Reklama

Vzrušuje mě bolest v pupíku

dejf (Út, 18. 12. 2012 - 16:12)

Přiznám se , taky mě to...Mě šíleně vzrušuje jemné šimrání pupíku hlavně při sexu, pak stříkám jak drak.

Lušnák (Út, 18. 12. 2012 - 15:12)

Přiznám se , taky mě to dříve vzrušovalo ,těd mě vzrušeje něco jinýho,a jestli někdo chce ,klidně snim o tom pokecám :)Napište jen email xDDDD

Lušnák (Út, 18. 12. 2012 - 15:12)

To je téma xDDD

Roman (St, 17. 10. 2012 - 20:10)

Ahojky lidičky tak jak...Rad bych se seznamil s někym,kdo by mě neco ukázal,jak si draždí pupík.Radeji ženu,ale podívam se i na chlapa,ale jen podívám.

Lara (Pá, 28. 9. 2012 - 23:09)

Ahoj , přidám dva odkazy

http://vimeo.com/46226283

http://www.youtube.com/watch?v=75mbHY9mzNI&feature=plcp

martin-bellybut (St, 26. 9. 2012 - 13:09)

Ahojky lidičky tak jak pokračujete se zálibou pupíku a i jeho hraní a mučení já jsem na youtube přidal nějaký moje starší videa a hned jsem i udělal nové videa svého pupíku jak si ho nafukuji a jak mi končí injekční jehly v pupíku hodně hluboko tak se podívejte a řekněte mi co na to řikáte vy.
http://www.youtube.com/user/bellybuttonmetaliza1/videos?flow=grid&view=0

Petr (St, 12. 9. 2012 - 15:09)

Ja otom moc neumím psát,ale...Taky mě vzrušuje jemné dráždění pupíku, když mi ho holka začne dáždit po chvilce se mi postaví a jsem tak silně vzrušenej že si musíme hned zasouložit a při styku když mi ho dráždí tak dlouho nevydržim a stříkám chuchvalce semene.

Roman (St, 12. 9. 2012 - 08:09)

Ja otom moc neumím psát,ale vim,že mě pohled na pupík vzrušuje již od mala.Všim sem si,že spoustu lidí taky,ale neumi to dát najevo.Mám rad menší bolest ostrým předmětem a jemné dráždeni.Nevím proč,ale lidi co maj stejný pocity jako já se otom stidí mluvit.Dívat se na někoho kdo si draždí pupík je pro mne vzrušující.

Roman 1 (Po, 27. 8. 2012 - 21:08)

ahoj lidi jak se tu máte....Ahoj,taky mě toto vzrušuje již od mala.Rad se zněkým podobným setkam

Lara (Po, 23. 7. 2012 - 14:07)

Jsem rád , že můžu využít té příležitosti a vychutnat si slavnostní 1000. komentář . Tímto děkuji všem zúčastněným této úchvatné diskuze o úchvatné úchylce , že přišli a potvrdili , že se o existenci něčeho takového vůbec dozvěděli . Děkuji , že jsem mohl na tomto serveru prožívat krásné okamžiky plných napětí , brát motivaci pro zamyšlení , sdílet svůj dar s ostatními a mít o důvod víc proč se těšit na pc . Přes to , že je zde návštěvnost téměř nulová , nikdy nebude zcela nulová dokud budu na živu . Zajímalo by mě , kolikrát jsem tuto stránku navštívil , kolik jsem zde strávil času , kolik napsal písmen a kolik gramatických chyb , to nechť zůstane ponořeno v močálech nepoznání . Tak se mějte všichni ujetě a ať žijou ujeťárny .

squlax (Ne, 22. 7. 2012 - 11:07)

tak hoď nick co máš na...Na Mrknuti.cz (a ani na erotickykontakt.cz, zhaveafery.cz) holku nenajdeš. Jsou to podvodné servery, kde 95% ženských účtů jsou uměle vytvořené. Jediným účelem těchto sexseznamek je jen tahat z chlapů peníze za VIP služby. Vyvarujte se seznamek, kde se paltí měsíčně, bez VIP nelze posílat maily a podobně.

Aleš (So, 21. 7. 2012 - 09:07)

Dobrá kolekce Martine , ať...Já teda nevím jestli by mě tohle vzrušovalo to je spíš bolest a to by mě nevzrušovalo. Ale na druhou stranu mám pupík dost vzrušivej líbí se mi při sexu když mi ho holka jemně dráždí a proužek ochlupení pod ním až k penisu a když chce pořádnou dávku semene tak mi ještě začne dráždit bradavky a to je pak hukot, ale vše jemné a bez bolesti.

Lara (Pá, 20. 7. 2012 - 21:07)

Dobrá kolekce Martine , ať se daří .

Martin-bellybut (Pá, 20. 7. 2012 - 19:07)

Ahojky lidičky dneska jsem udělal video z mích fotek mého pupíčku a dal jsem ho na youtube tak se na to podívejte a napiš te co na něj řikáte.
http://www.youtube.com/watch?v=jrmRT1YQuF8
Jinak bych mohl udělat i video z fotek kde jde vidět všechno ale na net ho nikam dát nemužu protože by mi ho všude zrušily či smazali

Lara (Ne, 15. 7. 2012 - 20:07)

Martine videí tam máš 29 , spoustu z nich se seká , ani mě nevzrušují takže je mezi sebou všechny neporovnám . Z tvích videí by mě jistě nejvíc zaujalo probodnutí čínskou hůlkou , ale to se zrovna seká .

Martin-bellybut (Ne, 15. 7. 2012 - 04:07)

Pověz mi ze všech videí co tam je který se ti libí nejvíc a nebo tě nějaký a nějak zaujalo hm. Jinak já si i nafukuji pupík šlehačkou a je to i moc boží. Hodlám si ho dál nafukovat a i dobrým plynem abych měl pupíček co nejvíc obrovský .

Lara (Ne, 15. 7. 2012 - 01:07)

Tak ti přeju , Martine , aby jsi toho docílil . Musíš hledat . Já teda hledám a je mi to pytel platný , jdu na to špatně , musim radikálně změnit strategii . Hrozně se to video seká , takže z toho člověk těžko může něco mít , bohužel . Třeba to jde napravit , ale nevim jak . Takže když onanuješ , jako že ano když nemáš ženu na sex , tak tedy bez těch praktik . To já si to spojuju . Teď přišli na youtube další tři nový videa ze serveru placených videí Fantasy of Paula , tendle název taky na youtube vyhledá ty videa . Je to asi to nejlepší se ženou co na youtube lze najít . Jinak , já mám tímto sedmnáct týdnů bez orgasmu a nevim jak dlouho to ještě budu držet .

Martin-bellybut (So, 14. 7. 2012 - 18:07)

http://www.youtube.com/watch?v=NQ0uCQfNH1w
Tady je ten odkaz jinak já když si hraju s pupíčkem tak nikdy při tom neonanuji ani když si šíleně moc nafukuji pupíček ale chtěl bych ženu která by mi ho nafoukla pupíček a i hladila a já si ho pak dál nafukoval a ona mi kouřila ptáka víš.

Lara (So, 14. 7. 2012 - 18:07)

Z toho velkého výběru videí , které jsi natočil , jsem si pustil jen jedno . Na to video s tou čínskou hůlkou bych se podíval , dáš sem odkaz abych to v tom velkym výběru nehledal ? Když tedy při tomto neonanuješ , co si děláš za praktiky s břichem , při kterých zároveň onanuješ ?

Lara (So, 14. 7. 2012 - 18:07)

Z toho velkého výběru videí , které jsi natočil , jsem si pustil jen jedno . Na to video s tou čínskou hůlkou bych se podíval , dáš sem odkaz abych to v tom velkym výběru nehledal ? Když tedy při tomto neonanuješ , co si děláš za praktiky s břichem , při kterých zároveň onanuješ ?

Reklama

Přidat komentář