Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Jenže (Ne, 12. 2. 2017 - 20:02)

Mimochodem, diskuze není o...to jsou jenom slova

Ne (Ne, 12. 2. 2017 - 20:02)

Tedy teď jste mi to nandal....jen nazývám věci pravými jmény bez zábran. "Nandat" nikomu nic nechci, to bys ty jen asi ráda. A o "sedání" také nejde. Necítím k nikomu k nic osobního v negativním směru, neumím to.

Touha (Ne, 12. 2. 2017 - 19:02)

Mimochodem, diskuze není o vítězích poražených. Diskuze je o výměně názorů a nemusí mít žádný závěr neboli vítězný názor. A měla by obě strany dovést k zamyšlení nad názorem oponenta

Touha nebo krve (Ne, 12. 2. 2017 - 19:02)

chtějí vidět krev,...Tedy teď jste mi to nandal. Mysl krvelačné lvice. Zajímavé, předpokládám, že jste to myslel negativně. Chudák lvice, musí být v opozitu k Touze. Ale celkem chápu, on každý si s každým nesedne. To je život

Lidé (Ne, 12. 2. 2017 - 19:02)

Hádka? Proč hádka? Mluvím...chtějí vidět krev, vítěze a poražené, už odpradávna, nejen od dob Říma. Mají to v podvědomí jako zábavu. A ty si říkáš Touha, ale máš mysl krvelačné lvice.

Touha (Ne, 12. 2. 2017 - 19:02)

sledovat hádku lidí a bavit...Hádka? Proč hádka? Mluvím o fundované diskuzi

Však (Ne, 12. 2. 2017 - 19:02)

Zde vládne pouze tmářství...proto zde působíme a budíme vás.

sardanapal* (Ne, 12. 2. 2017 - 19:02)

sledovat hádku lidí a bavit...Zde vládne pouze tmářství a nevědomost ...

ha? (Ne, 12. 2. 2017 - 19:02)

ha?

ha? (Ne, 12. 2. 2017 - 19:02)

ha?

Chceš-li (Ne, 12. 2. 2017 - 19:02)

Takže pánové D a bez...sledovat hádku lidí a bavit se tím, musíš jinam. Zde zavládne klid, mír a usmíření, tak jak mistr Ježíš kázal.

Jenže (Ne, 12. 2. 2017 - 19:02)

v tomto případě se tomu neříká osvícení, ale zatemnění.

DDD,- (Čt, 18. 1. 2018 - 17:01)

Tak to máš asi na mysli náboženskou sektu:"Svědkové Jehovovy." Ti si asi myslejí, že oni jediní, budou spaseni! A nebo ty tzv. "svíčkové báby",které chodí každou nesěli do kostela, kajou se. Sotva však z kostela vylezou, hned každéhou "drbou" a pomlouvají. A nebo zloději, kteří se jdou do kostela pomodlit a vyzpovídat jenom proto, aby mohli krást dál! Ano, to jsou pánbíčkáři! A ještě si sem dovolím přidat jeden vtip.Přijde Kalousek do kostela, poklekne a modlí se k Bohu.Říká:"Ježíši, děkuji Ti za dobré zdraví!" Ježíš mu odpoví: "Máš štěstí." Kalousek pokračuje:"Ježíši, děkuji Ti za rodinu"! Ježíš mu odpoví:"Máš štěstí." A tak to pokračuje dál:"Jeříši, děkuji Ti za peníze!" Ježíš mu zase odpoví:"Máš štěstí!" Kalousek spustí: "Ježíši, proč mi pořád říkáš, že mám štěstí?!" Ježíš mu odpoví:"Máš štěstí, že mám ty nohy přibité, protože jinak bych tě musel nakopnout!"

Tím (Ne, 12. 2. 2017 - 19:02)

Takže podle Tebe osvícen...už nejspíš jsi, pokud považuješ uvedené hodnoty za rozumné :-)

Touha (Ne, 12. 2. 2017 - 19:02)

Takže pánové D a bez nicku, žádná diskuze o historicitě Ježíše? Žádná fyzika? Těšila jsem se, jak tady budou létat argumenty a vy nic

křesťana (Čt, 18. 1. 2018 - 16:01)

Je velký rozdíl, mezi...nijak navenek nepoznáš. Protože ti fanatičtí křesťané, kteří si nadutě říkají kristovci si nalhávají, že oni jsou ti jediní, kteří budou spaseni.Házejí hnůj na jiné věřící, kteří jsou třeba i v jiné církvi, byť křesťanské. A pokud ještě něco zobou, tak budou bez uzardění tvrdit, jak s nimi promlouvá Bůh nebo Ježíš Kristus.

sardanapal* (Ne, 12. 2. 2017 - 19:02)

to je podmínkou k nalezení....Takže podle Tebe osvícen budu jen : debilitou , servilitou , popřením vlastního rozumu ?

Steve (Ne, 12. 2. 2017 - 18:02)

NOTHING !!!Možná tvůj monitor monitoruje něco jinýho, to já nevím.

PRAVDA (Čt, 18. 1. 2018 - 13:01)

Je velký rozdíl, mezi pánbíčkáři a opravdovými křesťany! Poznáte je "po ovoci!. Ano, "po ovoci" poznáte křesťany!"A ne každý, kdo mi říká Pane, Pane, vejde do Království Božího, ale ten, kdo plní vůli Mého Otce!" Tak praví Bible.

To nic (Ne, 12. 2. 2017 - 17:02)

Copak tady máš za...u tebe známo jest, že nevidíš co před nosem máš. Tak hledej znovu a lépe, krtku :-)

Reklama

Přidat komentář