Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

Miminečko (Pá, 1. 4. 2016 - 20:04)

Můj email pro další...??

Michal Dlabáček (Pá, 1. 4. 2016 - 16:04)

Můj email pro další komunikaci je [email protected]

Michal Dlabáček (Pá, 1. 4. 2016 - 16:04)

Dobrý den, jmenuji se Michal...Dobrý den

Michal Dlabáček (Pá, 1. 4. 2016 - 16:04)

Dobrý den, jmenuji se Michal Dlabáček, jsem nekuřák, alkohol nepiji vůbec, hodně mne chybí rodina, která by se o mne mohla starat jako o syna se vším všudy co život přináší, rád se všemu přizpůsobím, je to složitější, než se zdá, jsem v rodině hodně odstrčený, proto hledám hlaavně komunikaci a nový život. V praze jsem na internátě, kamarády nemám žádné. Děkuji za pochopení, porozumění a Vaši odpověď na můj email, můžete mi pomoci? Obrať te se na mne.

Miminečko (Pá, 1. 4. 2016 - 15:04)

Ahoj maminko co jsi v tíživé situaci a čekáš maličké které si nemužeš nechat napiš nám a my zařídíme že dětátko bude hned z porodnice doma kde ho všichni z láskou přijmou mail [email protected]

Miminečko (St, 30. 3. 2016 - 15:03)

Dobrý den maminko co jsi v tíživé situaci čekáš miminko které si nemužeš nechat a chtěla by jsi aby od narození vyrustalo hned v adoptivní rodině kde ho budou všichni milovat a dají všechno co ty nemužeš ozvi se nám na [email protected]

kisses (Pá, 25. 3. 2016 - 09:03)

Pokud se najde rodina, ktera stale hleda, tak pisnete na [email protected], jsem zdrava budouci maminka, ktera je ochotna udelat radost nejake mile rodine, ktera miminko mit nemuze. Prima adopce, jsem plne rozhodnuta, ze miminko si nechavat nebudu. Zdrava rodina, zadne generacni problemy. Pohlavi zatim nevim. Dekuji

Hledáme miminko (Po, 21. 3. 2016 - 08:03)

Hledáme tě drobečku a moc rádi se o tebe postaráme, budeme tě milovat a budeme ti nápomocni v tvém životě. Pokud je tu maminka, která čeká miminko o které se nemůže postarat, prosím napište na email: [email protected]. Ohledně přímé adopce vše zařídíme aby se miminko nedostalo do dětského domova, ale přímo do rodiny kde bude moc chtěné a milované.

Hledáme miminko (St, 16. 3. 2016 - 10:03)

MOC RÁDI PŘÍJMEME DO PŘÍMÉ ADOPCE MIMINKO O KTERÉ BYCHOM SE S LÁSKOU POSTARALI. OHLEDNĚ PŘÍMÉ ADOPCE VŠE ZAŘÍDÍME. EMAIL: [email protected]

HLEDÁME MIMINKO (Po, 14. 3. 2016 - 10:03)

DOBRÝ DEN,JSME MANŽELÉ (16LET)A TOUTO CESTOU HLEDÁME MAMINKU S (KARLOVARSKÉHO,PLZENSKÉHO,STŘEDOČESKÉHO KRAJE),KTERÁ ČEKÁ MIMINKO A S JAKÉHO KOLIV DŮVODU SI HO NEMŮŽE NECHAT,ALE PŘESTO BY MU CHTĚLA DÁT ŠANCI VYRŮSTAT V MILUJÍCÍ RODINĚ.NAPIŠTE NÁM NA EMAIL:[email protected]

miminko (So, 12. 3. 2016 - 16:03)

Ahoj maminko co jsi nemužeš nechat miminko z jakého koliv duvodu mě bohužel osud mateřství nepřeje a tak moc po dětech s manželem toužíme chtěli jsme být vždycky velká rodina tak pokud to čte maminka která je rozhodnutá dát dítěti šanci na život a vyrustat v oplné rodině napiš nám všechno zařídíme mail je [email protected]

adopce (St, 9. 3. 2016 - 13:03)

Dobry den, moc rádi bychom adoptovali miminko přímou adopcí s kterou máme již jednu zkušenost a víme co a jak zařídit. Miminku bychom dali domov, lásku, milující rodiče a sourozence. Prosim ozvete se na [email protected]

hočička najdeme (Po, 7. 3. 2016 - 21:03)

dobrý den maminko jestli to čteš a čekáš holčičku kterou si nemužeš nechat tak se nám ozvi mi po princezně moc toužíme bohužel vlastní děti mít nemužeme už máme přímou adopcí za sebou díky jedné mamince které moc děkujeme a máme syna tak proto si přejeme ještě malou princeznu :) pište na mail [email protected] vše zařídíme už víme jak na to takže nebude problém

pro Bois (Čt, 3. 3. 2016 - 13:03)

kamarádka tak má dvě...Dobrý den, mohla by jste me o tom napsat neco víc na [email protected] dekuji.Nebo popripade dát kontakt na tu Vaši známou.

Bois (St, 2. 3. 2016 - 07:03)

Hledáme miminko k přímé...kamarádka tak má dvě děti, zaregistrovala se u fondu pro ohrožené děti, zavolají vám, jedete do porodnice, v rodném listě je uveden otec a matka si dodatečně soudně adopci vyřídí. Miminko Vám předa matka pod dohledem pracovnice fondu.

Tereza Štouračo (Út, 1. 3. 2016 - 23:03)

Dobry den,mám z předešlého vztahu 5leteho syna,který si moc přeje mít k sobě partaka nebo partacku.Se současným přítelem nám miminko zatim nejde bohužel už několik let.Rádi bychom do naší veselé rodinky přijali nějaké zlaticko,které nám všem bude dělat radost.
[email protected]

Hledáme miminko (Po, 29. 2. 2016 - 08:02)

Hledáme miminko do přímé adopce kterému bychom chtěli dát zázemí, lásku a domov. Pokud čekáte miminko o které se nemůžete postarat prosím ozvěte se na email: [email protected]. Děkujeme.

medova.laska@se (Ne, 28. 2. 2016 - 12:02)

Hledáme miminko k přímé adopci, jsme ze ZČ, vše zajistíme a miminku zajistíme krásný a milující domov.

miminko (Pá, 26. 2. 2016 - 19:02)

Moc rádi bychom adoptovali jeste jedno miminko formou příme adopce s kterou máme zkušenost a víme co a jak zařídit. Miminku bychom dali krasny domov a milující rodinu. ozvete se prosim na [email protected]

Anna (Čt, 25. 2. 2016 - 11:02)

Hledáme maminku, která se nemůže postarat o své miminko. Jsme manželský bezdětný pár, který touží po miminku. Přímá adopce. [email protected]

Reklama

Přidat komentář