Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

To (Ne, 12. 2. 2017 - 23:02)

Však já vím. Jsi dobrý...o sobě říct němužu, ale snažim se o to. I tys dobrá a moc moudrá. Člověk je jen často obětí předpojatosti a z toho mnoho nedorozumění. Nakonec si všichni podáme ruce a obejmem se, protože vše byla jen hra a zkoušky. Zdánliví nepřátelé tu roli jen hráli aby nám dali cenné zkušenosti, jinak nás mají rádi a my je taky. Tam jsme všichni za dobře.Ano podívej se na ni, dobře se čte. Jen pozor, nezaměnit s Cesty duše, to je něco jiného. Cesta duší - Dr.Michael Newton.

Touha (Ne, 12. 2. 2017 - 22:02)

to v těch diskuzich vlastně...Však já vím. Jsi dobrý člověk. Teď se loučím, našla jsem tu knihu, co doporučuješ Cesta duší. Kouknu na to. Dobrou

luci (Pá, 19. 1. 2018 - 09:01)

Tak to máš asi na mysli...Ten vtip je výstižný i aktuální,děkuji, pobavil mne.

Ono (Ne, 12. 2. 2017 - 22:02)

to v těch diskuzich vlastně nekomunikujeme s lidmi jako takovými, ale s jejich skladbou písmen a slov a ta emoce nemají. Proto dochází k jakési mrtvé komunikaci s absencí empatie, svědomí, sympatie a dostává se diskuze pak na úroveň umělou (robotickou) a tento zhoubný jev je už patrný i mezi lidmi ve městech, v obchodech, kancelářích, restauracích, úřadech apod. Před tímto bible právě varovala a ono to přicházelo pomalu a nenápadně a je to zde, a co je horší, je z toho norma.

I (Ne, 12. 2. 2017 - 22:02)

Naprostý souhlasjá mám emoce a raději než je v sobě držet a být jízlivý a mstít se potom, tak prostě uvolním a napíšu co si myslím. Nemůžu si pomoct, ale já na tom nic špatného nevidím. Ale nezlobím se na lidi, jen na to co píšou, když mi to bude připadat špatné. Také mám špatný pocit, když mám dojem, že jsem něco přehnal a dotkl se někoho. V duchu se pak kaju a mám úzkost. Toto je důležité dělat. Bůh ví, že vás to opravdu mrzí a že litujete a také že nejste bez chyb, protože ještě nejste jako on, ale zatím na cestě k němu.

nemyslím zrovna (Pá, 19. 1. 2018 - 08:01)

Tak to máš asi na mysli...ale na diskuzi o svědcích je celkem patrné, kdo je fanatik.

Touha (Ne, 12. 2. 2017 - 21:02)

chci říct, že psaná...Naprostý souhlas

Taky (Ne, 12. 2. 2017 - 21:02)

Třeba si časem na tykání...chci říct, že psaná komunikace jak jsem zjistil není to pravé k získání lepších vztahů a usmíření. Protože psané slovo vytváří předsudek a asympatii, ty pak zakoření a má to vliv na komentáře. Internet je příliš neosobní, lidi rozděluje místo spojování. Je dobrý jen na předávání informací, ale usmíření zde jde těžko. Dále je to volné pole působnosti pro spoustu zbabělců, kteří by osobně nekomunikovali vůbec. Je zde tedy problém psychologický, než ideologický.

Ne (Ne, 12. 2. 2017 - 21:02)

Ateistům? nemyslím si, že...protože to dobré co jsem udělal Sí nepamatuju (neeviduju) a i kdyby, nechlubím se tím. Pamatuju si jen to špatné a s tím jsem se musel smířit a litovat toho (očistit).Komu pomoc a komu by měl každý automaticky instinktivně rozpoznat a netřeba o tom vést diskuzi. Prostě záleží na konkrétním případu. Plést se ale cizím lidem vyloženě do života s úmyslem jakési "záchrany" může být až otravné :-)

Touha (Ne, 12. 2. 2017 - 21:02)

jestli je to možný a šlo...Třeba si časem na tykání zvyknu, i když já raději vykám. Prostě vás neznám a ani nepoznám, který příspěvek jste napsal

Touha (Ne, 12. 2. 2017 - 21:02)

"vaše" pravda, s...Ateistům? nemyslím si, že je zde spousta stoprocentních ateistů. A nezdá se mi, že by na vás někdo moc útočil. Jinak vysmívat se slovem "ochránkyně" to není dobrá volba. Stalo s vám, že jste někdy šel hlavou proti zdi, zastal se kolegy, který byl evidentně šikanován s tím, že sám sobě profesně uškodíte? Pomohl jste někdy starým lidem, kdy je třeba majitel chtěl připravit vychytralou nabídkou o byt? Postavil jste se někdy útočníkovi večer na ulici, který kopal jiného člověka s vědomím, že jste slabší než útočník? Hloupé ale konkretní případy. Nebo přispíváte pravidelně nějaké chudé rodině pro děti na obědy do školy. Vyřizoval jste někdy ve svém volnu staré babky sociální a jiné příspěvky? Nezajímavé, coA ano i já volám o pomoc a někdy je mi pomoženo. Lidé nejsou jen gauneři. Jen gauneři jsou více vidět

A (Ne, 12. 2. 2017 - 21:02)

omlouvám se za poslední...jestli je to možný a šlo by to bez toho vykání, byl bych radši. Nemám to rád. Všichni jsou si rovni a týkání je upřímnější. V diskusi bohužel chybí neverbální kontakt jako oční spojení a tón hlasu a pak dochází k nedorozumění a proto tu pak mnozí tasí drápy.

Jaká (Ne, 12. 2. 2017 - 21:02)

Víte, mě se nějak..."vaše" pravda, s čím co jsem napsal nesouhlasíš? Buď konkrétní, jinak je to o ničem. A ber v potaz, že tu čelím sám několika ateistům, ty "ochránkyně". Lidé jako ty nevidí věci ještě nevidí věci tak prozřetelně a svým chráněním působí spíš škodu než užitek. Ty potřebuješ zachránit sama a ne se pokoušet chránit druhé :-)

Touha (Ne, 12. 2. 2017 - 20:02)

omlouvám se za poslední zmatkový příspěvek, ale podstata je čitellná

Touha (Ne, 12. 2. 2017 - 20:02)

nad tím, odkud pramení tvá...Podrobnosti z minulosti. To je zvláštní přání. Spoustu dílů mého života najdete pod nickem Ouha na politických diskuzích, funguji prakticky na politických diskuzích pod nickem Ouha, pouze technické odlišení od Touha.

Touha (Ne, 12. 2. 2017 - 20:02)

nechápeš. Ten kdo se cítí...Víte, mě se nějak celoživotně dotýká ubližování slabším, fyzicky, psychicky, intelektově... Jsem v tu chvíli ta lvice. Vaše pravda je prostě vaše pravda. A vaše pravda se mě osobně dotýká, to je fakt. S tím nastavováním zrcadla jste mě rozesmál, konečně. Vesničko má střediskovááááNedivte se ovšem, že jiní nastaví zrcadlo vám. nebo, že všichni z diskuze zdrhnou. Už teď jsme tu sami. :)smajlík jdnoduchý neb numím najít pomlčku :)

Přemýšlím (Ne, 12. 2. 2017 - 20:02)

Nazývat věci pravými...nad tím, odkud pramení tvá vztahovačnost a bojechtivost. Musel bych znát některé podrobnosti z tvé minulosti, abych ti mohl pomoci. Protože vím a slyším, že o pomoc voláš, i když o tom vědomě nevíš.

Nic (Ne, 12. 2. 2017 - 20:02)

Nazývat věci pravými...nechápeš. Ten kdo se cítí ukřivděn, na toho má slova platí, jiného se netýkají. Píšu všem pravdu a nastavuju jim zrcadlo jejich jednání. Máš zvláštní představu o urážkách, nevíš co to je. Patříš nejspíš k těm, co pravda se jich dotýká. Ruku na srdce, kdyby tomu tak nebylo, nechá tě to klidnou. Zhluboka dýchej a upokoj mysl :-)

Touha (Ne, 12. 2. 2017 - 20:02)

jen nazývám věci pravými...Nazývat věci pravými jmény, to je odvážné tvrzení. Pokud k nikomu necítíte nic negativního, proč se stále negativně vyjadřujete? Proč tady celý den urážíte diskutující a jste tak v neustálém konfliktu? Přečtěte si, co jste dnes napsal. Pokud tedy nepsal ještě někdo jiný, protože jste se svými názory těžko rozeznatelný od jiných diskutujících, kteří sem chodí. jako, ono je to na Doktorce běžné, ale pak za to musíte nést odpovědnost a přiznat si, že ubližujete. Nebo nějak negativní postoj vysvětlit, třeba že byl jen špatně pochopenNechcete to jiným "nandat" a děláte to. "Sedět" si nechcete, to chápu, chcete vést ostrou diskuzi proti všem. Nebo je to jen nedostatek empatie? Umysl?

Chcešli (Ne, 12. 2. 2017 - 20:02)

Mimochodem, diskuze není o...tak diskutuj a nepřihlížej jenom, jako zvědavců dav u nehody, diváku statická.

Reklama

Přidat komentář