Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Steve (Pá, 1. 9. 2017 - 18:09)

Ty jsi prezident že ...Až budu prezidentem tak jo :-D Ale jelikož to nehrozí, tak Udělování milostí se mne nikdy týkat nebudou. Ovšem já neuděluji Milosti ale Odpouštím - to je úkon který vykonává snad každý normální člověk který ví že není bezchybný - tak jako že není bezchybný nikdo. Člověk je tvor nedokonalý. Ostatně v Bibli máš mnoho příkladů jak se naučit odpouštět druhým. Pokud to neumíš, tak se do toho honem dej, je to nutná výbava každého soudného člověka. Mnoho zdaru! :-)

centrální mozek (Čt, 31. 8. 2017 - 21:08)

Eduard Nud: Jest Vám...Ty jsi prezident že můžeš udělovat milost?

Steve (Čt, 31. 8. 2017 - 21:08)

Eduard Nud: Jest Vám odpuštěno :-) nic se neděje.

Jirka (Čt, 31. 8. 2017 - 21:08)

Odpust mu, jistě svých slov dosti lituje. Je to osoba více tváří, a příliš podléhá chaosu.

Eduard Nud (So, 5. 8. 2017 - 10:08)

Omlouvám se. Když mám stres, do pusinky si nevidím. Teď mi to tak vtipné už nepřipadá. Ostatně spletl jsem si téma. A to je doufám všechno.

Eduard Nud (Čt, 3. 8. 2017 - 09:08)

Tak tak. Jenom neztrácet humor. A dej už pokoj s tím stříkáním, já jsem naklonovaný. Nebo proč to pořád píšeš? Že by ti maminka konečně řekla, jak ses narodil nebo se tatínkovi zalíbila tvoje prdelka?

Steve (St, 2. 8. 2017 - 23:08)

To je pravda. Já se zase...To máš snad jedno ... to bylo jejich tajemství :-) Jenom víš jistě že si otec stříknul a že to vyšlo :-D No, a tak to víme cca všichni ...

Eduard Nud (St, 2. 8. 2017 - 13:08)

To je pravda. Já se zase nikdy nedozvím, jak to bylo se mnou a s otcem doopravdy. Rodiče, hlavní to svědci, už nežijí a mně to nikdo nevěří. Ani na důvěřivém internetu.Ale to jsem nechtěl. Víte, co mě dneska dost pobavilo? Zjištění, že ten Všeználek má na jednom kroužku dva stejné klíče pro případ, kdyby by jeden ztratil... Co vy na to?

Steve (So, 29. 7. 2017 - 00:07)

A to zas ne. Táta je pěkný...... a Josef si užil a stříknul, vid'? :-DDNo jo no ... Stejně se nikdo nedozví jak to tenkrát opravdu bylo.

Eduard Nud (Pá, 28. 7. 2017 - 15:07)

A to zas ne. Táta je pěkný pes, ale jeho dospívající dcera je sexy kočka. Krom toho: Ježíše prý zplodil Duch Svatý, ale jeho fotrem je pán Bůh. A to prý ví všechno. Zkuste myslet hlavou.

Mare (Pá, 28. 7. 2017 - 10:07)

Jk byl je a bude Bozi syn.................................Ano, jenže vy vůbec nechápete co to znamená. Židé na toto prohlášení Krista vzali kameny........Praseti se narodí jen prasátko, psovi se nenarodí kočka,.......stejně tak Bohu se nenarodí archanděl,....ale zase jen Bůh......

Eduard Nud (Pá, 28. 7. 2017 - 09:07)

Dnes je pátek a my máme koupačku. Očistím své tělo i mysl svou. A začnu Nový život i s nedělní přílohou za čtyři padesát. Děkuji. Hezký den.

sardanapal* (Čt, 27. 7. 2017 - 18:07)

Jistě , taky to mohl být...Co se týče křížku , neaby si to brala za své ...

sardanapal* (Čt, 27. 7. 2017 - 18:07)

Sarde, ty mě z toho vždycky...Jistě , taky to mohl být projev extrémního masochismu ...

Touha (Čt, 27. 7. 2017 - 17:07)

Tak bacha na srdíčko !Sarde, ty mě z toho vždycky dostaneš. A když vážně,tak jsem měla místo skepse napsat nechuť

Tom (Čt, 27. 7. 2017 - 17:07)

To mi připomíná ten...Děkuji za nový poznatek, musím se přiznat, že o tomhle jsem ještě neslyšel a ani nečetl.

Eduard Nud (Čt, 27. 7. 2017 - 17:07)

No. Na Doktorce je srdce spíš překážkou.

sardanapal* (Čt, 27. 7. 2017 - 16:07)

Pro Touhu: Nejvíc to tu...Tak bacha na srdíčko !

Eduard Nud (Čt, 27. 7. 2017 - 10:07)

Pro Touhu: Nejvíc to tu rozproudím pouze já.

Touha pro D (Čt, 27. 7. 2017 - 10:07)

To jsou dobré postřehy....To mi připomíná ten klasický boj věřících neboli boj o čárku. Jak byl ten údajný výrok Ježíš na kříži tomu vrahovi vedle křižovanému...Říkám ti ještě dnes budeš se mnou v nebi. Čárka za ti nebo za dnes mění význam výroku. A tom sáhodlouhé diskuze sáhodlouhá staletí. O něčem, co bylo zapsáno bez interpunkce...z toho na mě vždy padá skepse

Reklama

Přidat komentář