Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

Misusu (Ne, 19. 3. 2017 - 20:03)

Hledáme nastávající maminku, která se nemůže postarat o své nenarozene miminko. Jsme mladí manželé, kteří nemohou mít děti a přijmeme s láskou drobečka, o kterého se postaráme a dáme mu vše. [email protected]

Milujici rodina (St, 6. 6. 2018 - 14:06)

Dobrý den,
jsem maminka v...Dobrý den milá maminko,psala jsem vam email. Měli bychom o maličkou velký zájem napište na [email protected]

Bára a Lukáš-mi (Pá, 17. 3. 2017 - 18:03)

Dobrý den,touto cestou hledáme budoucí maminku,která si nemůže svoje miminko ponechat a chtěla by ho dát do přímé adopce milujícím a zajištěným rodičům. Jsme mladý manželský pár ze střední Moravy a bohužel vlastí děti mít nemůžeme a to ani z IVf.Jedno děťátko z přímé adopce už máme, takže jsme schopni vše bez problémů po právní stránce zajistit... Maminko,pokud některá jsi v této situaci ozvi se na [email protected]

rodinka.miminko (Po, 4. 6. 2018 - 15:06)

Dobrý den,
jsem maminka v 37tt čekající dle doktorů zdravou holčičku. Bohužel si miminko nechat nemohu a tak pro miminko hledám vhodnou rodinu

rodinka.miminko (Po, 4. 6. 2018 - 15:06)

Dobrý den,maminko co...Dobrý den,
jsem maminka v 37tt čekající dle doktorů zdravou holčičku. Bohužel si miminko nechat nemohu a tak pro miminko hledám vhodnou rodinu

rodinka.miminko (Po, 4. 6. 2018 - 15:06)

Dobrý den,maminko co...Dobrý den, stále hledáte maminku s miminkem??

rodinka.miminko (Po, 4. 6. 2018 - 15:06)

Dobrý den, jsme bezdětný...Dobrý den, stále hledáte maminku s miminkem??

Monika (Po, 13. 3. 2017 - 18:03)

Dobrý den, rádi si vezmeme...Dobrý večer,

ráda bych se o Vás dozvěděla více.,hledně případné adopce.
Jsem těhotná a dítě se mi má narodit 17.9.2017..bohužel jsem sama a dítě si nemohu ponechat.

Krásný večer,

[email protected]

Přímá adopce: P (Ne, 12. 3. 2017 - 16:03)

Dobrý den, rádi si vezmeme miminko k přímé adopci. Jsme stabilní a seriózní manželský pár. Děkujeme za zprávu. Petr a Helena
[email protected]

nada 1985 (St, 8. 3. 2017 - 13:03)

Ahoj maminky, již mám svou...muzete se mi ozvat na tel 607111610

Veronika (Pá, 11. 5. 2018 - 10:05)

Dobrý den,maminko co čekáš miminko a nemůžes si ho nechat.My bychom se ho rádi ujali.U nás by prožilo láskyplné dětstvi.Prosim ozvěte se na mail [email protected] tel na mně 723032450

Marie (Po, 7. 5. 2018 - 06:05)

Dobrý den osud nám nedopřál vlastní potomky a tak hledáme miminko o které bychom se mohli postarat tel. 605 552 882

Veronika (Ne, 6. 5. 2018 - 20:05)

Dobrý den,maminko co čekáš miminko a nemůžes si ho nechat.My bychom se ho rádi ujali.U nás by prožilo láskyplné dětstvi.Prosim ozvěte se na [email protected]

MAminka (Čt, 23. 2. 2017 - 21:02)

Ahoj maminky, již mám svou vlastní zkušenost s přímou adopci, dala jsem do příme adopce své první dítě. Nyní bych znova chtěla někomu pomoci, ale už plánovaně. Pamatuji si jako by to bylo včera, když si šťastný rodiče odváželi z nemocnice jejich miminko. Pokud pomůžete vy mě, pomohu já Vám. Prosím žádné přednášky o tom co je a co není zakonné. :) Kdybychom se řídili zákonem, nejsme na těchto stránkách [email protected]

MAminka (Čt, 23. 2. 2017 - 21:02)

Ahoj maminky, již mám svou vlastní zkušenost s přímou adopci, dala jsem do příme adopce své první dítě. Nyní bych znova chtěla někomu pomoci, ale už plánovaně. Pamatuji si jako by to bylo včera, když si šťastný rodiče odváželi z nemocnice jejich miminko. Pokud pomůžete vy mě, pomohu já Vám. Prosím žádné přednášky o tom co je a co není zakonné. :) Kdybychom se řídili zákonem, nejsme na těchto stránkách [email protected]

MAminka (Čt, 23. 2. 2017 - 21:02)

Ahoj maminky, již mám svou vlastní zkušenost s přímou adopci, dala jsem do příme adopce své první dítě. Nyní bych znova chtěla někomu pomoci, ale už plánovaně. Pamatuji si jako by to bylo včera, když si šťastný rodiče odváželi z nemocnice jejich miminko. Pokud pomůžete vy mě, pomohu já Vám. Prosím žádné přednášky o tom co je a co není zakonné. :) Kdybychom se řídili zákonem, nejsme na těchto stránkách [email protected]

MAminka (Čt, 23. 2. 2017 - 21:02)

Ahoj maminky, již mám svou vlastní zkušenost s přímou adopci, dala jsem do příme adopce své první dítě. Nyní bych znova chtěla někomu pomoci, ale už plánovaně. Pamatuji si jako by to bylo včera, když si šťastný rodiče odváželi z nemocnice jejich miminko. Pokud pomůžete vy mě, pomohu já Vám. Prosím žádné přednášky o tom co je a co není zakonné. :) Kdybychom se řídili zákonem, nejsme na těchto stránkách. - [email protected]

Anna (Čt, 3. 5. 2018 - 12:05)

Dobrý den, jsme bezdětný manželský pár a hledáme mimi do přímé adopce. [email protected]

Anna (Čt, 3. 5. 2018 - 11:05)

Dobrý den, jsme bezdětný manželský pár a hledáme mimi do přímé adopce.

Viky (St, 2. 5. 2018 - 12:05)

Dobrý den. Hledáme maminku, která čeká miminko a nemůže se o něj postarat. Rádi bychom se ho ujali a dali mu láskyplně dětství. Prosím ozvěte se mi na mail [email protected]

Reklama

Přidat komentář