Reklama

Lechtání

Lucina (Pá, 23. 8. 2013 - 17:08)

Tos to moc nevylepšila :D no...Nevím o tom, bohužel. :D Ale životnost vztahů některých mých kamarádek není moc velká, takže časem určitě. :D Ale nedělej si iluze, že bychom byly banda holek zblázněných do lechtání, mě do toho uvrtal přítel. :D

Black (Pá, 23. 8. 2013 - 16:08)

Co ti budu povídat. Když se...Tos to moc nevylepšila :D no tak nic, necháme pracovat fantazii :DDNo, je mi trochu trapný se ptát, ale hledá některá kamarádka přítele? :)

Lucina (Pá, 23. 8. 2013 - 13:08)

No teď jsem teprve zvědavej...Co ti budu povídat. Když se spolu sejdeme, s kapkou toho alkoholu, tak pak jaksi chybí zábrany. :D To se pak taková dámská jízda zvrtne do poněkud divočejších záležitostí... :DHele, moje kámošky, co holka, to jinej vkus, takže by ses určitě strefil. :D

Black (Pá, 23. 8. 2013 - 09:08)

No teď jsem teprve zvědavej :D To mi nesmíš dělat. Určitě tuhle stránku nezná... povídej, přeháněj :DA jaký mají kamarádky vkus na muže? :D

Lucina (Čt, 22. 8. 2013 - 14:08)

Teď jsi mě zaujala ;)...Ty horší věci ti teda radši říkat nebudu, přítel tuhle stránku dost možná zná a mohl by si to přečíst. :D Ono je hlavní, aby ses jím líbil, pak s tím nebude problém. :D Já třeba se do mého přítele zbláznila, tak mu toleruju lechtání fakt skoro denně. :D

Black (Čt, 22. 8. 2013 - 14:08)

Teď jsi mě zaujala ;) nejdřív mi pověz, jaké horší věci jste prováděly :D a pak hned když už toho jsou schopné, co mám udělat pro to, abych tam byl :DD

Lucina (Čt, 22. 8. 2013 - 12:08)

No vidíš, to je dobrej...Neboj, já mám pro citlivou duši milovníka lechtání pochopení, jednoho mám doma. :D Jako to mě neznáš, my jsme toho fakt schopné se všechny nechat zlechtat, my jsme pro každou srandu, to už jsme prováděly horší věci. :D

Anonym (Po, 4. 12. 2023 - 03:12)

Kdo mě zlochtat na chodidlech svázat a simrat holky ženy dívky slečny jsem z St Aleš 

Anonym (Po, 4. 12. 2023 - 03:12)

Kdo mě zlochtat na chodidlech svázat a simrat holky ženy dívky slečny jsem z St Aleš 

Black (Čt, 22. 8. 2013 - 09:08)

No vidíš, to je dobrej nápad :D jen nám sem nezapomeň napsat, kde budou :Dale teda, jestli je to vtip... takhle si zahrávat s citlivou duší milovníka lechtání, to od tebe není hezké :DD

Lucina (St, 21. 8. 2013 - 13:08)

Jo, to se stává, a je to...Jasný. :D Řeknu dneska kámoškám, ať se každá nechá od někoho lechtat. :D

Black (St, 21. 8. 2013 - 11:08)

Tak dělám to hlavně kvůli...Jo, to se stává, a je to moc fajn ;)Tak jen tak dál... a šířit osvětu mezi holky, ať i my další máme na co se těšit :D

Lucina (Út, 20. 8. 2013 - 18:08)

No, to se tak někdo má,...Tak dělám to hlavně kvůli němu, ten po tom fakt blázní. :D Ale jo, trochu jsem tomu přišla na chuť. :D

Black (Út, 20. 8. 2013 - 17:08)

To věřím. :D Můj přítel...No, to se tak někdo má, mít lechtivou přítelkyni, a ještě aby si to nechala líbit každý den... tak nějak vypadá ráj :D ne, tak já tím zas tak posedlý nejsem, ale mám to rád ;)No, a tobě se to líbí nebo se ti líbí, že jemu se líbí tě lechtat? Bože, to byla věta :D

Lucina (Út, 20. 8. 2013 - 17:08)

Neprovokujte holky ;DA...To věřím. :D Můj přítel je totiž taky jeden takovej, naprosto posedlej lechtáním. Takže si ho teď užívám denně. Že jsem lechtivá jsem věděla vždycky, ale překvapilo mě jak moc. :D

Black (Út, 20. 8. 2013 - 13:08)

Já ještě...Neprovokujte holky ;DA chcete být zlechtané nebo píšete jen tak? Protože dobrovolníků se určitě najde spousty ;)

Lucina (Čt, 15. 8. 2013 - 16:08)

Já jsem strašně...Já ještě víc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eliška Štěpařov (Čt, 15. 8. 2013 - 14:08)

Já bych řekl, že holek,...Já jsem strašně lechtivá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PETR (Ne, 10. 11. 2019 - 13:11)

ahoj.také bych chtěl šimrat.přidejte mě prosím kvám.piš[email protected]

Petr (So, 27. 7. 2013 - 22:07)

Jak tu pročítám ty starší příspěvky, tak já zažil ulechtání do počurání v deseti letech. Je to už dávno, stalo se to před 40. lety. Prostě mě o malé přestávce popadli tři kluci a odtáhli mě ve třídě dozadu za lavice. Položili mě na zem a zuli mi bačkory. Začali mě lechtat na nohách. Byla zima, takže jsem měl punčocháče. Přidaly se k nim ještě dvě holky a střídavě mě lechtali. I jinde po těle. Vyhrnuli mi svetr a košili a lechtali mě na břiše a na žebrech. Já to ale vydržel a zatím se nepočural, i když jsem se svíjel smíchem. Protože už mělo zvonit, tak mě pustili, ale řekli mi, že mě o velký přestávce zmučí znovu a že to bude na záchodě. Opravdu mě tam pak odvlekli, i když jsem se bránil a pomohli jim i ty dvě holky, který to evidentně hodně bavilo a vnutili se na klučičí záchod. Položili mě na dlaždičky a začalo to. Bačkory musely zase dolu, svlíkli mi svetr a rozepnuli košili A zase mě pořádně lechtali. Brzo jsem byl rudý a tekly mi slzy. Ale nečural jsem. Pak se ale moji trapiči shodli, že nejlepší bude mě lechtat úplně bosýho a že tedy punčocháče musí taky dolu. Což se konalo vzápětí. Stáhli ze mě kalhoty a vzápětí punčocháče. I když jsem se snažil bránit, tak mě snadno v té přesile přemohli. Styděl jsem se před holkama a byl jsem rudý ještě víc. To už jsem ale vřískal, protože mě už lechtali holý paty. To mučení jsem chvíli vydržel, ale pak jsem pustil moč do červených trenýrek. Rázem jsem je měl mokré a teko to i po noze. Všichni řvali nadšením a smáli se a já jsem se rozbrečel. Vzteky a hanbou a ponížením. Když jsem začal řvát, tak mě pustili a utekli. Já se nějak dal dohromady. Ty počůraný trenky jsem svlíknul a vymáchal je v umyvadle. Oblékl jsem si punčochy a kalhoty. Umyl jsem si uplakaný obličej a pomalu jsem šel do třídy. Tam řvali smíchy, protože to moji mučitelé rozkecali, co bylo na záchodě. Styděl jsem se a bylo mi na nic. Mokrý trenky jsem měl v kapse.

Reklama

Přidat komentář