Reklama

Vzrušuje mě bolest v pupíku

Petr (St, 30. 7. 2014 - 22:07)

Koky,važ svá slova,myslím že každý z nás tu má to své a určitě tato diskuze není o tom někoho někam lákat.je to pouze o probírání stejného tématu a takových jako jsi ty tu psalo už hromada a vždycky to byly akorát blbé kecy.pokud s někým máš stejné tužby a záliby tak proč se s takový člověkem,pokud chce,nesejít?ty by jsi nechtěl poznat někoho kdo zná tvé touhy a ty znáš jeho a dokážete si to navzájem opětovat?raději mlč nebo přemýšlej než něco dalšího takového napíšeš...

koky (Pá, 25. 7. 2014 - 02:07)

katko nikomu nenaled a vubec se s nikym neschazej neni to zadna legrace at zijou pupiky cauky mnauky mnau pozor na uchily jako je peto

Katka (Út, 22. 7. 2014 - 04:07)

chtěla bych laskat pupík a...Ahojky prosím ozvi se mi na meil: [email protected] , moc ráda bych sdílela s tebou svoje pocity a také bych se chtěla něčemu přiučit... poslední dobou mám zajímavé touhy...

Katka (Út, 22. 7. 2014 - 04:07)

jsem moc rada Jednou u me...Ahojky moc ráda bych si s tebou dopisovala poslední dobou mám podobné myšlenky a touhy spojené s mým pupíkem... ráda bych se tak trochu v tom našla a chtěla bych se možna něco dozvědět... klidně mužete psat i ostatní děkují. Budu ráda když mi budete psat třeba na meil: [email protected]

peto (Ne, 20. 7. 2014 - 17:07)

Ty už jsi to dělala do...ahoj Ja ti predstavu richlo zmenim na realitu len napys na mail [email protected]

peto (Ne, 20. 7. 2014 - 17:07)

napys na mail [email protected] masáž pupku podla tvojich predstáv.

pupicek (Po, 7. 7. 2014 - 11:07)

Ty už jsi to dělala do pupiku? Hrozně mě vzrušuje uz jen ta predstava.

TOM (So, 21. 6. 2014 - 23:06)

toje bomba Nemam nikoho na...Ahoj napiš na mail [email protected]
a mužeme se sejit s pupikem te dostanu do sedmeho nebe

Tom (So, 21. 6. 2014 - 23:06)

chtěla bych laskat pupík a...Napiš na mail: [email protected] mužeme si popovidat o pupiku

Tom (So, 21. 6. 2014 - 23:06)

toje bomba Nemam nikoho na...Ahoj napiš o pupiku na mail: [email protected]

peto (Čt, 5. 6. 2014 - 11:06)

Zvláštní,tady se hodnotí...ozwisa AK,mas zaujem o pupok

peto (Čt, 5. 6. 2014 - 11:06)

tak hodne prijemny zazitek mozeme dat stretko dovolim ti co len chces z mojim pupikom

Roman (St, 7. 5. 2014 - 22:05)

chtěla bych laskat pupík a...Tak to bych tě chtěl poznat.Muj kontakt je [email protected]

lola (Út, 29. 4. 2014 - 21:04)

chtěla bych laskat pupík a...tak hodne prijemny zazitek

lola (Út, 29. 4. 2014 - 21:04)

ozwisa na mail...souloz do pupiku je super ale musis ho myt siroky a hluboky a pred tim si ho natrit olejickem

peto (So, 26. 4. 2014 - 09:04)

chtěla bych laskat pupík a...ozwisa na mail [email protected]

správa (So, 26. 4. 2014 - 09:04)

chtěla bych laskat pupík a...napys [email protected] , mozeme otom podyskutovat tiež sa rad hrám z pupikom

pupíček (St, 23. 4. 2014 - 08:04)

chtěla bych laskat pupík a hrozně mě vzrušuje předctava že mě muž souloží do pupíku. také mě vzrušují pupíky, hlavně ty hluboké, hmm je to nádhera. :)

peto (St, 16. 4. 2014 - 16:04)

Mam úchylku na pupiky strašne ma vzrušuje ked si tlacim ukazovák hlboko do pupiku.Tiež so mal priateľku ktorá samy dokázala hrať z mojim pupkom aj 5hodin bolo to strašne vzrušujúce akokebi som mal bod g hlboko vnom tiež ma vrusuje pohľad na chlapsky pupok z veľkým bruchom a hlbokým pupkom strašne ma to baví a nemam problém sa hrat aj zo všetkými pupkami ci ženské ci mužské AK satu nazbiera veľká komunyta z podobnou uchylkou môžeme urobiť riadny žúr ozvyte sa určite nikto neolutuje.

peto (St, 16. 4. 2014 - 11:04)

toje bomba Nemam nikoho na...ak mas záujem aj o stretnutie tak napys na [email protected] a dačo vimyslime som síce zo SR ale unas som žiadne diskusie o pupiku nenašiel myslím ze v cz ste ktomu viac otvorený

Reklama

Přidat komentář