Reklama

Muži co si oblékají dámské kalhotky

jirka (Út, 17. 4. 2018 - 12:04)

já nosím Hello Kitty s mašličkami. Je to super.

Dada28 (Út, 17. 4. 2018 - 10:04)

A jak to rešíte vy kteri...Ahoj já také oblékám dámské prádélko nejvíce miluji bodýčka a jednodílné plaky a kalhotky s nohavičkama. Mám je schované ve svojí skříni nahoře kam nedošáhnou. Jinak kdyby jsi chtěl o tom pokecat můžeš napsat d.dada78zavináč.seznam.cz

Péťa (Pá, 23. 2. 2018 - 07:02)

A jak to rešíte vy kteri máte děti? Schovávate se pri prevlikani? Kde schovávate kalhotky? Máte je mezi kalhotkami své ženy? Už vás nekdy odhalili děti jak ste to rešili?

Mám (Pá, 16. 2. 2018 - 18:02)

Já bych chtěla vidět ty...velký kuliska, jak se vyjadrujes a do kalhotek se mi vejde pohodlně vše. Stačí si umět vybrat správnou velikost. Nechápu proč bych se měl rvat do nějakých miniaturních s mašličkou. Mimochodem ty s mašličkou zásadně nenosím.

Nosím (Pá, 16. 2. 2018 - 11:02)

kalhotky už pár let.Nedavno jsem si udělal jen tak pro zajímavost takový malý průzkum na stránkách bonprix.Takže 264 modelů kalhotek a 67 modelů panského prádla.A neřešil jsem barvy.Tak ať mi nikdo neříká,že v pánském je velký výběr.A to bonprix není žádný velký prodejce prádla.

Pepek (Út, 13. 2. 2018 - 08:02)

Kašlu na každého ať si remcá co chce! Já nosím také kalhotky a jsem zpokojený. Vyzkoušel jsem a nosím ty s bambusem od bambusáků a každej mě může dát hubičku na zadní trubičku! Až budou ty naše slepice šít pro nás stejně kvalitní prádlo a nebude to pro nás trest to nosit, tak ho možná vyzkouším ale takhle né! Je to ale od nich podlost si na nás vybíjet vztek!

Josef (Út, 13. 2. 2018 - 00:02)

Co budete dělat v...irčo,ta neplánovana návštěvěva lékaře by určitě byla nepříjemná,nicméně asi žádná tragédie.kvůli pohodlí a ze zdravotních důvodů nosím volnější - takové ty klasické bílé kalhotky ze 100 procentní bavlny. Je to skutečně nejšetrnější spodní prádlo k těm intimním partiím a nedam na ně dopustit. Jen se poslední dobou hůře shánějí. Slipy ze 100 procentní bavlny sice sehnat ještě jdou,ale prakticky vždy v tmavych barvách - ve předu mívají navíc uprostřed takový nepříjemný šev.

Progress (Po, 22. 1. 2018 - 21:01)

S rovnopravnosti naprosto souhlasim,jen me nedavejte v souvislost s nekym jinym,ja pisi jen jako PROGRESS,tak prosim neplest .Dekuji mnohokrat,a pral bych si,aby se to tady neslo jen na slusne vlne,vulgarity jsou hloupe,a zbytecne,a verim ve vasi slusnost.

To (Po, 22. 1. 2018 - 21:01)

nejenom úchyl, ale ke všemu...je přesná definice. Myslím, že v tomto případě už je veškerá snaha přivodit mu vzdělání marná

Ty musíš být (Po, 22. 1. 2018 - 21:01)

Zeny co rady nosi trenky take...nejenom úchyl, ale ke všemu ještě dement. Psychiatrii jsi dokázal napsat hned s 2 hrubkama. Asi tě ty kalhotky škrtí na koulích a neprokrvuje se ti mozek.

Kde (Po, 22. 1. 2018 - 21:01)

Zeny co rady nosi trenky take...si kontroluješ, jak se co píše?

Měl (Po, 22. 1. 2018 - 21:01)

Zeny co rady nosi trenky take...bys být k ženám galantní

Karel (Po, 22. 1. 2018 - 21:01)

Zeny co rady nosi trenky take potrebuji zavrit na psichyjatriji

Muž nosící dáms (Po, 22. 1. 2018 - 20:01)

by měl být podroben vyšetření během několikaměsíční hospitalizace na uzavřeném oddělení psychiatrické léčebny a měly by se zhodnotit všechny aspekty jeho úchylky.

To (Po, 22. 1. 2018 - 20:01)

Kdyz je nekdo student ta by...jsem opravdu přehnal. Student nejsi ani náhodou

Karel (Po, 22. 1. 2018 - 20:01)

Moc me pobavilo jak si to...Kdyz je nekdo student ta by mnel vedet ze rovnopravnost plati pro vsechny nejen pro zeny

Progress (Po, 22. 1. 2018 - 19:01)

je student Karel ProgressMoc me pobavilo jak si to napsal,ale to ja nepsal,mimochodem se moc bavim tim,jak si tady myslite ze snad všechno pisu ja,opravdu se bavim,jen tak dal.

To (Po, 22. 1. 2018 - 18:01)

Je rovnopravnopravnost zeny...je student Karel Progress

Karel (Po, 22. 1. 2018 - 17:01)

Je rovnopravnopravnost zeny take nosi panske obleceni a damske kalhotky jsou daleko jemnejsi a pohodlnejsi to je kazdeho jeho vec

Marta (Ne, 21. 1. 2018 - 15:01)

zvláštní, jak se tady...Naprosty souhlas.

Reklama

Přidat komentář