Reklama

Lechtání

Black (St, 21. 8. 2013 - 11:08)

Tak dělám to hlavně kvůli...Jo, to se stává, a je to moc fajn ;)Tak jen tak dál... a šířit osvětu mezi holky, ať i my další máme na co se těšit :D

Lucina (Út, 20. 8. 2013 - 18:08)

No, to se tak někdo má,...Tak dělám to hlavně kvůli němu, ten po tom fakt blázní. :D Ale jo, trochu jsem tomu přišla na chuť. :D

Black (Út, 20. 8. 2013 - 17:08)

To věřím. :D Můj přítel...No, to se tak někdo má, mít lechtivou přítelkyni, a ještě aby si to nechala líbit každý den... tak nějak vypadá ráj :D ne, tak já tím zas tak posedlý nejsem, ale mám to rád ;)No, a tobě se to líbí nebo se ti líbí, že jemu se líbí tě lechtat? Bože, to byla věta :D

Lucina (Út, 20. 8. 2013 - 17:08)

Neprovokujte holky ;DA...To věřím. :D Můj přítel je totiž taky jeden takovej, naprosto posedlej lechtáním. Takže si ho teď užívám denně. Že jsem lechtivá jsem věděla vždycky, ale překvapilo mě jak moc. :D

Black (Út, 20. 8. 2013 - 13:08)

Já ještě...Neprovokujte holky ;DA chcete být zlechtané nebo píšete jen tak? Protože dobrovolníků se určitě najde spousty ;)

Lucina (Čt, 15. 8. 2013 - 16:08)

Já jsem strašně...Já ještě víc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eliška Štěpařov (Čt, 15. 8. 2013 - 14:08)

Já bych řekl, že holek,...Já jsem strašně lechtivá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PETR (Ne, 10. 11. 2019 - 13:11)

ahoj.také bych chtěl šimrat.přidejte mě prosím kvám.piš[email protected]

Petr (So, 27. 7. 2013 - 22:07)

Jak tu pročítám ty starší příspěvky, tak já zažil ulechtání do počurání v deseti letech. Je to už dávno, stalo se to před 40. lety. Prostě mě o malé přestávce popadli tři kluci a odtáhli mě ve třídě dozadu za lavice. Položili mě na zem a zuli mi bačkory. Začali mě lechtat na nohách. Byla zima, takže jsem měl punčocháče. Přidaly se k nim ještě dvě holky a střídavě mě lechtali. I jinde po těle. Vyhrnuli mi svetr a košili a lechtali mě na břiše a na žebrech. Já to ale vydržel a zatím se nepočural, i když jsem se svíjel smíchem. Protože už mělo zvonit, tak mě pustili, ale řekli mi, že mě o velký přestávce zmučí znovu a že to bude na záchodě. Opravdu mě tam pak odvlekli, i když jsem se bránil a pomohli jim i ty dvě holky, který to evidentně hodně bavilo a vnutili se na klučičí záchod. Položili mě na dlaždičky a začalo to. Bačkory musely zase dolu, svlíkli mi svetr a rozepnuli košili A zase mě pořádně lechtali. Brzo jsem byl rudý a tekly mi slzy. Ale nečural jsem. Pak se ale moji trapiči shodli, že nejlepší bude mě lechtat úplně bosýho a že tedy punčocháče musí taky dolu. Což se konalo vzápětí. Stáhli ze mě kalhoty a vzápětí punčocháče. I když jsem se snažil bránit, tak mě snadno v té přesile přemohli. Styděl jsem se před holkama a byl jsem rudý ještě víc. To už jsem ale vřískal, protože mě už lechtali holý paty. To mučení jsem chvíli vydržel, ale pak jsem pustil moč do červených trenýrek. Rázem jsem je měl mokré a teko to i po noze. Všichni řvali nadšením a smáli se a já jsem se rozbrečel. Vzteky a hanbou a ponížením. Když jsem začal řvát, tak mě pustili a utekli. Já se nějak dal dohromady. Ty počůraný trenky jsem svlíknul a vymáchal je v umyvadle. Oblékl jsem si punčochy a kalhoty. Umyl jsem si uplakaný obličej a pomalu jsem šel do třídy. Tam řvali smíchy, protože to moji mučitelé rozkecali, co bylo na záchodě. Styděl jsem se a bylo mi na nic. Mokrý trenky jsem měl v kapse.

martin (Ne, 10. 1. 2016 - 19:01)

vidim ze mam uspech:)))kdo...ahoj rad si o tom popovidam pisni na [email protected]

Abinka (Pá, 28. 6. 2013 - 21:06)

Láká mě představa, že...já šíleně toužím po tom ne úplně ale chtěla bych to skusit.

PETR (So, 2. 11. 2019 - 15:11)

ahoj,abinko.pokud to chceš zkusit,a nevyhýbáš se tomu tak napiš.
[email protected]

Nikča (Po, 4. 1. 2016 - 12:01)

vidim ze mam uspech:)))kdo by si o tom chtěl minimalne popovídat.mail je [email protected]

Aleš (St, 30. 12. 2015 - 21:12)

Ahoj nižší.nechceš se sejít?

martin (Po, 28. 12. 2015 - 01:12)

Děsně řada lechtán...ahoj ja bych se rad od tebe nechal lechtat pisni mi na email [email protected] muzem se domluvit

Majk (Ne, 27. 12. 2015 - 23:12)

Děsně ráda lechtám...Kolik ti je? :) me 16 let a muzem se klidne domluvit..ja bych se nebranil naopak bych chtel byt zlechtany a tebe bych jen tak lehce simral treba :))

Nikča (Ne, 20. 12. 2015 - 15:12)

Děsně ráda lechtám hlavně hubený kluky co nemaj sílu se bránit.páč já sem baculka:-)

Nikča (Ne, 20. 12. 2015 - 15:12)

Děsně řada lechtán hlavně hubený kluky co nemaj sílu se bránit.páč já sem baculka:-)

Majk (Ne, 20. 12. 2015 - 02:12)

To já jsem lechtivá skoro...a kolik ti je? :)) kdyby jsi chtela tak se muzeme nejak domluvit :3 me je 16 let :)

Luki (So, 19. 12. 2015 - 08:12)

To já jsem lechtivá skoro...Neřeš...Jo to zní suprově:) bych tě zkusil polechtat.sám sem taky děsně lechtivej:-Dmužem o to [email protected]

Reklama

Přidat komentář