dobrý den máminko rádi bychom se o tvé miminko postarali a dali mu láskyplně dětství. Bydlíme v cihlovém bytě v Kladně. Ze zdravotních důvodů nemohu mít vlastní miminko. Prosím ozvěte se mi [email protected]. S přímou adopci máme zkušenosti.

Káťa (Čt, 21. 6. 2018 - 01:06)

a ještě něco. Začínám...No oni tam trčí hlavně proto ze dostávají poměrně dost vysoké dotace na každé dite..takže proto je lepší mít plno :( důvod jsou penize, jak jinak..

Viky (Pá, 24. 3. 2017 - 08:03)

Dobrý večer,

ráda bych...Dobrý den maminko máme zájem o vaše miminko . Máme zkušenosti s přímou adopci a máme 2 holčičku a chtěli bychom sourozence.Jsme z Kladna.S pozdravem Hečková723032450

Viky (Pá, 24. 3. 2017 - 08:03)

Dobrý večer,

ráda bych...Dobrý den maminko máme zájem o vaše miminko . Máme zkušenosti s přímou adopci a máme 2 holčičku a chtěli bychom sourozence.Jsme z Kladna.S pozdravem Hečková723032450

Katka (Čt, 23. 3. 2017 - 14:03)

Dobrý den,

touhle cestou hledám vhodný pár (rodinu), který z nějakého důvodu nemohou mít vlastní děti. Jsem 23 letá maminka samoživitelka (již mám skoro 2,5 ročního syna) a jsem opět těhotná. Ať jsem se to snažila celé těhotenství spočítat tak, abych obě dvě děti dokázala uživit, na žádné východisko jsem bohužel nepřišla. Proto jsem se rozhodla pro přímou adopci. Chci, aby se miminko (bude to kluk) hned z porodnice dostalo do hodné, milující rodiny, kde se mu dostane všeho, co bude v životě potřebovat. Bylo to těžké rozhodnutí, ale vím, že to pro toho malého bude nejlepší. Já jsem inteligentní, zdravá, bílé pleti a abstinentka z Moravskoslezského kraje. Mám hnědé husté dlouhé vlasy, hnědé oči, výška 172cm a váha 70kg (36 tt) - před otěhotněním 60kg.

Pár nebo rodina, co by měli opravdu zájem, ať se mi co nejdříve (termín porodu 19.4.2017) ozvou na email: [email protected], aby se stihla vyřídit veškerá dokumentace ohledně adopce.

Finanční kompenzaci si představuji ve výši 500.000,- Kč.

PROSÍM JEN SERIÓZNÍ A VÁŽNÉ NABÍDKY!

Renata (Čt, 23. 3. 2017 - 13:03)

Dobrý večer,

ráda bych...Ahoj a odkad jsi

Renata (Čt, 23. 3. 2017 - 13:03)

Ahoj mam 3deti mam je cisarem chteli jsme ještě ale uz nemuzu mit a chtely bychom adoptovat .Mame baráček Hledame nastavjci maminku která se nemůže starat o sve miminko

Viky (St, 20. 6. 2018 - 14:06)

Dobrý den,
jsem maminka v...Pro rodinka miminko. Dobrý den, maminko rádi bychom se ujali tvého miminka a nás by prožilo láskyplné dětství.s přímou adopcí mâme zkušenosti.prosím ozvěte se nám na [email protected]

miluse.mrazkova (Út, 19. 6. 2018 - 14:06)

Dobrý den,
jsem maminka v...Dobrý den, reaguji na Váš inzerát. Jsme manželský pár 39/40 let. Bydlíme v rodinném domě , v malém městečku (dá se říct na vesnici). Moc toužíme po děťátku. Můžeme nabídnout velkou lásku , domov ,zajištění hmotné. Jsme katolíci a věříme v lásku. Určitě to máte nesmírně těžké. Prosím pomožme si navzájem. M.Mrázková.

Tomáš (Ne, 17. 6. 2018 - 00:06)

Hledáme ženu v očekávání potomka, která se z jakéhokoli důvodu nemůže o něj postarat. Jsme manželé (36/37 let), kterým se nedaří mít vlastní dítě. Nabízíme lásku, úplnou a stabilní rodinu pro miminko, máme vlastní dům, pravidelné příjmy a žádné půjčky. Prosím pokud máte zájem nechat adoptovat své dítě, ozvěte se nám na mail [email protected] . Nejdříve se poznáme, podáme dostatek informací o nás, abyste věděla, komu dítě svěřujete a pak se rozhodnete.

Veronika (Čt, 14. 6. 2018 - 19:06)

Dobrý den maminko co čekáš miminko a nemůžeš se z jákéhokoliv důvodu postarat.My bychom se ho ujali a u Nás by prožilo láskyplné dětství.s přímou adopcí mâme zkušenosti.prosím ozvěte se mi na mail [email protected]

Mehmet Hakan (Út, 12. 6. 2018 - 08:06)

Hledáme maminku, která ví že si nemůže nechat své ještě nenarozené děťátko a chce ho dát do přímé adopce, aby nemuselo projít kojeneckým ústavem. Ze zdravotních důvodu nemohu sama děťátko donosit. Rádi bychom adoptovali takto děťátko touto cestou. A dali mu krásné dětství a láskyplně se o něj starat a dát mu hezký domov. Vše zařídíme,diskrétnost zaručena.prosím ozvěte se na email [email protected]

Veronika (Ne, 10. 6. 2018 - 20:06)

Dobrý den maminko co čekáš miminko a nemůžeš se z jákéhokoliv důvodu postarat.My bychom se ho ujali a u Nás by prožilo láskyplné dětství.s přímou adopcí mâme zkušenosti.prosím ozvěte se mi na mail [email protected]

Anna (Čt, 7. 6. 2018 - 22:06)

Dobrý den,
jsem maminka v...Dobrý den, pokud jste stále nenašla pro maličkou milující náruč, prosím ozvěte se [email protected]

Misusu (Ne, 19. 3. 2017 - 20:03)

Hledáme nastávající maminku, která se nemůže postarat o své nenarozene miminko. Jsme mladí manželé, kteří nemohou mít děti a přijmeme s láskou drobečka, o kterého se postaráme a dáme mu vše. [email protected]

Milujici rodina (St, 6. 6. 2018 - 14:06)

Dobrý den,
jsem maminka v...Dobrý den milá maminko,psala jsem vam email. Měli bychom o maličkou velký zájem napište na [email protected]

Reklama

Přidat komentář