Reklama

*** SEX PO PORODE *** nezaujem

Katka (Čt, 7. 3. 2019 - 11:03)

Holky byla jste některá na porodu císařským řezem? budu moct pak hned kojit?

Bob (Čt, 21. 2. 2019 - 06:02)

Nevěřte smyšleným diskutujícím, eshop supererekce.com je jeden velký podvod.

Marek (St, 20. 2. 2019 - 16:02)

Ano sehnal, párkrát jsem tedy vyhodil peníze za léky, které nefungují, ale nakonec mi pomohly pilule Láng, které jsem koupil z eshopu supererekce.com.

Michal (Po, 18. 2. 2019 - 13:02)

A sehnal jste nějaké co doopravdy fungují? poradíte mi prosím jaké?

Marek (Pá, 15. 2. 2019 - 14:02)

Přesně tak jsem to měl i já, bohužel jsem se tam podíval, a pak jsem to nemohl dostat z hlavy... Prostě jsem si začal kupovat prášky na podporu erekce a po půl roce už to pak šlo i bez nich.

Michal (Po, 11. 2. 2019 - 15:02)

Dobrý den, mám problémy s erekcí od toho co jsem byl u porodu, je to běžné? stalo se to už někomu?

MARTINA (Ne, 21. 7. 2013 - 16:07)

Po porodu jsem klikla na myšku 3x týdně ale sex mě nebavil půl roku.

gábina (Ne, 22. 6. 2014 - 20:06)

:D když máš nechuť tak...tak to je mazec jestli to fakt zabralo, kde to seženu? už jsem půl roku po porodu a pořád to není ono

pajunka (Út, 17. 6. 2014 - 14:06)

:D když máš nechuť tak žádný přemáhání nepřichází v úvahu. Koupila jsem si FLY a to na mě teda zabralo

Olda (So, 14. 6. 2014 - 14:06)

Tak to je pro chlapíka docela průser. :-) Musí holt asi vydržet chvíli jen honit, no, jako za mlada... Nebo ses dokázala přemoct a "podržet"?

pajunka (So, 14. 6. 2014 - 14:06)

Pajunko, prosim te, mám k...pro Oldu: určitě hormonální, najednou je na prvním místě to dítě. Zprvu jsme byla uplně hotova, vyčerpaná pak jsem si na ten zápřah zvykla. Ale tak nějak se poňuhňáš s tím malým a ono to stačí....:)

Olda (So, 14. 6. 2014 - 13:06)

Já jsem po porodu a ještě...Pajunko, prosim te, mám k tobě dotaz. Proč ženská po porodu ztratí libido? Je to způsobeno tím, řekněme mechanickým poškozením pipiny? Nebo je to úplně stejné po císaři, a je to tedy spíš hormonální záležitost?

Ty (So, 14. 6. 2014 - 13:06)

Jsem ještě panna, prsa mám...Panny nebrat!!! Přijď, až budeš něco umět!!!

(So, 14. 6. 2014 - 11:06)

Hlavně jest-li ji nemáte...Jsem ještě panna, prsa mám pevný a hubu jak rozšlápnutej kravinec nemám.

pajunka (So, 14. 6. 2014 - 11:06)

Ja muzu priznat, ze po obou...Já jsem po porodu a ještě dlouho po něm taky neměla libido.Ale už je to úplně v pohodě, je teda fakt,že jsem tomu i pomohla různýma prostředkama,no a co, když to funguje proč ne

? (So, 14. 6. 2014 - 10:06)

Hlavně jest-li ji nemáte vytahanou jak pytláckou patrontašku, kozy až na stehna a do podprdy si je musíte srolovat! Hubu jak rošlápnutej kravinec a ještě si vybírejte! Čarodejnice jedny!

(Pá, 13. 6. 2014 - 13:06)

Jestli má pivního mozola a...Bych takovýhlemu exotovi taky nedala, vzrušoval by mě jak hadr na podlahu.

Niky (Čt, 12. 6. 2014 - 14:06)

Sedm let mu stará nedá, ale...Jestli má pivního mozola a pták mu pořádně nestojí a je plešatej, vypelíchanej, tak se nemůže divit, že mu stará nedá.

Možná (Čt, 12. 6. 2014 - 07:06)

Některé ženy to tak mají....je na čase, aby to chlapi kolečně pochopili, tak jako po ženách pořád chtějí, aby pochopily, že muži jsou "od přírody naprogramovaní na sex, rozsévání semene, polygamii a nevěru". No tak ženský jsou zase "od přírody naprogramované" tak, jak píše Pavel.

Pavel (St, 11. 6. 2014 - 23:06)

Některé ženy to tak mají. Sex je pro ně prostředek pro získání partnera. Po splnění biologické povinnosti, kterou nejsou schopny ovládnout, partnera odkopnou a věnují se jen dětem. Žena i muž jdou do vztahu/manželství s naprosto rozdílnými představami. To je taky důvod v podstatě všech partnerských neshod. Muž si nevezme ženu pro peníze nebo proto aby si udělal dítě. Ženy řeší život hlavně aby vyhovoval jim, co zajímá partnera je moc nezajímá. Mají to tak všechny co znám.

Reklama

Přidat komentář