Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

Marie (Út, 1. 5. 2018 - 19:05)

Hledám rodiče pro své...Dobrý den, hledáme.mimnko prosím ozvěte se [email protected]

Viky (Po, 30. 4. 2018 - 16:04)

Hledáme miminko do naší...Dobrý rádi bychom se ujali Vašeho miminka. U nás prožije láskyplně dětství s přímou adopci máme zkušenosti a chtěli bychom sourozence. Prosím ozvěte se mi na 723032450

Marie (Po, 30. 4. 2018 - 15:04)

Hledáme miminko do naší rodinky. Prosím ozvete se na [email protected]

Marie (Po, 30. 4. 2018 - 15:04)

Hledám rodiče pro své...Hledáme miminko do naší rodinky. Prosím ozvi se na [email protected]

Monika (Ne, 29. 4. 2018 - 14:04)

Dobrý večer všem, pokud se...Hledám rodiče pro své miminko [email protected]

Martina (St, 25. 4. 2018 - 10:04)

I my hledáme maminku. Ze zdrav. důvodů nemůžeme mít vlastní miminko. Manželé 29 a 39let, žijeme v rodinném domě na horách a můžeme poskytnou miminku to nejlepší zázemí. Ozvy se na [email protected]

Viky (Út, 24. 4. 2018 - 07:04)

Dobrý den, Hledáme maminku, která čeká miminko a termín má na konci roku aby se nám ozvala na [email protected]. S přímou adopci máme zkušenosti a chtěli bychom sourozence. U nás by by měl láskyplně dětství v domečku se zahrádkou. Ze zdravotních důvodů nemohu mít vlastní.

Markéta (St, 21. 3. 2018 - 09:03)

Dobrý den, hledám maminku, která se nemůže postarat o miminko a chtěla by ho dát do přímé adopce. Je mi 37 let a bohužel mi osud nepřeje. Jsem bez partnera, ale to nemění nic na tom, že bych mohla vychovávat děťátko, už i s přihlédnutím k tomu, že jsem slušně hmotně i finančně zajištěna. Poskytnu miminku lásku, zázemí a péči. Prosím jen seriózní a vážné jednání po špatných zkušenostech.Email:[email protected]ěkuji

Viky (Čt, 15. 3. 2018 - 21:03)

Dobrý den našla stě...Dobrý den, maminko, která čeká miminko a nemůže se o něj postarat. AŤ se prosím ozvěte. NA mail [email protected]. Veronika

Anna (Čt, 15. 3. 2018 - 12:03)

Dobrý den, jsme manželský, bezdětný pár a jediné co nám chybí,je právě to dítko. Touto cestou hledáme Mimi do přímé adopce. Více mailem na [email protected]

Karolína (St, 14. 3. 2018 - 20:03)

Dobrý večer všem, pokud se najde maminka čekající miminko, které nemůže sama vychovat, ať se prosím ozve na email [email protected]

Marie (St, 14. 3. 2018 - 19:03)

Milá maminko, která jsi v očekávání a nemůžeš si drobečka nechat jsme tu a rádi se o něho postaráme. Pokud chceš pro své miminko domov,lásku a otevřenou náruč více než jen kojenecký ústav prosím ozvy se na [email protected]

Oprava (Po, 12. 3. 2018 - 01:03)

Oprava emailu [email protected]

Čekáme na mimin (Po, 12. 3. 2018 - 01:03)

Dobrý den našla stě...Napište nám prosíme na [email protected].

Klara (Ne, 11. 3. 2018 - 16:03)

MAMIMKO,která jsi v...Dobrý den našla stě vhodné miminko můžeme si napsat na email?

Viky (Pá, 2. 3. 2018 - 20:03)

Dobrý den, Milá maminko, že co čekáš miminko z jak?ho koliv důvodu se si ho nemůžeš nechat. Moc toužíme po miminku a S přímou adopci máme zkušenosti. U nás v prožije krásn? dětství a bude láskyplně o něj postaráno. Prosím ozvěte se mně na [email protected]

miminko (Čt, 22. 2. 2018 - 14:02)

Dobrý den, jsme bezdětný manželský pár z Jižních Čech(30,39), rádi bychom přivítali u nás doma miminko od paní, nebo slečny, která si ho po porodu nebude moct ponechat. Jsme zajištění, máme dlouhodobé zaměstnání, vlastní velký dům na venkově a hlavně spoustu místa v srdci. Prosíme, aby se ozývaly pouze zcela rozhodnuté ženy,nebo dívky majoritního etnika bez drogové minulosti. [email protected]

Karolína (Ne, 18. 2. 2018 - 21:02)

Dobrý večer všem, pokud se najde maminka čekající miminko, které nemůže sama vychovat, ať se prosím ozve na email [email protected]

mimi (Čt, 15. 2. 2018 - 15:02)

Každým dnem se má narodit miminko. Pokud byste měli zájem o chlapečka a jste připraveni se o něho postarat, napište více na: [email protected]

Veronika (Po, 12. 2. 2018 - 11:02)

MAMIMKO,která jsi v tíživé situaci a nemůžeš si miminko nechat My bychom se o něj postarat dali bychom mu lásku a něhu. Jsme státem prověření žadatelé o adopci a s přímou adopci máme zkušenosti. Prosím ozvy se na mail [email protected]

Reklama

Přidat komentář