Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

verona (So, 6. 12. 2014 - 10:12)

Hledáme maminku, která ví že si nemůže nechat své ještě nenarozené děťátko a chce ho dát do přímé adopce, aby nemuselo projít kojeneckým ústavem. Ze zdravotních důvodu nemohu sama děťátko donosit. Rádi bychom adoptovali takto děťátko touto cestou. A dali mu krásné dětství a láskyplně se o něj starat a dát mu hezký domov. prosím ozvěte se na email [email protected]

Veronikahanzlov (St, 3. 12. 2014 - 18:12)

Hledáme děťátko do přímé adopce
Hledáme maminku, která ví, že si nemůže nechat své ještě nenarozené děťátko a chce ho dát do přímé adopce aby nemuselo projít ústavem. Bohužel nemohu sama děťátko donosit ze zdravotních důvodů , protože jsem 4 potratila, a rádi bychom takto děťátko adoptovali a dali mu šťastné dětství a domov a mohli se o něho láskyplně starat.
Pište prosím na tento email: V.hanzlova@seznam Děkujeme

V. (St, 3. 12. 2014 - 15:12)

Dobrý den, hledám touto cestou maminku, která si nemůže nechat své miminko. Nemohu mít děti, jsem mladá, zabezpečená žena a ráda bych si splnila svůj sen, [email protected].

zajicova (St, 3. 12. 2014 - 12:12)

Milá maminko.Jsme mladý manželský pár.Máme syna 8 let ale další děti mít nemůžeme .Proto volíme tuto cestu.Dokážeme se postarat i o tebe.Máme rodinný domeček se zahradkou.Pokud máš trápení nebudeš na to sama.Ozvi se mi [email protected]
721309923

renda (Čt, 27. 11. 2014 - 19:11)

Milá maminko,tímto tě oslovujeme jako milující manželský pár 36,38let bydlící nedaleko Prahy v rodinném domečku se zahrádkou ,co si nemůžeš nechat své miminko z jakýkoliv důvodu...tak my se o něj postaráme a dáme mu vše na světě ,ale hlavně lásku zázemí a pohodový život.napiš na: [email protected]
Myslíme to vážně a chceme pomoc,vše zařídíme.

mrnousek1 (Po, 24. 11. 2014 - 20:11)

Dobrý den, hledáme touto cestou maminku, která si nemůže nechat své miminko.Jsme manželé. kteří po neúspěšných IVF, náhradní mamince, zkouší ještě touhle cestou najít svůj nesplněný sen.
[email protected]

Jarmila Kosova (Ne, 23. 11. 2014 - 08:11)

Timto hledam rodice pro...Dobry den, mela bych zajem o dite z prime adopce. S pritelem zijeme v Turecku, jsme spolu jiz 3 roky. Oba dva mame dostatek financi ja mam firmu a on take - je bohaty a mluvi cesky jelikoz zil v Cr 5 let a ma tam take trvaly pobyt. Miluji deti a pokousime se o dite prez rok. Dekuji za odpoved

LU IE (Ne, 23. 11. 2014 - 05:11)

Dobrý den, jsme manželský pár, který by mel zájem o přímou adopci. Jsme po několika neuneúspěšných IVF a miminko by bylo splnění našeho dlouholetého snu. Je nám 29 a 34 let.
[email protected]

Lucie (Ne, 23. 11. 2014 - 05:11)

Dobrý den. Jsme manželský pár, který by mel zájem o primou adopci.jsme po několika neúspěšných IVF a miminko by bylo splnění našeho dlouholetého snu. Je nám 29 a 34 let.

Lucie (Ne, 23. 11. 2014 - 05:11)

Timto hledam rodice pro...Dobrý den. Jsme manželský pár, který by mel zájem o primou adopci.jsme po několika neúspěšných IVF a miminko by bylo splnění našeho dlouholetého snu. Je nám 29 a 34 let.

truneckova (Út, 18. 11. 2014 - 18:11)

Dobrý den, hledáme maminku, která se rozhodla dát své nenarozené dítě do přímé adopce a chtěla by si vybrat adoptivní rodiče. Seriózní nabídky prosím na mail [email protected]

zuza (Po, 17. 11. 2014 - 21:11)

Timto hledam rodice pro adopci meho nenarozeneho miminka. Termin je odhadovan na druhou polov unora. Miminko je zdrave. Email je [email protected]

veronika (So, 15. 11. 2014 - 21:11)

kontakt na mně je [email protected]

veronika (So, 15. 11. 2014 - 21:11)

Dobrý večer chtěla bych se zeptat jestli víte o nějaké biomatce, která by chtěla dát mimčo do přímé adopce. Děkuji

rendaa (Pá, 14. 11. 2014 - 16:11)

Milá maminko,tímto tě oslovujeme jako milující manželský pár 36,38let bydlící nedaleko Prahy v rodinném domečku se zahrádkou ,co si nemůžeš nechat své miminko z jakýkoliv důvodu...tak my se o něj postaráme a dáme mu vše na světě ,ale hlavně lásku zázemí a pohodový život.napiš na: [email protected]

toužíme (Út, 11. 11. 2014 - 08:11)

Dobrý den hledáme maminku která nám dá šanci stát se po druhé rodiči už máme z přímou adopcí zkušenost a máme zní našeho syna kterého nadevše milujeme a vážíme si toho že bio maminka našeho syna nám dala tuhle šanci být rodiči tak pokud to čte maminka co je v téhle situaci tak at se nám ozve mi se z láskou o tvoje dítě postaráme a dáme mu všechno co bude potřebovat hlavně lásku a pocit domova náš mail je [email protected]

nasmimisek14@se (Út, 11. 11. 2014 - 07:11)

Dobrý den, jsme mladý manželský pár, který moc touží po miminku. Po několika neúspěšných pokusech umělého oplodnění jsme se rozhodli pro přímou adopci, takže touto cestou hledáme maminku, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže postarat o své miminko. Pro nás to bude splnění našeho snu. Miminku dáme vše, co bude potřebovat, ale hlavně naši lásku a domov. Takže maminko, pokud jsi v takovéto situaci, ozvi se nám na email: [email protected]

mrnousek1 (Út, 4. 11. 2014 - 10:11)

Dobrý den, hledáme touto cestou maminku, která si nemůže nechat své miminko.Jsme manželé. kteří po neúspěšných IVF, náhradní mamince, zkouší ještě touhle cestou najít svůj nesplněný sen.
[email protected]

Moc rádi bychom adoptovali miminko přimou adopci a dali mu všechnu lásku, domov a milujici rodinu. Budeme moc radi za pripadný kontakt

? (Po, 3. 11. 2014 - 09:11)

Já teda nevím o co vám jde muj mail je ten zázrak2 s ostatníma nemám nic společného já jsem myslela že když zrušily stránku přímá adopce kde se lidi jen uráželi a rýpali do sebe tak tady to nebude ale ouha zase se tady najdou rýpalové prvně právník a ted další bít vámi tak se stárám o co mám a né do cizích já vím že to je česká vlastnost strat se o druhé ale :)

Reklama

Přidat komentář