Reklama

Vzrušuje mě bolest v pupíku

Martin (Pá, 10. 12. 2010 - 23:12)

Ahojky laro já se taky o to ani nesnažim ale bral bych kdyby mi do něj udělali díru a nebo strkaly kameru přes pupík a to vše při vědomí abych se na to mohl hezky dívat a cejtit to všechno a i jak se mi pupík bude růst a jak do něj budou pumpovat hodně moc vzduchu až bude velký a dost tvrdý.

Lara (Pá, 10. 12. 2010 - 23:12)

Martine , hlavně se ani nesnaž mít kýlu , je to vážné zranění břicha .

martin (Pá, 10. 12. 2010 - 18:12)

Ahojky jeanne tak jak ty tady píšeš tak bych tu kýlu už měl mít tak stokrát.Zatim se mi ji nebodařilo mít,ale kdyby mi někdy operovaly pupík tak bych chtěl bejt při vědomí a koukat se taky na to jak si s nim hrajou.

Jeanne (Pá, 10. 12. 2010 - 10:12)

Martine, Laro - jestli si libujete v bolesti pupíku, pořiďte si pupeční kýlu. Jsou to super bolesti, to se vám bude líbit. ... Dá se pořídit docela snadno, hodně tlačit (používat břišní lis), zvedat těžké věci a pak dlouho nejít k lékaři. Kýla se zvětší a bolesti jsou fakt úžasné!! I ty pooperační!!!

Martin (Pá, 10. 12. 2010 - 05:12)

Ahojky laro
Ano s tou sprchou je to tak tlakuji si vodu do střev co nejvíc to jde.Trošku je to bolestivý ale to je jen začátek.Jinak se to dá ai vydržet.Hodlám zkoušet to dál abych věděl okolik se mi zvěčí pupíček a jak bude dost tvrdej.

Lara (Čt, 9. 12. 2010 - 23:12)

Já jsem velmi štíhlá , takže mi to jde snadno . Když jsem si ho rukou vytahovala v počátcích častého mačkání břicha ( tak před šesti lety , zhruba ) , tak to šlo velmi ztěška . Musela jsem si horní a dolní okraj pupíku seštípnout co největší silou a hodně to bolelo . Už pár let si pupík vytáhnu ůplně bezbolestně a s minimálním použitím síly . Sice si nepamatuji žádný obsah tvích komentářů ale pamatuji si že jsi sem již dříve napsal/a . Jsi žena nebo muž ? A kolik je ti prosím let ? Měl jsi někdy možnost někoho mlátit do břicha ? Já bouhžel ne :-) Ahoj .

Cerbera (Čt, 9. 12. 2010 - 23:12)

Mě taky od nepaměti... A si ho, Laro, vytáhneš rukou? Mě to pořád nejde, asi proto, že je moc hluboký.

Lara (Čt, 9. 12. 2010 - 22:12)

Ahoj všichni . Tvoje videa jesm viděla Martine a to s tím vzduchem taky . S tim vzduchem to mě ani trochu nevzrušuje . Jak jsi psal že to děláš taky , se sprchou , to mi nejde do hlavy . To si do svích střev tlakuješ vodu ? To mi přijde jako těžko snesitelná bolest . Cerbero , s to stříkačkou jsem to zkoušela , ale nedělám to . Radši si pupík vytáhnu rukou , utáhnu provázkem jak psal Martin a pak si ho zamačkávám tyčkou přes utažený očko provázku . Úplně vynikající způsob působení bolesti , bolí to hodně i když nemusíš tolik tlačit , takže si tak nepožkozuješ střeva . Cerbero , v kolika letech tě začal vzrušovat pupík ? U mě od nepaměti a u Martina taky .

Aleš (Čt, 9. 12. 2010 - 22:12)

Cerbera jo zkoušel jsem to ...Zbožňuju když mi holka dráždí při pohlavním styku nehtama pupík. To stříkám jak ďábel.

martin (Čt, 9. 12. 2010 - 18:12)

Cerbera jo zkoušel jsem to taky a občas si tak aj hraju a nejlepší je když ho dostanu ven a svážu si pupík provázkem a pak si do něj strkám aj jehly víš.

Cerbera (Út, 7. 12. 2010 - 21:12)

Hele, zkoušeli jste už někdo vzít obyčejnou plastovou injekční stříkačku (bez jehly), uříznout jí takovej ten zúženej konec a dělat tohle http://www.youtube.com/watch?v=5S9uP-Sa6aY ? Já jo, a je to super =)

Martin (Út, 7. 12. 2010 - 07:12)

Ahojky lidičky a i Laro mě se zas moc libí i tohle video jak si holka zvěčuje pupík vzduchem a nebo čerpadlem.Je to dost zajimavý a i vzrušujicí když to vidim na ženě.Jinak já to zkoušim taky jak vzduchem tak i vodou ho dost napumpovat stačí hadice od sprchy.Jinak se na to video podívej.Taq holka tam má dost videí zvěčovaní svého pupíku.Jinak youtube je zadarmo.
http://www.youtube.com/watch?v=UuYq90Dt9uY

Martin (Út, 7. 12. 2010 - 07:12)

Ahojky laro tak tady máš novej odkaz na moje videa a teď už by to mělo fungovat tak se na ně podívej a pak mi napiš co na ně řikáš ju.
http://www.youtube.com/user/modrametaliza

Cerbera (Po, 6. 12. 2010 - 23:12)

Laro, absolutně za nic se na http://www.bellylove.net/smf/ neplatí, neboj ;) Za to se ti můžu zaručit.

Lara (Po, 6. 12. 2010 - 21:12)

Po té dlouhé pauze se ve mě asi nashromáždilo pár informací :-)

kraken (Po, 6. 12. 2010 - 02:12)

A na tomto videu jsem se...Laro, Ty ses nějak rozepsala..:)

Lara (Po, 6. 12. 2010 - 02:12)

A na tomto videu jsem se uďála teď před minutou . Záběr na pupík tam téměř nebyl , takže o pohled na probodnutí nešlo . Vzrušuje mě jak ta holka křičí .
Vždycky se snažím dojít k vyvrcholení v momentě nejatraktivnější části videa . To zanmená že masturbaci během sledování mnohokrát přeruším abych se nuďála dřív než dojde k tomu nejlepšímu co na videu je
Tak jsem si zase podlouhé době napsala o mích osobních věcech , už to tady dlouho nebylo . Je to asi dva dny co mě skutečně ze srdce rozesmála jedna vzpomínka - Na doktorce jsem četla komentáře v diskuzi která se té naší netýkala . Někdo však do ní vložil můj komentář který okopíroval z naší diskuze . Byl to koment pojednávající o charakteristice mích sexuálních tužeb a začínal větou : Síla toho jak moc se do pupíku mačkám závisí na tom jak jsem vzrušená . Jako reakci na tento příspěvek někdo napsal : Tak todle je opravdu silná káva . Před tím asi tak rokem a půl , co jsem si todle přečetla mě to rozesmálo , a rozesmálo mě to i dnes . Pokusím se to na doktorce najít . Budu ráda když sem zase občs přijdete a napíšete , i kdyby to měl být jen pozdrava , kdyby jste nevěděli co napsat . Dlouho jsme nepokecali . Mám na tuto naší diskuzi nezapomenutelný vzpomínky , tvoří příjemný a nesmazatelný zážitek v mém životě . Zajímalo by mě co se stalo s dvěmi ženami , které sem napsali jako jedni z prvních , přičemž ta s nicek B byla jako druhá ze všech , co zareagovali na můj úvodní příspěvek , a po té jsme si mockrát vzájemě odepisovali , stejně tak jako s Eve . Je tomu více jak rok co napsali naposled bez známky rozloučení . Za chvíly tomu bude dva roky co jsem založila naší diskuzi . Co jsem poprvé na internetu napsala o svích , zatím dosud nikomu neprozrazených sexuálních touhách . V začítcích diskutování bylo krásný to , s jakým vzrušením ( teď nemyslím sexuálním , ale s takovým tím jiným ) a obrovskou zvjidavostí jsem si četla každý nový příspěvek . Jak jsem každý den ve škole myslela na to jestli jsem někdo odepsal . Bylo to pro mě něco velice vzrušujícího napsat sem odvázaný komentář do detailu popisující mé sexuální touhy a čekat , co kdo napíše . Každého nového příspěvku jsem si mnohem více vážila a byl pro mě něčím na co jsem byla neskutečně zvjidavá . Každou čtenou větu nového příspěvku jsem si vychutnávala a četla co nejpomaleji pro udržení napětí z toho čeho se dočtu . Ale je to již přirozené že časem se z toho otrkáte a čtení odpovědí na příspěvky se pro vás stane něčím naprosto všedním . Ty počátky naší diskuze měly kouzlo které už se v této jakbych řekla oblasti mého života prostřednictvím psaní po internetu nemůže opakovat . Ale bude se opakovat to samé , a asi i mnohem silnější kouzlo až o tom s někým budu mluvit osobně , a nejen anonimě psát po netu . Na tu chvíli se moc těším . Chci jí prožít s ňákou holkou která po mě bude toužit a já jí budu povídat jak toužím já po ní , a po čem přesně toužím .

Lara (Po, 6. 12. 2010 - 01:12)

Na serveru RD najdete stovky videí týkajících se naší úchylky .

Video ze serveru RD při kterém jsem se několikrát udělala

http://www.ratedesi.com/video/v/kqAmX3ZuRYg/Navel-poking

Lara (Po, 6. 12. 2010 - 01:12)

A ten hlasitý zvuk , jasně typický pro proniknutí předmětu do dutiny břišní , doprovázející probodnutí , to je to co mě více vzrušuje . Bohužel , video bylo točeno z profilu , takže přímo do pupíku vidět nebylo . Přesně ten zlomek sekundy , po který trvá zvuk probodnutí pupíku , je pro mě nejvíce vzrušující , jak zároveň se zvukem tyčka prudce popojede hlouběji do břicha , to je zlomek videa 10 X více vzrušující než to co bylo před tím a po bylo potom . Chtělo by to udržet tu maximální intezitu sexuální atraktivnosti , která je v momentě probodnutí a vydání zvuku . Jenže to je ten problém , jak ji prodloužit . Probodnutí vždy bude trvat zlomek sekundy , narozdíl od mačkání . Chtělo by to tedy scénář , který se bude na netu shánět asi dost těžko - Deset velice štíhlích holek ležících v řadě těsně vedle sebe . U každé z nich stojí další žena a na pupíku ležící ženy má přiravenou tyčku . Zbytek je vám jasný . Jakmile bude probodnuta první holka , okamžitě následně bude probodnuta holka ležící vedle , a takto se během pěti sekund probodne všech deset holek . U pěti holek s detailním záběrem na pupík a u pěti holek se záběrem na celu horní polovinu těla , tedy pupík i obličej , aby bylo vidět jak bolestný výraz má ve tváři . Tyčka by musela být na konci úplně plochá a dost tlustá na to aby probodnutí bylo perfektně slyšet , řekla bych že 4 milimetry by stačily . Čím hloubějí do pupíku by tyčky zajeli , tím lépe . Myslím , že pro mě lepší video s probodnutím pupíku nevymyslím .

Lara (Po, 6. 12. 2010 - 01:12)

Ahoj Martine . Dlouho jsme si nic nenapsali . Přesto jsem na tento server nezapoměla . Adresu tvého videa jsem zadávala ale video mi to nenašlo . Youtube mi napíše Join the largest worldwide video community! Děkujem Cerbero za tvůj přínos . Z důvodu toho že neumím anglicky a že nevím co obnáší zaregistrování se a pouštění si videí na tom servru , nezaregistrovala jsem se . Bojim se že by začali vymahat ńáký peníze , na který by měli za mé užívání jejich stránek nárok . Jinak u videí s pupíkem si masturbuju vesele dál , ale chybí ty silné orgasmy co jsem měla před dvěma lety . Jsou mnohem slabší . Často si říkám jak budu poslilovat ty svaly které mají na sílu orgasmu vliv , ale věčně na to zapomínám . Jsou to ty svaly které používáte když zadržujete močení . Když budete častým zatínáním tyto svaly posilovat , orgasmy budou silnější . Přečetla jsem to někde na netu . Těším se na to jak se konečně jednou při masochismu zcela odvážu a do pupíku si zabodnu tyčku , o tloušťce tak 3 milimetry . Chci ale nejdřív zjistit něco o tom jestli si to můžu dovolit ohledně zranění , jestli mě to může vážněji zranit . A taky to nechci udělat bez toho aniž bych to kvalitně nenatočila . Vím jaký to je potřebovat krásný videa s probodáváním pupíků a jak je člověk rád když ňáké pro něj vzorové najde . Považovala bych to za velkou škodu když bych to nenatočila a nedala na net . Mě se líbí videa s probodáváním pupíků . Je pro důležité aby probodávající předmět byl co nejtlustší , aby pupík byl outie , a taky mnohem radši ženy . Takže probodávání mužských hlubokých pupíků tak úzkým předmětem jako je jehla je pro mě absolutně nezajímavý . moc mě vzrušuje když je předmět dost tlustý na to , aby probodnutí bylo slyšet , u toho je také důležitý aby předmět byl co nejtupější . Viděla jsem krásné video , kde si do hubeného břicha muž tlačil do pupíku tyčku tak tlustou a tupou , že ji musel tisknou snad maximální silou aby si pupík probodl .

Reklama

Přidat komentář