Reklama

Lechtání

julie (Út, 3. 9. 2019 - 20:09)

ahoj ja jse jmenují julka a mám ráda strašně lechtání

PETR (So, 19. 10. 2019 - 23:10)

ahoj,julinko.moc bich byl rád,když bys také s kamarádkou přijela zamnou do
ŘÍČAN.ZAVOLEJ:737970226.A DOMLUVÍME SE.LECHTÁNÍ MÁM RÁD.TOTO
JE PROVŠECHNY HOLKY.

PETR (Ne, 20. 10. 2019 - 22:10)

ahoj,JULINKO.byl bych moc rád,když bys také přijela s kamarádkou za mnou do ŘÍČAN.napiš:[email protected]

PETR (Ne, 20. 10. 2019 - 16:10)

ahoj julinko,moc bych byl rád,když bys také s kamarádkou přijela zamnou
do ŘÍČAN.napiš[email protected] toto je provšechny holky.

Petra (Čt, 28. 10. 2010 - 00:10)

Mám to stejně jako ty...Ilono, tak co když pokecáme po mailu? Třeba z toho nic nebude, ale třeba ... :D . Tak se kdyz tak ozvi na [email protected] (no já vím, že je to debilní jméno, ale založila jsem ten mail teď a nic jiného mě momentálně nenapadlo a stejně ho pak zase zruším :D)

PETR (Ne, 10. 11. 2019 - 19:11)

AHOJ PETRO.BYL BYCH MOC RÁD,KDYBY JSISE OZVALA.POKUD MÁŠ ZÁJEM?
VÍM UŽ JETO DLOUHO.PIŠ[email protected]

PETR (Út, 5. 11. 2019 - 03:11)

AHOJ,PETRO.JÁ JSEM NA TOM STEJNĚ JAKO TY A ILONA.TAK SE PTÁM.NECHCE
TE SE PŘIDAT?JÁ ŠIMRÁNÍ UPLNĚ ZBOŽNUJU.PROSÍM NAPIŠ.budu rád.
[email protected]

PETR (So, 2. 11. 2019 - 07:11)

AHOJ,PETRO.TAKY BYCH SE NECHAL ODTEBE LECHTAT,A ŠIMRAT.POKUD MÁŠ
ZÁJEM?PŘIJED DO ŘÍČAN.PIŠ[email protected] mob:737970226.BUDU SE
TĚŠIT.VEM I KAMARÁDKY.

Ilona (Út, 26. 10. 2010 - 15:10)

Ilono - já jsem taky radši...Mám to stejně jako ty Petro. Taky jsem radši lechtaná chlapem, ale lechtání od holek mi absolutně nevadí. Naopak. Už jsem taky byla zlechtaná od holek a bylo to super.

Václav (Ne, 30. 5. 2021 - 21:05)

nějaký kontakt na tebe?

PETR (So, 2. 11. 2019 - 14:11)

ahoj,ilonko.moc rád,bych tě s petrou zlochtal i šimral,chcete přijecd do říčan?
tak napiš[email protected] nebo volej.737970226.

Petra (Po, 25. 10. 2010 - 23:10)

Já bych se ráda nechala...Ilono - já jsem taky radši lechtaná, ale třeba bysme spolu něco vymyslely :-) . Jako radši jsem, když mě lechtá chlap, ale pár holek mě už lechtalo a taky to nebylo špatný :-)

Václav (Ne, 30. 5. 2021 - 21:05)

Rád lechtám ženy vím že je to starý příspěvek ale třeba se muzeme domluvit. nějaký kontakt na tebe?

PETR (Ne, 10. 11. 2019 - 11:11)

AHOJ.ILONKO,APETRO.JMENUJI SE PETR.NO NECHAL BYCH SE TAKÉ ODVÁS TAKÉ LECHTAT,ŠIMRAT.BUDETE MÝT,ZÁJEM?NAPIŠ[email protected]
budu moc rád.

PETR (Pá, 1. 11. 2019 - 23:11)

AHOJ,PETRO.TAKY BYCH TO BRAL,KDYBY JSI MĚ ŠIMRALA,A LECHTALA.TAK,
ŽE KDYŽ BUDEŠ MÝT CHUD A ZÁJEM,NAPIŠ[email protected] mob:
737970226.budu rád,když se ozveš.

julie badžova (Pá, 30. 8. 2019 - 16:08)

já julie se na chával lechtat jen od holky žádny chlap mě niukdy ne lechtal ale kamarádka tá mě lechtávala ale už mě nelechtá to uýžb je to dávno co mě kamožka lechtávala ráda bych si to z opakovala a by mě jedna holka lechtala jen někdy moje mamka mě lechtá ale jen někdy nechce mě lechtat ne má to ráda moje mamka ráda tě u vidím když do jedeš zamnou do šanova jsem moc a MOC LECHTIVA miluji to od malinka lechtání julka

julie badžova (Pá, 30. 8. 2019 - 16:08)

já julie se na chával lechtat jen od holky žádny chlap mě niukdy ne lechtal ale kamarádka tá mě lechtávala ale už mě nelechtá to uýžb je to dávno co mě kamožka lechtávala ráda bych si to z opakovala a by mě jedna holka lechtala jen někdy moje mamka mě lechtá ale jen někdy nechce mě lechtat ne má to ráda moje mamka ráda tě u vidím když do jedeš zamnou do šanova jsem moc a MOC LECHTIVA miluji to od malinka lechtání julka

julie badžova (Pá, 30. 8. 2019 - 16:08)

já julie se na chával lechtat jen od holky žádny chlap mě niukdy ne lechtal ale kamarádka tá mě lechtávala ale už mě nelechtá to uýžb je to dávno co mě kamožka lechtávala ráda bych si to z opakovala a by mě jedna holka lechtala jen někdy moje mamka mě lechtá ale jen někdy nechce mě lechtat ne má to ráda moje mamka ráda tě u vidím když do jedeš zamnou do šanova jsem moc a MOC LECHTIVA miluji to od malinka lechtání julka

julie badžova (Pá, 30. 8. 2019 - 16:08)

já julie se na chával lechtat jen od holky žádny chlap mě niukdy ne lechtal ale kamarádka tá mě lechtávala ale už mě nelechtá to uýžb je to dávno co mě kamožka lechtávala ráda bych si to z opakovala a by mě jedna holka lechtala jen někdy moje mamka mě lechtá ale jen někdy nechce mě lechtat ne má to ráda moje mamka ráda tě u vidím když do jedeš zamnou do šanova jsem moc a MOC LECHTIVA miluji to od malinka lechtání julka

Káťa (Pá, 15. 10. 2010 - 14:10)

Myslíte, že je ostuda...Vlastně to ostuda není, ale nedívím se, že jsi se styděla. Já mám dva starší bráchy a ty mě někdy takto mučili. Jeden mě pevně držel, druhý lechtal, a to tak dlouho, dokud jsem se nepočurala. To jsem pak vždycky málem umřela hanbou. Neměla jsem ale proč. Takže Ivo, za počurání kvůli zlechtání se opravdu nestyď. My lechtivé za to opravdu nemůžem.

Reklama

Přidat komentář