Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Steve (Po, 15. 5. 2017 - 18:05)

Stefanku, co to zase placas?..."Papezove svetili valky"Ne, papežové nesvětili války ... světili zbraně pokud vím. Proti např. agresivním muslimským nájezdníkům? Proč né! Bůh byl velmi často (ve St.zákoně) na straně svých věrných ... např. proti Filištínům, Egypt'anům, dokonce bojoval pomocí Egyptských ran apod. Studuj více!Ježíš nebyl sice válečník, ale taky se uměl rozzlobit ... dokonce vzal i důtky do ruky.Já opravdu nevím co teda studuješ když ti tady z fleku vzpomenu hned několik biblických událostí a přitom Bible leží nedotčena ve skříni!

Steve (Po, 15. 5. 2017 - 18:05)

rr: nech už toho vytrubování falešné brooklinsko-sektářské víry a falešného proroka. Nemáme zájem i kdybys to tady totálně zatapetovala sebevíc! :-( Na ten II. Kristův příchod se radši vůbec netěš! Budeš vyhozena spolu s plevelem do pekelného prostoru kde je "Pláč a skřípění zubů" Už se konečně prober, jedeš vlakem úplně někam jinam po špatné koleji.

rr (Po, 15. 5. 2017 - 10:05)

Mare, mas problem, pomodlim se, at Ti Buh da SD, abys videla pravdu a ne pomluvy!

Mare (Ne, 14. 5. 2017 - 22:05)

14.5.2017 17:08 - rrmare nic jsi nepochopila. zkrestane si v Malawi uzili, ale necpali se do politiky a nebrali zbrane, zustali verni, Buh je odmeni. vsixhni jsme se za ne modlili!............................................Já jsem ani náhodou neměla problém s věrností svědků v Malawi. Připomíná mi to holocaust pravoslavných v Chorvatsku ve 40 letech. Katolíci se přidali k Ustašovcům a likvidovali formou holocaustu pravoslavné. Kardinál Stepanič byl šéf koncentráku, kde byli pravoslavní hromadně podřezávaní. Tato pronásledování věřících, kteří nejsou zrovna ti praví křesťané se děje a nevím, jak se na to Bůh dívá, jestli to těm lidem, kteří byli věrni až na smrt bude počítat k dobru. Pokud ti lidé nejsou křesťané, tak jako svědkové, věřím, že pokud chtěli být Bohu věrni až na smrt, že Bůh je bude soudit podle jejich svědomí i věrnosti a bude jim to počítat. Zvláště protože většina z nich ani neslyšela evangelium, budou souzeni jako ti, kteří ho neměli možnost poznat. Stejně tak jako mnoho pravoslavných, kteří umřeli s věrností Bohu i za tuto cenu, neslyšelo evangelium. Vím, že Bůh si váží oddanosti jemu i věrnosti a odmění. Vím to ze svého života. Kdy jsem žila podle Bible až mimořádně věrně a Bůh mně pak , když jsem se znovuzrodila a stala křesťanskou zadarmo z milosti, zcela jistě odměňoval. To ovšem nemění nic na tom, že tito lidé nebyli křesťané a ani já jsem dříve nebyla. U těchto lidí je naděje na spasení jedině z toho důvodu, že.....NESLYŠELI EVANGELIUM ! Svědkové naprosto netuší co je evangelium a stejně tak mnoho pravoslavných ! Já jsem ovšem v souvislosti s Malawi měla výhrady k něčemu úplně jinému ! TATO STATEČNOST TĚCHTO LIDÍ V MALAWI OVŠEM NEOMLOUVÁ NAPROSTO LŽIVÝ VÝKLAD BOŽÍHO SLOVA A VRAŽEDNÉ HNANÍ NA JATKA ...VĚRNÝM A ROZVÁŽNÝM OTROKEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nemají pravdu ve výkladu politického jednání, ani v příkazu jednoznačného odmítání vojenské služby ! Když se Krista ptali vojáci, co mají dělat, Kristus jim neřekl, okamžitě odejděte z armády ! Co jim řekl? Nikoho nevydírejte ! ALE HLAVNĚ....VRO........MĚL NEUVĚŘITELNĚ KRUTÝ DVOJÍ METR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zatímco SVĚDKOVÉ V Malawi ZBYTEČNĚ UMÍRALI pro lživý výklad Bible,.......VROa, SVĚDKOVÉ V MEXIKU SI MOHLI KUPOVAT I S ÚPLATKY...."CARTILLU",....i když jim nic nehrozilo........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je do nebe volající hrůza !!!!!!!!!!!!! Já jsem se nenechala unést vztekem,.......my máme nenávidět hřích...!

major Terazky (Ne, 14. 5. 2017 - 20:05)

Jebou se tady , jak báby na Zelňáku a veškerý učení Ježíškovo je jim v prdeli , "Boha jeho, už zase jebú !!"

14.5. (Ne, 14. 5. 2017 - 19:05)

Politická situace začíná být napjatá.

sardanapal* (Ne, 14. 5. 2017 - 19:05)

HA, Sardanapal. Petunky mi...Milá dá petůnky ven v týdnu .

sardanapal* (Ne, 14. 5. 2017 - 19:05)

HA, Sardanapal. Petunky mi...V týdnu sem hodil čučku na svou meruňku : je to pohled zcela žalostný . No jo , už má holka taky přes 40 a něco navíc ...Nicméně zepár meruněček tam je , ale to dorazí kroupy a vosy ;((((

Touha (Ne, 14. 5. 2017 - 19:05)

Edo ! Měl si pravdu , už...HA, Sardanapal. Petunky mi neumrzly, ale tak třetina jahod má černé středy květů, Jestli zmrzla mladá třešnička a mladá jablúňka to nepoznám. Asi je ten nahoře nemá rád :(

sardanapal* (Ne, 14. 5. 2017 - 19:05)

Edo ! Měl si pravdu , už se mi chce taky zvracet ...Jebou se tady , jak báby na Zelňáku a veškerý učení Ježíškovo je jim v prdeli , jen aby všeci ukázali , že zrovna oni mají ten recht ... ;-(

SJ a jejich lás (Ne, 14. 5. 2017 - 18:05)

Katolický farář Oliver...Pokud dojde k sexuálnímu zneužívání uvnitř sboru svědků Jehovových, nebývá případ nahlášen policii, protože ústředí svědků striktně vyžaduje doslovné dodržení biblického pokynu (5.Mojžíšova 19:15), aby i zločin na nevinných dětech byl řešen pouze v případě, že jsou k dispozici dva nebo tři očití svědkové. Skutečným pozadím je nepoškodit „dobrou pověst“ svědků Jehovových.Na tiskové konferenci pořádané 10.května 2007 v Nashvilu předložila organizace Mlčící ovce (www.silenlambs.org), hájící zájmy obětí zneužívání mezi svědky Jehovovými, dokumenty o proběhlém mimosoudním vyrovnání. Z podstaty dohody nemůže být skutečně vyplacená částka oficiálně zveřejněna, ale odhadem založeným na podobných případech se může celkem jednat o 50 až 60 milionů dolarů. Všichni řadoví svědkové Jehovovi na celém světě by měli vědět, na co jsou používány jejich dobrovolné příspěvky...zdroj:

katolicka laska (Ne, 14. 5. 2017 - 17:05)

Katolický farář Oliver O´Grady znásilnil stovku dětí. Jeho zpověď umožňuje nahlédnout do korupční hierarchie církve, jejíž představitelé mu poskytovali ochranu, ačkoliv o jeho jednání věděli. Se slovenskými titulky. Dále dokument televize BBC o sexuálních skandálech v souvislosti s nejvyšším církevním úřadem. Tento dokument je systematicky odstraňován z databáze Google, zatímco jiné dokumenty tam stále jsou. Velmi signifikantní!

no (Ne, 14. 5. 2017 - 17:05)

Jehovistko ... proč tady...Protože je chorá. Nereagujte časem přestane.

rr (Ne, 14. 5. 2017 - 17:05)

Stefanku, co to zase placas? kdy si Ty neco uvedl z Bible? Jeden nepochopeny vers tocis furt dokola! Jezis byl politicky neutralny a jasne rekl "kdo mec bere, mecem zahyne". Papezove svetili valky, plus pedofilie, krizacke pochody, kradeni penez ubohym oveckam za nesmyslne mse, ktere si cirkev vymyslela!!!

Steve (Ne, 14. 5. 2017 - 17:05)

Jehovistko ... proč tady furt cpeš tu vaši nekřest'anskou nauku???? Nikoho to nezajímá! A Brooklin už tuplem.

a furt nic (Ne, 14. 5. 2017 - 17:05)

Před desítkami tisíc lidí, k nimž František hovořil z balkonu Baziliky svatého Petra, prosil papež Boha, aby přinesl mír na "celý Blízký východ"Zdroj: https://globe24.cz/svet/29566-mestu-a-svetu-papez-frantisek-prosil-boha-aby-prinesl-mir-na-cely-blizky-vychod

ukázka blbosti (Ne, 14. 5. 2017 - 17:05)

Vatikán - Papež František znovu vyjádřil pochyby o autentičnosti zjevení Panny Marie v bosenské obci Medjudorje. Papež Jan Pavel II. byl k Medjugorje vstřícný, papež Benedikt XVI. se k němu nevyjadřoval.Zdroj: https://globe24.cz/svet/31526-papez-frantisek-stale-neveri-v-pravost-zjeveni-z-bosensko-medjugorje

rr (Ne, 14. 5. 2017 - 17:05)

mare nic jsi nepochopila. zkrestane si v Malawi uzili, ale necpali se do politiky a nebrali zbrane, zustali verni, Buh je odmeni. vsixhni jsme se za ne modlili!

Mare (Ne, 14. 5. 2017 - 11:05)

14.5.2017 11:33 - rrsamotneho Krista jste v podstate nepoznali a nechovate se jako On!.............................................A VRO se v Malawi choval jako Kristus nebo Jehova !!!!!

Mare (Ne, 14. 5. 2017 - 11:05)

14.5.2017 11:27 - rrdokaz co jsi udelala Ty. pred Bohem budes stat........................................Já budu stát před Bohem s radostí !Ale ten, kdo posílal na nejkrutější smrti tisíce lidí svými lživými příkazy s údajným Božským pověřením, zatímco jinde , A TO VE STEJNÉ DOBĚ,....dával příkazy jiné i s možností úplatku se vyvléct z příkazu, který v Malawi zabíjel....a ještě jim V Mexiku nic nehrozilo,.....TEN SE BUDE TĚŽCE ZODPOVÍDAT!a TO NENÍ VŠE !Kolik svědků umíralo pro falešné nauky VROa !!!!Kolik svědků otročí ve svém osobním životě LŽI pod manipulací,....KTERÁ SAMA O SOBĚ JE ČARODĚJSTVÍM..., takže je to těžká knůta!

Reklama

Přidat komentář