Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Hlásat (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

ty tady fakuješ lidi, že se...pravdu není prudit. Já měl jmén mnoho, to abyste pochopili, že forma není důležitá, ale obsah. Vy se pořád cítíte ublížení a stále si stěžujete.

velmi troufalá (St, 17. 1. 2018 - 17:01)

On je živý a Ty Ho můžeš..."...NIKDO nepřichází k Bohu Otci než-li skrze mne" a navíc nepravdivá.Co zobeš za matroš? Vypadá to na kvalitu.Že věříš báchorkám, to se dá pochopit, ale že svoji blbost vytrubuješ do světa, to už moc ne.

Je snadné (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

říkat že bůh není spravedlivý a neumět zdůvodnit proč. To také dělají děti. Já chci to a toto, a mít to musím!!!Vše myslim dobře, jen odemykách zarezlé zámky :-)

Zora (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

zaměňuješ za soucitnost?...Prozatím se prosazuješ ty. Já ještě nezačala a nemám ani s tebou zájem. Dávám jen svůj názor,že jestli existuje, není spravedlivý. Vidíš něco více?

Steve (St, 17. 1. 2018 - 17:01)

On je živý a Ty Ho můžeš...:-D Nech toho ... už je to nudný.

CO (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

lidsky určitě ne, protože...ty tady fakuješ lidi, že se nepodepisují? ty jsi se vydržel podepisovat jeden den a teď už zase jen prudíš

Proto (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

Srší z tebe jízlivost,...lidé jako ty jsou zvyklí jenom naříkat a stěžovat si. Cos ty pro někoho udělala a jak jsi žila? To víš ty sama. Pak ale nedávej vinu Jemu.

Jizlivost (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

Srší z tebe jízlivost,...zaměňuješ za soucitnost? Proč? Protože v tom vidíš sebe, proto. Bereš to za své. A to co ty považuješ za spravedlnost, není spravedlnost, ale vůle prosadit to co chceš ty a to je rozdíl :-)

Doba (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

Toto diskusní vlákno je ale...kde bují bludy je i dnes a vždy bude. Otázku kde ho hledat jsem zodpovídál mnohokrát. Opakovat ji stále se míjí účinkem.

Zora (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

pročpak myslíš Zořenko...Srší z tebe jízlivost, takže zapomeň.

A (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

To co jmenuješ neřeší...pročpak myslíš Zořenko nešťastná, máš pro to tvrzení důvod? Svěř se prosím.

Zora (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

To co jmenuješ neřeší děti! Každopádně, jestli existuje, není spravedlivý.

D (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

jde o Ježíše Krista, tak...Toto diskusní vlákno je ale věnováno specificky Ježíši Kristu. Proč věříš (mimo jiné) i v Ježíše Krista, když:a) Nejsou o něm žádné dochované doklady z doby, kdy měl údajně žít.b) Atributy, které mu přisuzují novozákonní evangelia, jsou nepůvodní. Obobné atributy byly již před Ježíšem přisuzovány i jiným hrdinům - Dionýsovi, Mitrovi, Hórovi či Osirisovi.c) Doba, ve které vznikl kult Ježíše Krista, bujela i řadou jiných iracionálních kultů, jiné spasitelské kulty nevyjímaje.

Takový (Ne, 12. 2. 2017 - 13:02)

představy jakože : Nevěřím v boha, protože jsou války a umřelo mi dítě, že sem nevyhrál v loterii a že mi žádná nedá zašukat a kdo ví co ještě. Takhle uvažují děti. Nechcete náhodou aby vám i utíral prdel a chodil za vás do práce? Jestli je tohle ta zmíněná lidská vyzrálost, tak potěš :-D

Eduard Nud (St, 17. 1. 2018 - 15:01)

Ono by stačilo navštívit toho hodného pána v bílém plášti, asi Ježíš, který by tě obdaroval nějakými těmi bonbónky. Třikrát denně nekvašený chléb, večer zaříznout ovci a spálit. Takové mrhání potravin. V Africe hladoví a tady?

To je (Ne, 12. 2. 2017 - 12:02)

lidsky dozrát, abys...tím, že jsem napsal, že mi není tolik let a ty ses toho hned chytl. Soudit podle věku, to jsou jen ale měřítka úřadů a lidí co to od nich pochytili. Toto je naopak povrchní názor. Protože takoví lidé nejsou schopni vidět hlubší a zdánlivě skryté příčiny. Vím, kdo to psal a proč se nepodepsal, ale je mi to jedno :-)

Omyl (Ne, 12. 2. 2017 - 11:02)

lidsky dozrát, abys...lidsky určitě ne, protože zůstat člověkem není konečným cílem, to bys tomu dal. Jsi asi humanista, vid. Anebo patříš k těm, co se těžko vyrovnali se svým životem?Jinak klidně ses mohl podepsat jako vždy, anebo se stydíš za svůj názor?

potřebuješ (Ne, 12. 2. 2017 - 11:02)

to "vraždění"...lidsky dozrát, abys pochopil, jaké povrchní voloviny říkáš

A hlavně (Ne, 12. 2. 2017 - 11:02)

v kterého boha věříš ty?...to "vraždění" nemusí nutně znamenat trest, jak ho člověk může chápat. Vše je pro vyšší princip a to co se tady zdá dobré a zlé je mnohdy úplně jinak. A hlavně děje na sebe navazují, takže vyústění příčin jsou následky, byť někomu dá práci se s tím vyrovnat.

Tohle (Ne, 12. 2. 2017 - 11:02)

v kterého boha věříš ty?...je špatně položená otázka. Není výběr bohů přece.1) nikdo nevraždí, ale bere si k sobě a dává nová těla2) kdo je vinen a nevinen přísluší posuzovat bohu (ne člověku) protože jen on zná všechny okolnosti.

Reklama

Přidat komentář