Reklama

Ako som zvladla panicku poruchu a uzkost

evita (Po, 9. 3. 2009 - 21:03)

aj ja mavam taketo ataky a neviem z coho ja mam iba24rokov a hocikedy to pride na man aj lke dsom uplne kludna !nechgapem ale je to zle..velmii.co bud edalej ke dbudem starsia:-((

Karolina (Ne, 8. 3. 2009 - 22:03)

Dadi, jsem to já, ta Karolína z diskuse HL :-)Sylvi, došel Ti druhý mail?

dadi (So, 7. 3. 2009 - 22:03)

to som bola ja len som zabudla napísať meno

Návštěvník (So, 7. 3. 2009 - 22:03)

dík Sylvi, práve si čítam diskusie na tejto stránke "Hodgkin" aj tam Mirek popisuje tie isté príznaky s tým točením a zhorč.videním. Dr. mu tak isto ako mne povedala že je to psychika. Mal to aj pred aj po liečbe a je v kopl.remisii. Karol ináč aj ja som kaderníčka . Som z BA.

Sylva. (So, 7. 3. 2009 - 20:03)

Neboj Dadi,bude to dobrý.Člověk ,když si prožije něco takového už má potom strach,více se hlídá.U mě to teď budou v dubnu 2 roky po léčbě a když mám jet na kontrolu ,je mi úplně blbě a mám depku.Ta psychika prostě s člověkem cvičí.Jo a taky se mi občas točí hlava.Budu na tebe myslet,teď už to bude jenom dobré.

dadi (Pá, 6. 3. 2009 - 21:03)

Ahoj, skončila som chemo 30.10 a radio 18.12 2008 a 10.3 . idem na PET Teraz v utorok. Ale hrozne sa bojím, stále si citim v uzlinách pnutie aj v tých ktoré boli zdravé, občas mám aj svrbenie a bolia ma kríže. To bolo aj pred liečbou tak preto ten strach. A mám aj tie závrate ale ževraj to je psychické asi od strachu z vyšetrenia. Ach jaj.

Sylva (Pá, 6. 3. 2009 - 15:03)

Ahoj děvčátka,to jsem ráda ,že si mám s kým o to m všem popovídat,i když mám doma zázemí,přece jen to dokáže lépe pochopit ,člověk který prožil něco podobného.Dadi a ty jsi teď skončila léčbu nebo jak to máš ?

Karolina (Čt, 5. 3. 2009 - 20:03)

Ahoj holky Hodgkinářky, jsem 10 let v remisi a v prvních letech po léčbě jsem měla stach úplně ze všeho, jak píše Dadi-přehnanaá hygiena atd. Pak jsem pochopila, že to je fakt v hlavě, jak člověk přemýšlí, co si připouští, jak odpouští a ulevilo se mi.A taky to, že je nějáká minulost rodu a taky cíl, kam má člověk dojít,co má překonat a tak. Asi to bude znít divně, ale......Sylvi, písnu :-)

dadi (Čt, 5. 3. 2009 - 18:03)

áno kočky myslela som HL Hodgkinov lymfóm typ NS II. A št.

Sylva (Čt, 5. 3. 2009 - 18:03)

Karolínko ,díky,zkusím je.Zabývám se taky Reiky i jinými alternativními metodami,tak kdyby sis chtěla třeba vyměnit zkušenosti,tak posílám svou meil. adresu sillvis"seznam.cz

Karolina (Čt, 5. 3. 2009 - 16:03)

Tak pokud jde o Hodgkina, tak toho jsem právě měla taky, to je náhoda, jak jsme se tu sešly :-)Sylvi, z těch Bachovek je to Krizová esence.

Sylvie (Čt, 5. 3. 2009 - 13:03)

Ahoj Dadi,nevím přesně jestli pod zkratkou HL myslíš Hodgkinův lymfom ,ale jestli jo ,chtěla bych tě podpořit.Měla jsem ho před 2 lety a dostala jsem se z toho,taky jsem se strašně bála,ale je to léčitelné.Teď jezdím co půl roku na kontroly,jsou pro mě nepříjemné,ale to asi pro každého.Tak se neboj,bude to v pohodě,důležitá je kromě léčby taky víra.A ještě bych se chtěla zeptat tebe,Karolíno,prosím tě,jaké Bachovky užíváš u mě se po té onko léčbě projevila (jak mě pořád strašili z nebezpečí nákazy)přehnaná hygiena,jakože si často myju ruce,psychologové to řadí mezi OCD poruchy,tak třeba by mi Bachovky mohly pomoct .Díky .

Karolina (Čt, 5. 3. 2009 - 09:03)

Teď čtu, co jsem napsala :-) Měla jsem na mysli Krizovou esenci :-), omlouvám se za překlep.

Karolina (St, 4. 3. 2009 - 22:03)

Dadi,HL jsem neměla, nevím co to je, jen mě napadá hormonální léčba, ale nevím....Reiki je stav bytí...hoď si to do vyhledávače a uvidíš :-), najdeš tam toho hodně, jen na Tobě záleží, s čím souzníš.Bachovky jsou Bachovy květové esence, pro mně konkrétně KRIZOV8 ESENSE:

dadi (St, 4. 3. 2009 - 20:03)

Karolínka ahoj, mala si aj ty HL ? V diskusii pod názvom HL píše jedna Karolína.Mám aj ja doma xanax 0,25 ale namám pocit že mi nejak extra pomáha. 10.3. mám PET CT a dovtedy ma asi šlak trafí. Ja viem že HL je na 90 % liečitelný v mojom zač.štádiu ale aj tak. Strach je veliký. Čo je to Reiki a Bachovky?

Monika (St, 4. 3. 2009 - 17:03)

Ahoj, potřebuji pomoc.Nevím jestli je to ono o čem se tady diskutuje.Mám malé dítě 2 roky, dala jsem ho do jeslí,začala jsem pracovat v né moc dobrém kolektivu(bála jsem se tam jít každé ráno).Tchýně mě v poslední době dost začala ponižovat, přítel nestojí na mojí straně.Prostě dlouhodobý stres vyústil v to, že ráno se mi klepou nohy a tak tak dojdu na zastávku.V práci se mi rozbuší srdce a zamotá hlava, zeslábnou nohy, hned jdu na WC a tam se snažím schovat aby si toho nikdo nevšiml, jsem tam tak 10 minut.Jsem ve zkušební době, tu ptáci potřebuji.Prosím o pomoc.Děkuji Monika

Pista (Út, 3. 3. 2009 - 11:03)

Panicka porucha sa neda zvladnut silou vole a to iba z liekmi. Lebo: ja ked mam atak pp tak dostavam vysoky krvny tlak 195/115 a pri takom tlaku vzdy odpadnem.ked nezoberiem lieky skor pred tym tak skoncim na are.bez liekou to u mna nepojde lebo pri takom tlaku stracam vedomie a sila vole mi nepomoze ked som bezvedomi.

dadi (So, 28. 2. 2009 - 17:02)

Ďakujem Lucia

Lucia (So, 28. 2. 2009 - 16:02)

Dadi,aj mám takéto pocity keď mám strach, a ja sa bojím,ale naozaj bojím svojho otca.Vlastne aj moja PP vznikla zo strachu.Nie som síce lekárka,ale myslím si že Ty PP alebo DP/DR nemáš,pod?a mňa máš jednoducho, strach.Ale pozor práve PP a DR/DP vzniká napríklad vtedy,keď sa dlho bojíš alebo si dlho v strese a pod. no ja otca bojím už od detsva a PP sa prejavila až na Strednej škole,ja by som Tvoj problém riešila s psychológom,ktorý by Ti poradil ako sa nebáť a hlavne nemyslieť na tu hnusnú chorobu skôr ako to prepukne do nejakých vážnejších psychických problémov,pretože z vlastnej skúseností viem že neustály strach dokáže narobiť ve?a škody.Tak zatia? papa

dadi (So, 28. 2. 2009 - 14:02)

Neviete mi niekto odpovedať na otázku z 25.2.? Ten stav mám každý deň skoro celé doobedie aj som si pýtala xanax O,25 mg ale čo ja viem? Nezdá sa mi že nejaká zmena.Ďakujem za odpoveď.

Reklama

Přidat komentář