Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Touha pro Mimu (So, 27. 5. 2017 - 16:05)

:-) pro zpravne okysličení...Touho, rajčata už mám plody i papriky a dost velké, moje snaha má výsledek :-)No tohle...posedla mě hříšná závist:)

Humus (So, 27. 5. 2017 - 16:05)

Jo, a jinak co je to humus,...odumřelé rostliny a živočichové (česky)tedy post odumřelé rostliny a živočichové zvol si jazyk - jinak se v tom ani gůgl nevyzná

Humus (So, 27. 5. 2017 - 16:05)

Jo, a jinak co je to humus,...odumřelé rostliny a živočichové (česky)tedy post odumřelé rostliny a živočichové zvol si jazyk - jinak se v tom ani gůgl nevyzná

asi se mýlíš (So, 27. 5. 2017 - 16:05)

To nemá s humusem moc..."Humare" tedy když už chceš nějak vymýšlet slova - pak tedy posthumárního nikoliv Posthumózní. Humus je latinsky zem. použij slovník

mima (So, 27. 5. 2017 - 16:05)

Jezis je stejne jmeno jako...Jenže to není obyčejné jednoduché jméno " Ježíš " ale Pán ( Otec) Ježíš ( Syn ) Kristus ( Duch Svatý )Křtěte ve jméno Otce i Syna i Ducha Svatého a to jméno je " Pán Ježíš Kristus "V Bibli nikdo nebyl pokřtěn v tituly Otec, Syn, Duch Svatý.....

27.5. (So, 27. 5. 2017 - 16:05)

Na pohřební hostině si klidně můžeš dát krvavou tlačenku. Prd se stane.

rr (So, 27. 5. 2017 - 15:05)

Jezis je stejne jmeno jako Jo0zue, jiny tvat. Jméno Ježíš (řec. I·e·sous?) odpovídá hebrejskému jménu Ješua (nebo, v nezkráceném tvaru, Jehošua), jež znamená „Jehova je záchrana“. Toto jméno nebylo nijak neobvyklé; tehdy se tak jmenovalo mnoho mužů.

to asi nebude s (So, 27. 5. 2017 - 15:05)

Katolické hřbitovy jsou...ti lidé to považují za symbol vzkříšení

posthumózního ? (So, 27. 5. 2017 - 15:05)

Katolické hřbitovy jsou...když si libuješ v novotvarech tak snad předhumózního.(napřed organická hmota a pak humus)

mima (So, 27. 5. 2017 - 14:05)

:-) pro zpravne okysličení mozku je důležitý dostatečný přísun okysličené krve a tím je zajištěni výživy mozku. ( Krev mozek živí )Průtok krve mozku závisí na věku. U mladého jedince proteče v klidu 750ml za minutu ( to je stroj :-) )Po 50. letech se průtok snižuje....Mozek je zásoben krví, kterou přivádí dva páry tepen....To jen tak na okraj, protože toto téma by bylo na dlouho. Já jsem posledně cestovala, tak zahrada volá. Včera jsem zasadila jen 40 surfini možná jednu,dvě víc, abych nelhala. Touho, rajčata už mám plody i papriky a dost velké, moje snaha má výsledek :-)

mima (So, 27. 5. 2017 - 11:05)

: Pokud čteme Bibli od 1...To určitě i v případě, kdy srdíčko přestane pracovat, pumpovat do mozků krev, nastane smrt. O krvi, že to není jen červená tekutina nám napovídá i medicína.....

mima (So, 27. 5. 2017 - 08:05)

Již moje babička, Luteránka nikdy nic s krví nejedlá.Pokud čteme Bibli od 1 Mojžíšové po Zjevení, krev je vždy spojena s životem.Krev Abla volá k Hospodinu v 1 knize Mojžíšové a Zjevení praví...byl oblečen rouchem nasáklým krví a jeho jméno je Slovo Boží....Abych nepsala svá slova citují slova z Nového Zákona, která jsou psaná pro pohany v Novém Zákoně, což jsme my........Pokud jde o věřící z pohanů, těm jsme napsali rozhodnutí, ať se vyhýbají masu obětovanému modlám, dále KRVI, masu zardoušenych zvířat a smilstvu.Skutky 21kap.? Dobré ráno ?

Mare (Pá, 26. 5. 2017 - 18:05)

Steve: Dnes dávno víme že krev není žádná faktická duše živého tvora. .............................................Steve, příkaz nejíst krev pod SZ měl za úkol připravovat na životodárnou krev Krista.Takže v tomto smyslu je v ní život.

Steve (Pá, 26. 5. 2017 - 14:05)

Jehovista nemůže, protože se k tomu ještě Brooklin vůbec nedostal, proto to zakazuje.Navíc se to zakazovalo PROTOŽE ... Se domnívalo, že faktická krev je DUŠÍ každého živého tvora. Holt si to mylně mysleli, nezlob me se na ně, medicína ještě nebyla tak dalece jako je dnes. Dnes dávno víme že krev není žádná faktická duše živého tvora. Víme že je to nezbytná životodárná tekutina bez které se nedá žít, ale tím to tak hasne - žádná spojitost s vírou v Boha zde není. Boha vážně nezajímá naše krev či krev ostatních žijících tvorů. Nebo ty si snad myslíš že ano? No, takže asi tak to je!Že si to interpretujete naprosto špatně, je váš problém, ale jste vážně vedle jak ta jedle! A o transfůzi není nikde ani písmenko - to je zase vaše vymyšlená fantasmagorická pohádka.

Steve (Pá, 26. 5. 2017 - 14:05)

zde je to: Římanům 14:5 1. Korintským 8-131. Korintským 10:23-25KŘEST'AN MŮŽE JÍST TEDY VŠE !!! Klidně i jelítko, prdelačku, jitrničky.

Steve (Pá, 26. 5. 2017 - 14:05)

Stepanku, napis, kde Pavel...No jo no ... to je asi marný :-DV Bibli jsou ale i závažnější témata - např. o falešném proroku, proč vůbec existujete?

Mare (Pá, 26. 5. 2017 - 08:05)

rr:ale zakon o krvi uz dostal on. .....................................Roso, musíš znát nejdříve co je to les a pak můžeš rozeznat strom.Jenže ty nejsi naplněná Duchem, takže Bibli nemůžeš rozumět a nevidíš si ani na špičku nosu a každý ti může nakukat jakoukoliv ptákovinu !Natož, když ti dva roky pomalu manipulativně vpravuje do mozku systémy a stavby jednostranně zneužívaných veršů.Ty nemáš nejmenší šanci zjistit, že je to v Bibli taky jinak, bez Ducha nikdo Písmu nerozumí do hloubky !A ono to všechno do sebe zapadá a je to tak inteligentní, že není možné, aby to nebyla pravda, že ?Není horší manipulace na světě, jako když někdo, kdo je chrámem Ducha zneužije Boží dar k tomu, aby vysvětloval někomu, kdo Ducha nepřijal Bibli a své bludy z Bible.Ten, kdo nemá Ducha nikdy není schopen rozeznat, že se člověk s Duchem mýlí!Toto je nejhorší čarodějnictví, které na tomto světě existuje !1 Korintským 2:15 Člověk obdařený Duchem je schopen posoudit všecko, ale sám nemůže být nikým správně posouzen.Takže snadno lidi zblbnou a oni tomu věří jako Písmu a šli by na smrt pro tyto vůdce !Roso, Pavel nedostal žádný zákon o krvi, přečti si prosím alespoň verše v návaznosti !Skutky apoštolské 15:8 A sám Bůh, jenž zná lidská srdce, se za ně postavil: Dal jim Ducha svatého tak jako nám9 a neučinil žádného rozdílu mezi námi a jimi, protože jejich srdce očistil vírou.10 Proč tedy nyní pokoušíte Boha a chcete vložit na učedníky břemeno, které nemohli unést ani naši otcové ani my!11 Věříme přece, že jsme stejně jako oni spaseni milostí Pána Ježíše."Jsme spaseni vírou a nemusíme dodržovat SZ předpisy, jako byla obřízka a krev, ale křesťany z Židů to uráželo, protože nebylo snadné vzdát se zvyklostí, které po staletí dodržovali a došlo ve sborech k roztržkám a aby se jim zabránilo rozhodl Jakub spolu s apoštoly, protože to byl plošný problém v té době ve sborech, aby se zabránilo roztržkám, aby křesťané z pohanů něco ze SZ předpisů dodržovali,....PŘESTOŽE BYLI SVOBODNÍ A NEMUSELI JE DODRŽOVAT......, aby to neuráželo ˇkřesťany ze Židů....Proto je to formulováno takto:Skutky apoštolské 15:19 Proto já soudím, abychom nedělali potíže pohanům, kteří se obracejí k Bohu,20 ale jen jim napsali, aby se vyhýbali všemu, co přišlo do styku s pohanskou bohoslužbou, aby nežili ve smilstvu, aby nejedli maso zvířat, která nebyla zbavena krve, a aby nepožívali krev.TO NENÍ ANI FORMULOVÁNO JAKO ZÁKON !!!!!! A také to zákon není !!!!!!!!!!!!Jediný hlupák jsi tady ty, nebo spíše VRO !

25.5. (Čt, 25. 5. 2017 - 19:05)

Doporučuji všem...Ten musí mít tááákto zdvižený ukazováček...

rr (Čt, 25. 5. 2017 - 19:05)

Stepanku, napis, kde Pavel pise, ze je mozne jist krev, jinak jsi total hlupak Ty! A at je tam doslova krev a ne maso. Maso Buh dovolila uz od Noema, ale zakon o krvi uz dostal on. Jist maso, ale krev vylit! Tak najdi, kde Pavel dovoluje jist krev. aqsi si vynalezl novou Bibli, hlupacku, total!

rr (Čt, 25. 5. 2017 - 19:05)

Mare, to mluvi o Vas, kdo cte at rozumi!

Reklama

Přidat komentář