Reklama

Lechtání

Nuklida (So, 10. 11. 2012 - 03:11)

JJ, já ti napíšu:-)))Pardon, špatně odkliknuté- mělo byt pro Realtick

Nuklida (So, 10. 11. 2012 - 03:11)

Ahoj Nuklidko, já tě budu...už jsem ti napsala email:-p

Nuklida (So, 10. 11. 2012 - 03:11)

Ahoj Nuklidko, já tě budu...:-)))) REAL A TICK JAKO TICKLE?

Nuklida (So, 10. 11. 2012 - 03:11)

souhlasimJJ, já ti napíšu:-)))

václav (Pá, 9. 11. 2012 - 21:11)

Lepší je se lechtat s...souhlasim

Realtick (Út, 6. 11. 2012 - 10:11)

Mně nemá kdo lechtat:-)))))Ahoj Nuklidko, já tě budu lechtat kdy a kde všude chceš - stačí se jenom nechat a domluvit se na setkání 8-)Když tak mi napiš na mail ([email protected]), nebo na Skype (Real Tick)

:-) (Út, 6. 11. 2012 - 02:11)

Jo, většinou mě lechtá...:-)))

Dan (Ne, 4. 11. 2012 - 15:11)

A jak to lechtání...Jo, většinou mě lechtá když jsme sami, i když párkrát u toho byly i její kámošky a dobře se tím bavily. Ona mě zpočátku vždycky jen tak škádlivě pošimrala, to dělala kdekomu, jenomže já jsem hodně lechtivej, tak jí to u mě začalo bavit. Většinou na mě sedne a lechtá mě hlavně na bocích a na chodidlech. Mě u toho taky vždycky zuje a sundá mi ponožky. To mučení trvá hrozně dlouho, vůbec se to nedá vydržet, až se mi někdy začne chtít čůrat. Po posledním zlechtání jsem se ani nestačil obout a bosej jsem se rychle pádil vyčůrat, měl jsem to tak tak. Trochu se bojím, že příště to nestihnu, protože mě lechtá čím dál tím víc.

Anonym (Po, 22. 1. 2024 - 17:01)

Ok tak 

PETR (So, 9. 5. 2020 - 09:05)

ahojky také bych se odtebe nechal [email protected]

PETR (Út, 12. 11. 2019 - 18:11)

AHOJ DANE.TAKÉ BYCH SE RÁD ODTEBE A HOLEK NECHAL ŠIMRAD.MÁTELI
ZÁJEM?NAPIŠ[email protected]

Pepík (Ne, 4. 11. 2012 - 12:11)

Mě zas pořád lechtá jedna...A jak to lechtání probíhá?A kdy tě lechtá - když jste sami?

Dan (So, 3. 11. 2012 - 18:11)

Já zažil mučivé...Mě zas pořád lechtá jedna spolužačka. Nejdřív to bývalo jen takový mírný polechtání ale teď to vždycky trvá docela dlouho, párkrát jsem se už málem počůral. Ale asi mi nezbyde než to dál snášet, protože svěřit se s tím někomu, to bych se asi ustyděl.

twkl (Čt, 1. 11. 2012 - 14:11)

Lepší je se lechtat s holkama. :)

Droid (So, 27. 10. 2012 - 18:10)

Já tohle zažil opačně.Byl jsem tím,kdo lechtal,taky kluky.Od mala jsem to v sobě měl - toužil jsem nějakýho kluka zout a polechtat ho pořádně na nohách.Ve třinácti už jsem to nevydržel a začal to uskutečňovat.Ale ne na spolužákách.Vždycky jsem se vydal někam dál od bydliště,asi tak dvakrát za měsíc.Vyhlídnul jsem si na ulici kluka, tak desetiletýho a šel za ním.Vlezl jsem s ním do baráku,nebo taky drze do cizí školy.Když byl vzduch čistý,tak jsem šel na to.Scénař byl různý - někdy jsem mu řekl,ať se vyzuje a nechá se zlechtat,nebo ho povalil a sám ho vyzul.Většinou se vůbec nebránili.Zuli se a nechali si líbit lechtání,nebo se nebránili,když jsem je sám zul.Pár se jich vzepřeo,ale ty jsem zbil a vyzutí do bosa a lechtání je stejně neminulo...To jsem byl ale lump...

Pepík (So, 27. 10. 2012 - 17:10)

Já zažil mučivé lechtání v dětsvtví, v 70.letech.Asi ve třetí třídě mě jeden spolužák,když jsme vyšli před školu povalil na zem.Pevně mě držel,byl o hodně silnější.Vzdal jsem se mu a on mě začal rozvazovat tkaničky u polobotek.Vyzul mi je a sundal mi ponožky.Pak mi pořádně zlechtal bosé nožky na chodidlech.Dostal jsem hodně zabrat a vadilo mi taky hodně,že to bylo takhle na chodníku a že TO vidělo hodně dětí.Pak se to opakovalo jednou po vyučování.Odtáhl mě na záchod.Já tušil,co mi provede,tak jsem se bránil,co jse mohl.Ale přepral mě.Když me zbil,tak mi vyzul tenisky a sundal ponožky.Pak mě mučil lechtáním alespoň dvacet minut..

Václav (So, 1. 9. 2012 - 17:09)

já bych ráda polechtala...Mě klidně můžeš polechtat jak budeš chtít. :-)

lady (Po, 20. 8. 2012 - 14:08)

založil jsem forum pro cechy :) http://lechtani.forumczech.com/

lecht (Po, 20. 8. 2012 - 11:08)

Taky miluju lechtání , v obou pozicích ale bohužel nemám žádnou kamarádku která by měla stejnou zálibu.

jan (Pá, 3. 8. 2012 - 15:08)

ach jo,:-( proč mě nemůže někdo pořádně zlechtat abez toho aby se stalo něco špatného,a aby jsme se nestyděli?

Reklama

Přidat komentář