Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

Viky (Po, 12. 2. 2018 - 11:02)

Mohla byste prosím přestat...Já je nekopiruji

Marie (Út, 6. 2. 2018 - 16:02)

Hledáme miminko, které bychom přímou adopcí přijali do naší rodiny ve které stále chybí někdo kdo nás osloví mami tati. Čekáme na tebe drobečku.

Viky (Ne, 4. 2. 2018 - 14:02)

Hledáme paní či slečnu...Mohla byste prosím přestat kopírovat cizí inzeráty!!!!

Marie (So, 3. 2. 2018 - 21:02)

Hledáme holčičku do přímé adopce. :)
Už dlouho toužíme po holčičce, naší vysněné princezně, které bychom nabídli milující náruč a teplo našeho domova. Přímou adopcí už máme chlapečka, který se na sestřičku moc těší. Jestli jste se ocitla v tíživé situaci a nemůžete se o miminko postarat, napište mi prosím na email: [email protected]

Najdeme? (Po, 20. 2. 2017 - 14:02)

Dobrý den, hledáme touto cestou maminku, která si nemůže své miminko nechat a je rozhodnutá dát ho do adopce. Jsme finančně zajištění, mimko bude vyrůstat v harmonické a milující rodině. Vše ohledně adopce zařídíme. Prosím, ozvi se nám na email: [email protected]. Děkujeme.

Viky (Ne, 28. 1. 2018 - 18:01)

Hledáme paní či slečnu která čeká miminko a je pevně rozhodnutá, svěřit své miminko do přímé adopce. Máme touto cestou již jedno miminko, takže víme co a jak zařídit. Současně jsme státem prověření žadatelé o adopci. Miminku bychom chtěli poskytnout klidné a zabezpečené zázemí v domku se zahradou a zvířátky, spoustu lásky naší a sestřičky. Prosím ozvi se na [email protected]

Viky (Ne, 28. 1. 2018 - 18:01)

Hledáme paní či slečnu která čeká miminko a je pevně rozhodnutá, svěřit své miminko do přímé adopce. Máme touto cestou již jedno miminko, takže víme co a jak zařídit. Současně jsme státem prověření žadatelé o adopci. Miminku bychom chtěli poskytnout klidné a zabezpečené zázemí v domku se zahradou a zvířátky, spoustu lásky naší a sestřičky. Prosím ozvi se na [email protected]

Happymimi (So, 18. 2. 2017 - 11:02)

Dobrý den, jsem nešťastně...dobry den jestli je vas clanek ještě platny měli bychom o miminko zajem napiste mi prosim na [email protected] dekuji

MAmina (So, 18. 2. 2017 - 10:02)

Ahoj maminky, již mám svou...dobry den cetla jsem vas clanek a moc bychom si prali miminko ale ja bohužel mit deti nemohu můžete mi napsat zda vas clanek ještě plati na [email protected]

vendula.langhan (So, 18. 2. 2017 - 09:02)

Ano, rozumím, reagovala jsem...dobry den chtěla bych se zeptat jestli je clanek o miminku ještě k nabídce moc bychom si prali miminko ale me doktori rekli ze nikdy vlastní dite mit nemohu jestli můžete napiste mi na [email protected]

pavlína (Pá, 17. 2. 2017 - 11:02)

Ahoj maminky, již mám svou...Dobrý den, prosím o kontakt na [email protected]

MAminka (Čt, 16. 2. 2017 - 11:02)

Ahoj maminky, již mám svou vlastní zkušenost s přímou adopci, dala jsem do příme adopce své první dítě. Nyní bych znova chtěla někomu pomoci, ale už plánovaně. Pamatuji si jako by to bylo včera, když si šťastný rodiče odváželi z nemocnice jejich miminko. Pokud pomůžete vy mě, pomohu já Vám :)

Petra (Po, 22. 1. 2018 - 20:01)

Dobrý den přeji. S manželem jsme spolu 10 let a bohužel jsem se narodila bez dělohy. Chtěli bychom miminko které by jsme milovali rozhodli jsme se touto formou přímé adopce.Maminko ozvi se nám budeme moc rádi
[email protected]

Markéta (Po, 13. 2. 2017 - 01:02)

Dobrý den, hledám maminku, která se nemůže postarat o miminko a chtěla by ho dát do přímé adopce. Je mi 36 let a bohužel mi osud nepřeje. Jsem bez partnera, ale to nemění nic na tom, že bych mohla vychovávat děťátko, už i s přihlédnutím k tomu, že jsem slušně hmotně i finančně zajištěna. Poskytnu miminku lásku, zázemí a péči. Prosím můžete mi dát vědět na email: [email protected]. Děkuji

Anna (Čt, 18. 1. 2018 - 12:01)

Hledáme maminku, která se nemůže postarat o miminko a hledá rodiče formou přímé adopce. [email protected]

PRO DĚŤÁTKO VŠE (So, 11. 2. 2017 - 21:02)

Nalezneme maminku,která se rozhodla dát děťátko do rodiny. Dáme děťátku vše z lásky domov, bezpečí, životní zajištění, milujici rodinu. Právně vše zajistíme. Přijedeme kamkoliv. O Nás Jsme VŠ nekuřáci s vlastním ekonomickým zázemím blíže o nás osobně. kontakt [email protected]

adoptatko (Ne, 14. 1. 2018 - 14:01)

Hledáme paní/slečnu, která je opravdu pevně rozhodnutá, svěřit své miminko do přímé adopce. Máme touto cestou již jedno miminko, takže víme co a jak zařídit. Současně jsme státem prověření žadatelé o adopci. Miminku bychom chtěli poskytnout klidné a zabezpečené zázemí v domku se zahradou a zvířátky, spoustu lásky naší a sestřičky. Prosím ozvi se na [email protected]

Sis (Ne, 7. 1. 2018 - 09:01)

Dob­rý den, rá­da bych se sta­la ná­hrad­ní mat­kou. Dě­ku­jí a pře­ji krás­ný den :-) Všech­ny otáz­ky piš­te, pro­sím, na 777233898

marie (So, 6. 1. 2018 - 23:01)

Dobrý den,čekám miminko a...Dobry den s manzelem bychom mely zajem snazime se uz 10 let o miminko a neni nam prano...budeme moc radi kdyz se ozvete na [email protected] nebo 734676790

Marie (St, 3. 1. 2018 - 15:01)

Jsme starší manželsky pár a hledáme maminku,která si nemůže nechat své miminko,rádi se o něho postaráme a dáme mu veškerou lásku a péči, kterou potřebuje.

Reklama

Přidat komentář