Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

marta (St, 31. 10. 2012 - 13:10)

zdravím Vás všechny,myslím,že je hodně zapotřebí si vše promyslet,než dáte miminko někomu k přímé adopci,nejde vůbec o to,že všichni,kdo po tom malém uzlíčku touží jsou lidé,kteří jim můžou vše zajistit,ale není lehké se s tím smířit,že o Vaše dítě bude pečovat někdo jiný a Vy tu situaci nezvládla.Vím o čem mluvím.Proto je přímá adopce úžasná věc,ale nebezpečná,jelikož nikdo neví,co bude v hlavě maminky,která porodila,probíhat.O tom,že pokud soud zjistí,že jsou v tom peníze a někdo si dětátko objednal,může skončit v kojeneckém ústavu.

simona (Ne, 21. 10. 2012 - 22:10)

no, všechno mu dát určitě...jaké chyby? myslíš ty čárky?

mp (St, 17. 10. 2012 - 07:10)

jsem manzelsky par 30a32 let...no, všechno mu dát určitě nemůžete - myslím že s pravopisem a s učením mu nepomůžete. Tak šílené hrubky, no potěš koště.

... (Út, 16. 10. 2012 - 19:10)

Dobrý večer,
prosim vás, je přímá adopce vždy 100% nebo stále existuje riziko, že soud by nám miminko nemusel nechat?
Díky

Janina (Po, 8. 10. 2012 - 16:10)

Jsmee mladý manželský pár ,kkterý moc touží po miminku.Vlastní miminko nemůžeme mít,tak jsme se rozhodli pro přímmou adopci.A prosíme touto cestou maminku která má opačný propblém a chce dát miminko z jakých koliv důvodu k příme adopci.Rádí a s láskou se ho ujmeme a dáme mu lásku,něhu,vzdělání a zázemí.V případě zájmu mne kontaktujte na e mailovou adresu [email protected]

Markét (Pá, 5. 10. 2012 - 09:10)

já jsem určitě těhotná..a určitě ho budu chtít dát z fin důvodů k adopci,ale jsem na začátku třetího měsíce a tak prozatím nebudu nabízet,když není vše jisté...

**** (Ne, 9. 9. 2012 - 18:09)

jsem manzelsky par 30a32 let a nemuzeme mi vlastni dite i kdyz po nem moc touzime mame zazemi bydleni praci ale stejne nam doma neco chiby ten mali uzlicek kteremu bychom dali vse co by potreboval a milovali ho od prvniho dne tak pokud ma nekdo opacny problem ceka dite a nemuzu mu dat to ci mi a premysli o prime adopci tak se mi ozvete budeme temi nejstastnejsimi rodici muj email je [email protected]

Manželský pár (St, 5. 9. 2012 - 19:09)

Dobrý den,
jsme manželský pár s výborným zázemím pro miminko. Bohužel ho nemůžeme mít. Pokud by ho nějaká maminka chtěla nabídnout k přímé adopci, rádi bychom využili tuto cestu. V případě sociálních problémů jsme ochotni i částečně kompenzovat sociální požadavky maminky.
[email protected]

jslunickos@sezn (Út, 14. 8. 2012 - 20:08)

jsem též žena co touží po mimi ale dejte si pozor na podvodnice!!! nenechte se citově vydírat a nikomu nedávejte ani korunu!!! Mě přijde uplně nesmysl psát do diskuze že jsem ASI těhotná myslim že v tom je jiný záměr.Pozor též jsem narazila a dost tvrdě.

rodice80 (Pá, 15. 6. 2012 - 18:06)

dobrý den mám 3 děti...dobrý den už jste našla milujicí rodiče má adresa je [email protected] V+P

rodiče (Pá, 15. 6. 2012 - 18:06)

ráda bych dala miminko...dobrý den už jste našla rodiče pro miminko jestly né má adresaa je [email protected]

Pavlína (So, 9. 6. 2012 - 23:06)

mám dvě malé děti 3 roky...Hezký den. Určitě máte i jinou možnost a tou je místo potratu přímá adopce, to znamená, že si najdete sama rodinku do které by jste miminko dala a která se o dítě s láskou postará, určitě by vám i během těhotenství pomohli co se výdajů týká, myslím na lékařskou péči apod. Určitě se toho nebojte a zvažte i tuto možnost, je spousta lidí kterým osud nebyl nakloněn a z celého srdce si přejí miminko které ale mít nemohou. Zvažte prosím i tuto možnost.

koncita24@sezna (Pá, 8. 6. 2012 - 14:06)

mám dvě malé děti 3 roky a 1 rok a jsem asi zase těhotná a chci jít na potrat,protože chci aby moje děti měli vše co potřebují.stát mi dává 4800kč na 2 děti,co to je??a byt platím 6000.z čeho bych živila další.???

Zuzka (So, 21. 4. 2012 - 18:04)

Dobry den, pokud byst...Rádi bychom se o Vaše miminko postarali! Případně se ozvete na [email protected]

Zuzz (Út, 17. 4. 2012 - 09:04)

ráda bych dala miminko...Dobry den, pokud byst epotrebovala pro sve dite rodinu, napiste na [email protected].

Pat (Pá, 23. 3. 2012 - 16:03)

ráda bych dala miminko...Radi se o nej postarame. [email protected]

miminecko4 (St, 21. 3. 2012 - 22:03)

ráda bych dala miminko rodičum kteří ho budou milovat

??? (Út, 13. 3. 2012 - 14:03)

Můžu se prosím zeptat paní Al, když jste měli takové problémy, zda byl váš manžel zapsán v rodném listě dítěte na základě souhlasného prohlášení rodičů na matrice s paní od které jste dítě měli nebo jste tuto záležitost vyřešenou neměli a dítě nemělo v RL otce uvedeného, nebo byla paní co čekala dítě vdaná nebo čerstvě rozvedená a nešlo to z toho důvodu zapsat. Protože, pokud já vím, tak při zapsání otce do RL dítěte na základě souhlasného prohlášení rodičů, nemůže třetí strana do tohoto vztahu vstupovat. My jsme to měli vyřešeno takto a problémy nebyly a vše dopadlo dobře.

Pat (Út, 13. 3. 2012 - 10:03)

Dobrý den, moc bychom si přáli dát lásku dítěti. Ze zdravotních důvodů mít miminko nemůžeme. Rádi bychom se seznámili s maminkou, která by ráda dala děťátko k adopci milujícím rodičům, kteří ho budou milovat jako vlastní. Splnil by se nám životní sen a miminko by se dostalo do rodiny, kde bude o něj s obrovskou láskou dobře postaráno. Děkujeme! Náš email je [email protected]

Al (Út, 13. 3. 2012 - 09:03)

Dobry den, vsichni co tu nekoho hledate si davejte velky pozor. My jsme si na inetu taky nasli maminku, se kterou jsme se dohodli a vsechno nam krasne vychazelo. Ale jenom do soudu. Tam zacali komplikace a nase trapeni. Soud hodne rychle zpochybnil nas pribeh o seznameni se a adopci zamitnul, miminko skoncili v kojenaku a co je nejhorsi, bylo vuci nam i matce zahajeno vysetrovani z duvodneho podezreni na poruseni § 204 - kuplirství. Nastesti v nasem pripade, se nakonec nepovedlo nic prokazat (nebylo co) a stihani bylo zastaveno. Nikomu vsak nepreju zazit to proverovani policii, ktera prochadzi vase prijmy a kazdou vice podezrelou castku s Vami resi a musite dokazovat na co jste ji pouzili. Navic pro okoli stejne zustavate zloncincem a co je jeste horsi, momentalne nevime jestli nam tento korok nezavrel dvere ke klasicke adopci. Az pozdej jsme se dozvedeli, ze urady monitoruji i-net a v pripade, ze se vase jmeno objevi v souvislosti s primou adopci, je na tuto skutecnost upozornen soudce, ktery ma vas pripad na starosti a dukladne Vas proveri. Je to pry z duvodu zvysujiciho se poctu placenych adopcii a hlavne rozmahajiciho se nahraniho materstvi. Takze pokud se tady objevilo vase jmeno, radime, radeji na primou adopci zapomente. My uz bychom do toho znovu nesli. Nestoji to za to. Radsi si zazadejte o klasickou cestou a vydrzte to. Drzime vsem palce.

Reklama

Přidat komentář