Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

luci (Čt, 18. 1. 2018 - 09:01)

Podle průzkumu, je Česká...Na tom,že je naše republika nejateističtějším státem nevidím nic špatného.Pokud někdo dával ve škole pozor a nečekal v lavici jen na oběd a přespolní na autobus.Tak dobře ví,že všichni bohové byli vždycky zneužíváni pro něčí mamon.Hmotný,mocenský finanční.Vždycky šlo jen o moc a peníze,ale blahoslaveným chudým duchem to předkládali tak,že je to vůle boží.Těžko někdo spočítá ty mrtvé,kteří v průběhu existence lidstva zahynuly,protože to chtěli "bohové".Pokud jde o našeho současného prezidenta,tak některým lidem chybí soudnost.Rozhlédněte se po světě,myslíte si,že jinde mají lepší prezidenty?Já opravdu ne.

Eduard Nud (Čt, 18. 1. 2018 - 09:01)

Lidé, bděte, ale nechte to na den.

Steve (Ne, 12. 2. 2017 - 17:02)

Copak tady máš za přednášku? Nějak nevím o čem vlastně hovoříš ... hledám hledám, nikde nic. Kde máš jakou souvislost s Ježíšem Kristem?

PRAVDA (Čt, 18. 1. 2018 - 09:01)

"Volme Petra, nebo Joba, naserou nám stejně oba!" Tak asi nějak to je, ne?

jen tak (Čt, 18. 1. 2018 - 07:01)

Podle průzkumu, je Česká...Pokud by sis dal jenom trochu práce, tak bys zjistil, že např. Švédsko má skoro stejné statistické počty, dokonce bych řekl, že na úrovni statistické chyby.A jinak to stejně nic nevypovídá o ničem. Takoví islamisté jsou věřící a podívej se, jaká páchají zvěrstva ve jménu svého nějakého Boha. Ještě jsem nezaznamenal ateistu, který by se na protest proti Bohu někde odpálil nebo vlítl do kostela tam to vystřílel.Takže do toho netahej prezidenta a nepiš nesmysly. Vždyť je to nakonec jedno, jestli tam bude kretén z leva nebo z prava.

Katolík (St, 17. 1. 2018 - 23:01)

Podle průzkumu, je Česká republika nejateističtějším státem, v celé Evropě! Jsme první na světě, ve spotřebě alkoholu! Smutné prvenství máme také ve výskytu karcinomů! Nuž, zamysleme sa už konečně nad sebou, než bude pro nás příliš pozdě! Jak píše "Apoštol":,,Bděte tedy, abyste neupadli do pokušení!" Česká republika se opravdu nemá s čím chlubit! Tím méně, naším současným prezidentem! To všechno vypovídá o úpadku lidské morálky a celé společnosti! Za mne. Budeme mít takového prezidenta, jakého si sami zasloužíme...Co kdo zaseje, to také sklidí! Kdo seje vítr, sklidí bouři!

Apoštol (St, 17. 1. 2018 - 22:01)

Přece už tehdy Pán Ježíš říkal: "Mnozí přijdou v MÉM jménu, a budou konat zázraky! Budou vám říkat, je zde, hle, v tajných úkrytech! Já vám však říkám: Nechoďte za nimi. Neboť, jako blesk, ozáří oblohu od VÝCHODU až na ZÁPAD! Takový bude Druhý příchod Syna Člověka! Bděte tedy, abyste neupadli do pokušení!"

luci (St, 17. 1. 2018 - 22:01)

Velvyslanec mi...Antikrist a opilec.Pozitivní na tomto posudku je,že víme tedy na čem jsme.Ten druhý je "nečitelný"jeho odpovědi jsou hodné chytré horákyně.Tipovala bych tak něco mezi Kalouskem,Bělobrádkem a Fialou.No,ať blahoslavení chudí duchem rozhodnou!

katolík (St, 17. 1. 2018 - 22:01)

Velvyslanec mi "sebral" slova. Ale On má naprostou pravdu!Edo, nezdálo se Ti něco? Koho budeš volit, za rezidenta České republiky? Já říkám, že ani jeden z kandidátů, se tam nehodí! Zeman je antikrist a opilec. Drahoš není veřejnosti moc známý. A kdo ví, jak to myslí, s tím naším státem!

Jinak (Ne, 12. 2. 2017 - 14:02)

model světa a jeho fungování není tak složité jak se lidem jeví. Je to přirozené, logické a má to pevný řád. To je dokonalost sama a spravedlnost nejvyšší, tím si buďte jistí.

Jen (Ne, 12. 2. 2017 - 14:02)

to je podmínkou k nalezení. Povrchním přístupem a předsudky a sebelítostí a pýchou a arogancí a nenávistí a hněvem a přetvářkou a ..... nikdy nemáte šanci na věčné ŠTĚSTÍ. Komu to za to stojí, jistě se rád změní. Nevím však zda to jde dobře naučit tak jako číst a psát. Nicméně v to věřím a přeji to každému!

Není (Ne, 12. 2. 2017 - 14:02)

to z mé strany arogance ani žádná povýšenost. Jen vám tu ukazuji, jakým způsobem vy uvažujete. Takto NIKDY opakuji NIKDY opakuji NIKDY nenaleznete Boha ani Ježíše.....dokud se nezměníte sami vnitru.

Však (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

píšu jaká je s vámi sranda. Tahle se nechá snadno obelstit jménem, které si můžu vymyslet jakékoli aniž by věděla, že je správné, ale co píšu, na to nehledí. Nemám se představit jako prezident nebo aspoň premiér? :-D

Takže (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

Neudělal jsi to základní...předpokládám, že ty budeš chtít po Ježíši Kristu občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti. Pozdravuj na úřadě :-)

Je (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

s vámi legrace když vám chcem otevřít oči a vy byste mu za to vyškrábali oči. Máte pocit, že si vás ochočujem. To je normální, jste ještě trochu zvířata. Později nebudete, ovšem ne každý.

Zora (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

Neudělal jsi to základní spasiteli. Nemáš jméno.sbohem.

No (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

Prozatím se prosazuješ ty....chtěl jsem po tobě tvé tvrzení zdůvodnit, víc nic. Jako já kdybych tu psal, že Zora je nejošklivější žena světa, aniž bych jí viděl :-) Takže jen brečíš a nikdo nevíme proč.

Hlásat (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

ty tady fakuješ lidi, že se...pravdu není prudit. Já měl jmén mnoho, to abyste pochopili, že forma není důležitá, ale obsah. Vy se pořád cítíte ublížení a stále si stěžujete.

velmi troufalá (St, 17. 1. 2018 - 17:01)

On je živý a Ty Ho můžeš..."...NIKDO nepřichází k Bohu Otci než-li skrze mne" a navíc nepravdivá.Co zobeš za matroš? Vypadá to na kvalitu.Že věříš báchorkám, to se dá pochopit, ale že svoji blbost vytrubuješ do světa, to už moc ne.

Je snadné (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

říkat že bůh není spravedlivý a neumět zdůvodnit proč. To také dělají děti. Já chci to a toto, a mít to musím!!!Vše myslim dobře, jen odemykách zarezlé zámky :-)

Reklama

Přidat komentář