Reklama

Lechtání partnerky

Návštěvník (Ne, 3. 7. 2022 - 11:07)

tak v tom případě by ti kteří reagujou holkám na to že napsaly to co oni chtěli slyšet byli internetově negramotní protože nemají záruku jestli to napsala holka a to by znamenalo že já mezi ně patřím taky

Marketa (Po, 27. 6. 2022 - 11:06)

Ahoj jmenuju se markéta jemi 12 let a dneska jsme strašně zlechtali mojí sestru andreju kluci byli u mě doma a andrea nás strašně provokovála a byla drzá tak jsme jí povalili na zem a začli jsme jí lochtat na chodidlech a pak na žebrech a pak na břiše a v podpaží andrea se strašně POCHCALA

OV 94 (So, 2. 7. 2022 - 10:07)

Ahoj Markétko, tak to jsi hrozně šikovná holka, že umíš svoji sestru zlechtat až do pochcání se - to jen tak každá holka nesvede :-)

Andrejce to nevadí, že ji lechtáte tak moc, až se z toho pochčije?
A to ji při tom vždycky vysvlíknete kalhotky, nebo si nachčije do nich?
Ty jsi taky lechtivá Markétko?

Já taky lechtám holky moc rád všude po těle 8-)

Ahoj holky, která už se konečně nestydí za to, že se ráda lechtat nechá?
Když tak napište na mail a pokecáme o tom ;-)

Návštěvník (Ne, 15. 5. 2022 - 13:05)

Nauč se úchyle raději pravopis !!

Markéta (Ne, 15. 5. 2022 - 13:05)

Ahoj jmenuju se MARKÉTA JE MI 12 LET VČERA KE MĚ DOMŮ PŘIŠLA KAMOŠKA JEŠTĚ Z JEJÍ MLADČÍM BRÁŠKOU VOJTOU A MÁM SVOJÍ SESTRU NIKOLU STRAŠNĚ ZLOBILI A TAK JSME NA PŘED POVALILI NA ZEM VOJTU A KAMOŠKA MU SUNDALA PONOŽKY, TRIKO, KALHOTY, KALHOTKY A JÁ MU ROZTÁHLA A ZAČLI JSME VOJTU LOCHTAT PODPAŽÍ VOJTA STRAŠNĚ VŘÍSKAL A SMAL SE A PAK SE CELEJ POČŮRAL A MI MU DALI NA ZADEK A ON BREČEL A POTOM PŘIŠLA NA ŘADU NIKOLA JENŽE JSME JÍ ZLOCHTAT NEMOHLI PROTOŽE NÁM UTEKLA VEN A JAK JSME VIDĚLI ŽE UŽ JDE DOMŮ TAK JSME BYLI SCHOVANÝ ZA DVEŘMA A JAK VIŠLA VEN NA ZAHRADU TAK KAMOŠKA BYLA POBLÍŽ A CHYTLA NIKOLU A JÁ BYLA ZROVNA SE NAPÍT A KAMOŠKA NA MĚ VOLALA ŽE CHYTLA NIKOLU TAK JSEM RYCHLE VZALA VAŘEČKU A DALA JÍ CO PRO TO NA ZADEK A PŘES RUCE DOSTALA A POTOM JSME JÍ ODTÁHLI NA TRAMPOLÍNU KDE JSME JÍ POŘADNĚ ZLOCHTALI NIKOLA JEŠTĚ POTOM DOSTALA PŘES ZADEK A OD MAMI MAMA JÍ NORMALNĚ POPADLA ZA RUCE A OTOČILA A VAŘEČKOU DOSTALA ZNOVA NA ZADEK BREČELA TAK JSME JÍ DALI TREST ŽE NEMŮŽE 2 MĚSÍCE NA TELEFON

Tak kdo by nechtěl zlechtat krásné holky od 12 do 15 let, že :-P
Ale tady se k tomu žádná taková ještě neodhodlala... kdyby něco, pište na mail 8-)

Aleš Strakonice (St, 6. 4. 2022 - 19:04)

Milá děvčata studentky mladé dívky paní kdo by mě taky zlochtal svázat svlict a zlechtat chodidla už se těším ozvěte se pouze SMS 606572385 nebo tantra

Návštěvník (So, 19. 3. 2022 - 10:03)

škoda, že tady chodí jenom samé stydlivky, které jenom předstírají zájem o lechtání... kdyby to nějaká holka myslela s tím lechtáním opravdu vážně, nechť mi napíše na mail: [email protected]

Návštěvník (So, 26. 2. 2022 - 15:02)

JÁ JSEM ŠÍLENĚ LOCHTIVÁ NA NOHÁCH SESTRA VŽDYCKY MĚ VEZME A DÁ MĚ NA ZEM A BRACHA MY ROSTÁHNE RUCE SESTRA MY NA NĚ KLEKNE A BRACHA LOCHTA POD PAŽÍ V TU CHVÍLI SE ZAČÍNÁM PĚKNĚ KROUTIT A CHICHOTAT BRACHA MĚ DÁ PŘES ZADEK 20 KRÁT A PAK MY JEŠTĚ DÁ FACKU A DÁ MY PŘES RUCE A ZAČNE MĚ ŠIMRAT NA NOZE A JÁ JSE MUŽU ZBLAZNIT SMÍCHY SESTRA MĚ VSLÉKNE TRIČKO, PONOŽKY, KALHOTY , KALHOTKY A DÁ MĚ NA TRAMPOLÍNU A LECHTÁ MĚ TAM 3 HODINY I KDYŽ PRŠÍ A UTECT NEMUŽU PROTOŽE VENKU PŘED TRAMPOLÍNOU JE MŮJ BRACHA

Vykašli se na ten štrůzok - kolikrát ti to máme ještě psát?
Holky jako je Brenda, ať mi napíšou na mail [email protected] a na lechátní se dohodneme 8-)

lkwt (Po, 14. 2. 2022 - 05:02)

Stejně jsem musel nakonec ten štrůzok vyhodit protože stále smrděl chcankama! Pak si takovou důru vem do bytu!l

Markéta (Ne, 13. 2. 2022 - 06:02)

JÁ SEM ŠÍLENĚ LOCHTIVÁ PODPÁŽÍ A SESTRA VŽDYCKY MĚ VSLEKNE A PŘIPOTÁ K POSTELI A LECHTA MĚ PODPAŽÍ A JEDNOU PŘIŠLI MOJI KAMARADI A ZLOCHTALI MĚ HODNĚ A SESTRA JE TAKOVÁ ŽE KDYŽ JÍ STOUPIM DO POKOJE TAK MĚ VEZME A DÁ MĚ DO POSTELE A LOCHTA MI NOHY A MŮJ STARŠÍ BRÁCHA KDYŽ PŘÍJDE KNÁM DO POKOJE A JÁ MŮSIM DO ŠKOLY STÁVAT A VŽDYCKY JÁ MÁM VYSTRČENÝ NOHY A BRÁCHA MĚ VŽDYCKY BUDÍ LOCHTANIM A LOCHTA MI TY NOHY A KDYŽ ŘEKNE ŽE JDE SE NAPÍT A ŽE MÁM STÁVAT A JÁ NESTANU TAK DOSTANU PŘES PRDEL VŽDYCKY MĚ OTOČÍ NA ZÁDA A DÁ MI PŘES PRDEL A Z VEDNE MĚ S POSTELE A JÁ MŮSÍM SI DÁT SNÍDANI A POTOM SE OBLÍC A JÍT S BRÁCHOU DO ŠKOLY A

Cuc (So, 12. 2. 2022 - 07:02)

Ne

Návštěvník (So, 12. 2. 2022 - 06:02)

JÁ SEM ALE ŠÍLENĚ LOCHTIVÁ NA CHODIDLECH SESTRA VŽDYCKY PŘÍJDE DO POKOJE A JÁ TŘEBA KRESLÍM A SESTRA MĚ ZAČNE LOCHTAT NA BOKU A JÁ UŽ VÍM ŽE PŘÍJDE LOCHTANÍ A VŽDYCKY MĚ VEZME DO NÁRUČE A DÁ MĚ NA KOBEREC A ZAČNE LOCHTAT PODPAŽÍ A JÁ SE MŮŽU ZBLÁZNIT SMÍCHY A JEDNOU S JEJÍ DOBROU KAMOŠKOU MĚ LOCHTALI 5 HODIN. A JEDEN KAMARÁD ZE SKOLY ME přišel z jeho sestrou a začli lochtat

Ahoj Markéto, napiš mi na mail a pokecáme o tom ;-)

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 11:01)

12 let

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 08:01)

Alja

Návštěvník (Út, 25. 1. 2022 - 20:01)

Luckyn

Markéta (Ne, 23. 1. 2022 - 17:01)

Já sem hrozně lochtivá sestra mě připoutala k židli a lochtá mě a teť přišla její kamarátka takže mě lochtají teťko na nohach sestra mě lochta pod paží a já se můžu zbláznit smíchy a teť přišel sestry přítel a bude mě hlídat a teť mě dal do postele a lochtá mě na nohách a tet pod páží a já se pochcala a dal mi přes ruce a přes zadek a sestra mě lochtá

Reklama

Přidat komentář