Reklama

Vzrušuje mě bolest v pupíku

TheButtoner (Ne, 26. 2. 2017 - 23:02)

Žije to tu ještě? :D

Amater (So, 28. 4. 2018 - 02:04)

Soulož do pupiku? Když je pupík dost hluboký, tak to jde snadno. Když má žena erotogenní zónu v pupíku, tak muž jí do něj vráží žaluda jako u normální souloži až dosáhnou oba orgasmu. Když ženu vzrušuje bolest v pupíku, tak vydrží i velký tlak penisu. Je to fakt moc hezké!

Franci (Po, 23. 4. 2018 - 18:04)

Soulož do pupiku?

bellyp (Ne, 22. 4. 2018 - 15:04)

Já bych rád našel nějakou holku, co by mi dokazala dát pěstí do břicha ..klidně i navzájem

Amatér (Po, 16. 4. 2018 - 04:04)

Taky se přidám mě...Ahoj Jop.
Jsi schopná dosáhnout orgasmu jenom drážděním pupíku? Vyzkoušela jsi soulož do pupíku?

Jop (Čt, 5. 4. 2018 - 17:04)

Taky se přidám mě vzrušuje když mi někdo strká něco do pupiku nebo když mi ho kluk líže. Mám ho hluboký a jsem ráda když se mímu pupiku někdo věnuje vydržela bych to dlouho. Pupik mě vzrušuje strašně moc

Amatér (St, 4. 4. 2018 - 23:04)

Ne, a to toli i tekla krev? ...Ještě k té mé známosti. Ta dívka v sobě objevila taky sklon k masochismu a naše hry byly vzájemné, střídali jsme role. Moc rád jsem si hrál s jejím pupíkem, prsama a zadkem a ona s mým pupkem a koulema ( někdy dost brutálně ) při souloži a byly to nejsilnější orgasmy

Amatér (St, 4. 4. 2018 - 23:04)

Ne, a to toli i tekla krev? ...Jsem už závislej na vlastní bolesti, ale jen na určitých partiích těla. Břicho, pupek, podbřišek, přirození...bičování různými nástroji..řemeny, provazy,důtky,pruty,...
Podvazování přirození, mlácení pěstí do koulí, jehly do břicha a podbřišku.
Mám představu, že ležím připoutanej na lavici a nějaká žena mě mučí a postupně mi působí větší a větší bolest, až už to nemohu vydržet a zarazím to. Pak ona ještě podle dohody přidá smluvený počet ran, jehel...Mám obavy, že bych to mohl přehnat a opravdu si vážně ublížit. Už teď mám pupek a jeho okolí samou jizvu.
Rád bych našel nějakou ženu, které by se líbilo takhle si se mnou " hrát " dělala to ráda, vzrušovalo by ji to, byla by u toho nahá, třeba by se u toho sama ukájela, nebo bychom se milovali a ona by mě při tom mučila. Kdysi jsem takovou známost měl, ale rozešel jsem se s ní a dodnes toho lituji. Já vím, jsem úchyl, ale nemohu s tím nic dělat.

Franci (St, 4. 4. 2018 - 20:04)

Ne, a to toli i tekla krev? Mohl bys to tu trochu více rozepsat?

Amatér (So, 31. 3. 2018 - 06:03)

Ja ho vždycky tak šikovně...Franci, už jsi zkoušela, aby ti někdo pupik vcucnul do pusy a cucal ho jako dudlík ?
Mě pupík jde vcucnout injekční stříkačkou jen velmi málo. Je to tím, že jak jsem si do něj vrážel hřebíky a šrouboval vruty, tak mi asi přirostl k břišní stěně.
Teď si do něj píchám jen jehly, ale dříve jsem si do něj vrážel hřebík 10 cm dlouhý až po hlavičku. Byl to krásný pocit, ale bylo to nebezpečbé. Teď si spíš bičuji břich a mučím se i jinde.

Franci (Pá, 30. 3. 2018 - 20:03)

Ja ho vždycky tak šikovně chytím a závažu. Někdy se mi to podaří třeba až na třetí pokus

Amatér (Čt, 29. 3. 2018 - 07:03)

Právě jsem začala...Podvázat pupik se mi nikdy nepodařilo. K jeho vytažení z břicha používám injekční stříkačku. Nikde jsem ještě nenarazil na originální vakuovou pumpu na pupek.
Pokud někdo víte, kde ji sehnat dejte prosím vědět. Díky.

Franci (Pá, 23. 3. 2018 - 16:03)

Právě jsem začala praktikovat novou metodu. Vezmu pupek a ovazu ho gumičkou. Je to i na YouTubu.

Jalka (St, 21. 3. 2018 - 23:03)

tak podku já vím, většinou se jizvením vyvtváří ornament a vypalováním pupiku se dělá střed toho ornamentu. Jinak to video z yotubu mluví za vše - takhle se správně obřezává ženský pupek.

Alma (St, 21. 3. 2018 - 16:03)

Aha

J.C.V. (Út, 20. 3. 2018 - 23:03)

https://www.youtube.com/watch?v=81AfFb3-_XY

Roxet (Út, 20. 3. 2018 - 23:03)

Myslím, že Jalka má namysli branding (vypalování jizev) a skarifikaci (řezané jizvy). Obojí se praktikuje na břiše např. v Africe, protože tetování na tmavší pleti tak nevyniká. Naprotitomu např. pořezání pupíku a kolem něj zanechá plastické jizvy jako obrázky na kůži.

http://www.stevebloom.com/index.php?page=single&id=003519-SB1

http://www.alamy.com/stock-photo-detail-of-the-belly-of-a-suri-tribe-woman-during-a-scarification-ceremony-50972032.html

Alma (Út, 20. 3. 2018 - 20:03)

Jak se dá obřezat pupek a vypálit?

(Út, 20. 3. 2018 - 14:03)

Když vidím ňákej pupík u holek nebo ženskejch,stříkal bych jak vzteklej.
Nejkrásnější je pěkně tmavej...

René (Po, 19. 3. 2018 - 23:03)

Ba ne, kdyby to byla jenom kultura, bylo by to jenom u nás a jinde ne. Ale třeba u některejch kmenů v Africe si holky nechávaj pupek natvrdo obřezat, a u nás doma, daleko od Afriky, nějakou tu ozdobu aspoň formou propíchnutí podstoupily všechny v rozmezí od puberty do čtyřicítky. Ještě si vzpomínám, jak to bylo poprvé v Bravíčku, jak se holka v tom fotopříběhu nechává propichovat, to je tak dvacet let, možná víc. A už tehdy to nebyla úchylka, ale trend.

Reklama

Přidat komentář