Reklama

Lechtání

Default User Image
Monika (Po, 5. 2. 2024 - 09:02)

Dobře to znám a velmi jemně po tříslech přejíždím pouze konečkem nehtu. Je to něco asi šíleného pro lechtaného, úplná muka. A ještě je jedno místo, které nehtem dráždím. Nemá to s pohlavím nic společného.

Anonym (Po, 5. 2. 2024 - 12:02)

Chápu. Když jsem byl na základní škole, tak jsme se lechtali právě v rozkroku(přes oblečení). Sem tam člověk trochu přitlačil. Nic homoerotického nám na tom nepřišlo. S ohledem zpátky to bylo docela zvláštní, ale tak nebyl internet.

Default User Image
Monika (Po, 5. 2. 2024 - 13:02)

K tomu rozkroku od pupíku vlevo či vpravo, tam je to citlivé. Ale opravdu jenom nehtem ukazováčku jemně přejíždět.

Default User Image
Marek (St, 7. 2. 2024 - 20:02)

Nejhorší alespoň pro mě bylo počítání žeber.....Nebo strašně jsou tzv. Válečky..Sednes si na oběť obkročmo, ruce dáš za hlavu a kolinkama jezdíš obětí po žebrech nahoru a dolů..Strašně to lechta..

Default User Image
Monika (Čt, 8. 2. 2024 - 14:02)

Taky na něj použiji ty "válečky '. Je to nejen strašně lechtivé ale způsobí to i trochu bolesti a ta je při lechtání taky důležitá. Začínám jemně a pomalinku přitvrzuji, sleduji synovy reakce a pak dost svými koleny přitlačím a oběti, kterou mám ve své moci, dávám pořádně zabrat!

Default User Image
Marek (Ne, 4. 2. 2024 - 11:02)

Moni, myslím, že kdyby měl syn před Tebou nějaké tajemství co bys chtěla vědět, nejspíš bys to z něho vylechtala..

Default User Image
Monika (Ne, 4. 2. 2024 - 11:02)

Tak to nevím, pane Marku. I když, syn je nyní v začínající pubertě, je mu 11 a 8 měsíců a již pravidelně onanuje. Je velmi stydlivý a nikdy by asi nepřiznal, že si mezi nohama dělá dobře. Nejspíš ani tím lechtáním bych z něj nedostala pravdu. A to, že onanuje.

Default User Image
Marek (Ne, 4. 2. 2024 - 11:02)

To by třeba někdy stalo za to to vyzkoušet..M.

Default User Image
Marek (Ne, 4. 2. 2024 - 11:02)

No tak to nevím paní Moniko, lechtivý jedinec ovšem je schopen prý přiznat všechno...

Default User Image
Monika (Ne, 4. 2. 2024 - 12:02)

Jsem se synkem sama, je, mimochodem, modelem pro jeden známý market, avšak syna lechtám pro vlastní potěšení. Všímám si jeho reakcí, všechno co mu způsobuji lechtáním. Ale opravdu, pane Marku, jak jste navrhl, není to od věci. Vyzkouším.

Default User Image
Marek (Ne, 4. 2. 2024 - 12:02)

Paní Moniko, to jsem zas nechtěl dát Vám nepřímý návod ať syna mučíte 😀

Default User Image
Monika (Ne, 4. 2. 2024 - 12:02)

Kdepak, pane Marku. Takoví ti puberťáčci potřebují dostat do těla. Jsem stejného názoru jako jste zmínil. Já prostě syna lechtám, nic víc. Ale i tak přesně vím, že syna mučím. Vidím jeho reakce, prostě, dostane ode mě zabtat.

Default User Image
Marek (Ne, 4. 2. 2024 - 12:02)

Tak rád bych si pak přečetl, jak to pak dopadlo..

Default User Image
Marek (Ne, 4. 2. 2024 - 12:02)

Dobře paní Moniko. Hezky se mi s Vámi píše. Kvůli ostatním tady, nechtela byste komunikovat přes mail? Je to jen návrh...

Default User Image
Monika (Ne, 4. 2. 2024 - 13:02)

Jsem zaměstnána ve státní správě a Doktorka.cz bylo jediné místo, jak poodhalit své soukromí. Jsem zaměřena na svého syna z mého nepodařeného manželství. Prostě, myslím na syna, když jsem sama, v klidu v posteli. Nemohu si dovolit ohledně zaměstnání žádný skandál, ač tím nemyslím, pane Vás. Avšak kdokoliv může zneužít více informací, jež předestřu.

Default User Image
Tomy (Čt, 2. 5. 2024 - 23:05)

Dobrý den. Rád bych se taky svěřil ohledně lechtání od mamky. Já už jsem ale trochu starší, je mi 25. Už před 10 lety mě začalo vzrušovat lechtání a ne dlouho na to jsem si všiml, že se mi libí i některé typy dámských bundiček (prošívané, ultralight) a vždycky jsem si představoval, že má nějaká holka na sobě takovou bundu a lechtá mě v ní. Už bydlím sám a 2 takové dámské bundičky jsem si koupil a doma si s nima sám hraju. Nikdy jsem nezažil to, že by mě tak někdo lechtal. Nedávno jsem byl na návštěvě u mamky a všiml jsem si v předsíni, že si koupila novou bundu a je to přesně ten typ bundy co mě vzrušuje. Když takovou bundu vidím nemůžu si prostě pomoct. Mamka šla na nějakou dobu pryč a já jsem té příležitosti využil a rozhodl jsem se si užít. Svlíkl jsem se do naha a na gauči jsem si s tou bundou hrál, mazlil, představoval jsem si, že mě lechtá a tak. Mamka prostě nečekaně přišla domů a než jsem cokoliv stihl tak mě uviděla nahého na tom gauči s její bundou. Ptala se mě co to má znamenat a já se bál, styděl, ale řekl jsem ji to a fakt jsem nečekal co se stane. Ona mi tu bundu vytrhla z ruky, oblíkla si ji na sebe a povalila mě na ten gauč na záda. Bylo to tak rychlé, že jsem nestihl ani zareagovat. Uvědomil jsem si, že jsem nahý a styděl jsem se, ale na přemýšlení nebyl čas. Sedla si na mě, chytila mi jednou rukou ruce za hlavou a druhou mě začala lechtat v podpaží. Myslel jsem, že se zblázním. Házel jsem sebou, smál se, dole se mi postavil protože mě lechtání prostě vzrušuje a do toho ta bunda. Jak si toho všimla tak mě začala lechtat ještě víc, rychleji, agresivněji. Bylo to mučení, ale zároveň se mi to prostě líbilo. Skoro jako splněný sen, ale strašně divné protože od mamky. Každopádně mě takhle lechtala asi půl hodiny, v té růžové bundičce, v podpaží a na bocích.

Default User Image
Marek (Ne, 4. 2. 2024 - 13:02)

Chápu Vás paní Moniko. V pohodě...Jinak syn tedy dostane zabrat??

Default User Image
Monika (Ne, 4. 2. 2024 - 13:02)

Synovi dávám zabrat a to z rozumem při večerních lechtacích hrátkách. A ještě tedy jednu opravdu intimnost. Syn již onanuje a poté, jak to říct, znám jeho semeno. Prostě jsem již taková a užívám si s tím.

Default User Image
Marek (Ne, 4. 2. 2024 - 13:02)

Jo a jak jste už psala, že vyzkoušíte ho lechtat tak dlouho, dokud se nepřizná k onanii??

Default User Image
Monika (Čt, 8. 2. 2024 - 14:02)

Zatím k tomu, aby se přiznal ke své onanii, nemám odvahu. Jak jsem již psala, toto téma je u nás tabu a ani lechtáním na to opravdu nejsem. Ale jinak vše o intimním životě svého dospívajícího syna vím a jsem tomu moc ráda.

Reklama

Přidat komentář