Reklama

Vzrušuje mě bolest v pupíku

michal33 (Pá, 12. 7. 2013 - 21:07)

A co ocet do pupíku párkrát jsem to zkusil a je to fajn. Klidně si ho ještě zatlačuju do břicha. Pupík se ještě pěkně vyčistí a nesmrdí,

Lara (Pá, 12. 7. 2013 - 12:07)

http://www.youtube.com/watch?v=vgqaswywuM4

Lara (Pá, 12. 7. 2013 - 01:07)

vzácný pupík

http://www.youtube.com/watch?v=Rj88apauDqE

Vašek (Po, 14. 12. 2015 - 01:12)

Ahoj no aspoň nejsem sám zrovna mám v pupíku vosk mam to rád i když to občas pálí a mam to i přes noc a taky jsem si propíchl nůžkama na nechty pupík a dala pak do néj zmrzlou zeleninu mám to rád vzrušuje mě to

// (Pá, 27. 11. 2015 - 09:11)

Nevím, kdo už to tady psal, ale mě rovněž vzrušuje u žen hluboký pupík, tzv.innie. Taková pěkná jamka, tomu říkám pošuštnání,
když ji mohu důkladně ‘‘prozkoumat‘‘. Príma vzrůšo...

Roman (Čt, 26. 11. 2015 - 21:11)

Kdo z vas? By mi vylizal...Napiš na [email protected],chtel bych to zkusit

:) (Út, 13. 10. 2015 - 20:10)

Ahoj, zařídila jsem si stránky, kam vkládám obrázky všech různých pupíků, a byla bych moc ráda, kdyby jste třeba někdo také přispěli, jestli máte vystouplý nebo zapadlý, to je jedno :) Kdyžtak pošlete na [email protected] :) Díky :)
Kdyby se někdo chtěl podívat http://tvujpupik.7x.cz/ tady to je :)

Hhh (So, 22. 8. 2015 - 01:08)

Já sem masochysta . Vím že...Ano. Ja to delam casto a take me to vzrusuje a mam stejne pocity jako ty

Katka (Čt, 13. 8. 2015 - 15:08)

Kdo z vas? By mi vylizal...Ahojky napiš mi prosím na: [email protected]. Ráda bych tohle také zkusila...

Katrin (So, 11. 7. 2015 - 17:07)

Kdo z vas? By mi vylizal...Ahojky napiš na [email protected]
Moc ráda bych si pohrála s tvým pupíčkem...

Ivi (St, 13. 5. 2015 - 00:05)

Kluk? A co Tě tehdy vedlo k tomu předstírat, že jsi kluk? Tuším jsi změnil i věk, psal jsi 15, což by mi vycházelo dnes na 21 let.
Je hezké, že Ti leží tolik na srdci to, že nějaké jiné dítě s podobnou úchylkou by si mohlo ublížit a jak by tomu šlo zabránit a předejít. Já myslím, že ono tolik lidí s touhle úchylkou zase není. Já jsem nikdy nepotkala člověka pro kterého by byl pupík něco víc, než pupík. Myslím, že lidí s touto úchylkou, kterou mám já jinak i Ty jinak moc není. Má úchylka nikoho neohrožuje, protože si nedělám bolest v pupíku, jen mě u druhých pupík vzrušuje a i ve svém mám erotogenní zony. Věřím, že těch lidí je málo a že si vždy tak nějak ohlídají hranici, aby si neublížili, to je pud sebezáchovy. A nebo jdou pokud se jim líbí bolest na určitou hranici. Myslím, že můžeš být klidný. Asi by se to ani nikomu nechtělo říkat rodičům, či někomu dalšímu. Já to taky nikdy neřekla a neříkám. Tak věř, že každý se pohybuje tam, kde ví, že je už hranice a dál nejde:-)

Lara (Čt, 9. 4. 2015 - 21:04)

https://www.facebook.com/michael.jason.92560?pnref=story

Lara (St, 8. 4. 2015 - 00:04)

Tak jsem si dnes po hrozně dlouhý době přečetl pár dost starých komentářů a hodně jsem se nasmál. Jsem moc rád, že jsem tudle diskuzi před šesti lety založil. Monžá je jediná česká svýho druhu z celýho internetu. Za celou dobu jsem na žádnou další nenarazil. Děkuju všem, kteří přispěli k 1187 komentářům. Je potřeba, aby společnost byla s otuto úchylkou seznamována. Z důvodu toho, že je nebezpečná pro děti. Je štěstí, že jsem neumřel už jako malý kluk. Stačilo, abych se do břicha mačkal silněji. Buď by mi praskla aorta a vykrvácel bych nebo střevo z čehož bych dostal život ohrožující zánět. Já se rizika dycky bál a dycky na to myslel, takže jsem se snažil mačkat tak aby nedošel za hranici. Jenže mohl jsem to špatně odhadnout nebo jen stačilo mít o tom jiné povědomí. Třeba vidět ty videa jak si zabodnou tlustou věc velmi hluboko. Jako malé dítě by mě to mohlo dovéct k tomu, že si to můžu bez rizika dovolit a uďál bych to. Nebo si dítě prostě nemusí být vědomo, že se ohrožuje na životě. Nebo může ale rozhodne se podstoupit riziko. V tomto by měli být rodiče a děti poučeny. Lze se uspokojovat dostatečně silnou bolesti v břiše a nezranit se, ale musí se na to s rozumem. Takové dítě by mělo být podrobeno operaci upravující dutinu břišní tak, aby se snížilo riziko úmrtí. Dítě by nemělo být od úchylky odrazováno. Nelze docílit toho, aby ho přestalo vzrušovat to, co má geny dáno. Je potřeba ho naučit se svojí úchylkou, ať je jakákoli, zacházet tak, aby neohrožovalo sebe ani ostatní. Řekněte mi, co je potřeba udělat, když se dozvíte, že desetiletý kluk touží po silné bolesti v břiše ? Zákazem mu způsobíte utrpení. Ale jak můžu jen tak nečinně čekat, jestli se zraní nebo ne. Jsme si jistej, že to v břiše jde poskládat tak, aby jste se při probodnutí neohrozili. Stačí jen posunout střeva a aortu. Trval bych na operaci za každou cenu. Složitá otázka je, co dělat, pokud by taková operace nebyla možná. Jediná možnost, jak dítěti v sebeubližování zabránit, je dát mu pás na zámek široký přes celé břicho. Nemohl by si způsobit bolest břicha. Nikdy. Uďály byste to ? Já přemýšlím, jaký názor je správnější. Zabraňování uspokojení znamená působit utrpení. Jenže nedát mu pás znamená dát mu zodpovědnost za něco, na co je ještě malý. Jak si mám být u desetiletého dítěte jistý, že k tomu bude zodpovědný. Že si nedovolí uvolnit svoje fantazie nebezpečně silně. A nebo, že to třeba nechtěně špatně odhadne. Je správný, abych mu jako rodič mačkal břicho sám, až si o to řekne. Abych zamezil, že si ublíží ? Neni. Je přece známí, že když dospělí cokoli sexuálního praktikuje s dítětem, tak to dítěti dřív nebo později duševně ublíží. A co kdyby si bylo vědomo a bylo mu připomínáno, že moje účast neni sexuální zneužívání, ale jen ho ochraňuju před jeho chybou ? Hnusil by se mu kvůli tomu v dospělém věku sex ? Třeba ne, právě kvůli jeho uvědomění si, že mu pomáhám. Ještě by to přispělo k utužení rodiného pouta. Třeba . Všechny verze jsou možné, jak najít tu správnou. Říká se, že pro dítě je je sexuální zkušenost s dospělým horší u jeho vlastního rodiče než u cizího dospělého. Co mačkání břicha svěřit doktorovi. Musel bych doktorovi věřit, že svou práci odvede dobře. Snížilo by se riziko, že se dítěti sex zhnusí kvůli zkušenosti s dospělím. U doktora totiž doktorův zásah do svého těla bere jinak, netrpí potom tím, čím trpí zneužité děti. Je nutný, aby se toto co nejsprávněji vymyslelo. Je nutný, aby rodiče a děti měli povinou docházku na jakousi rodinou výchovu , nebo vyučovací předmět s názvem život, kde by se vyučovalo desítky jiných velmi důležitých a užitečných záležitostí , které se děti ve škole nikdy nedozvědí. A tyto nahradit za ty stávající, zbytečné informace, které jsou dětem ve školách předkládány. Na jednu stranu jsem šťastnej, pokud je dítě obdarováno něčím tak přenádherným jako je sadomasochysmus parcializovaný na břicho. Kladu si otázku, jestli existuje i jiná stejně tak dobrá sexuální výbava, zatim si to nemyslim z několika důvodů. Na druhou stranu k takovému dítěti cítím lítost, že je ohrožováno, nesmírnou obavu o jeho zdraví. A samozřejmě extra silnější důležitost jeho morální výchovy, která pokud se nezdaří, tak bude ubližovat druhým. A morální výchova taky proto, aby samo někdy duševně netrpělo z uvědomění si toho, že je sadmosaochysta, pro mnohé lidi odsouzení hodný člověk. Musí plně chápat, že být sadista je morálně naprosto v pořádku a nikdy mu to nesmí způsobovat duševní utrpení. Chce to celospolečenské seznámení s mnoha spychologickými záležitostmi, jejichž neznalost způsobuje duševní škody. Jak na to ?

Lara (Čt, 2. 4. 2015 - 21:04)

Děkuju za ti Ivi za to, že o mě píšeš s velkými písmeny. Děkuju, ale to nemusíš, jsme kámoši jo. Samozřejmě mi uďálo radost, že jsi napsala. To jsem nevyjádřil, promiň, asi z toho šoku.

Lara (St, 1. 4. 2015 - 10:04)

Počkej počkej počkej, Ivi. Ivi ! Ivi !!!!!!
To mi neřikej, že si to ta Ivi, se kterou jsem si před šesti lety psal. To seš vážně ty ? To je neuvěřitelný. Šest let si kladu otázku, jestli si naživu. Nezapoměl jsem na tebe ale nevěřil jsem, že zase napíšeš. Proč jsi najednou z ničeho nic šest let nenapsala ? Dík za optání, mám se dobře, a jak ty ? Je mi 23 let. Tenkrát jsem lhal v tom, že jsem holka, nevim jestli si četla komentáře v nichž už vystupuji v mužském pohlaví. Ke změnám bych asi něco vymyslel co se změnilo. Nic extra zásadního se ale asi nezměnilo. Líp a stručněji se mi vyjádří když se zeptáš konkrétně. Ivi, to neni možný. Napiš holka. Ještě to chce B .

Ivi (St, 1. 4. 2015 - 02:04)

...Ahoj Laro, tak jak se máš? Dnes už je Ti asi přes 20 let, tak se u Tebe asi i dost věcí změnilo ne?

Lara (Út, 31. 3. 2015 - 20:03)

http://www.biqle.ru/watch/286052491_171167571

Lara (Út, 31. 3. 2015 - 14:03)

http://www.biqle.ru/watch/286052491_171210688

Lara (Po, 30. 3. 2015 - 22:03)

http://www.biqle.ru/watch/286052491_171154798

Lara (Ne, 29. 3. 2015 - 14:03)

http://wapmon.com/youtube-download/VGd6RLQrIYc

Reklama

Přidat komentář