Reklama

Muži co si oblékají dámské kalhotky

Ondra (Út, 12. 4. 2016 - 14:04)

Latex jedině latexove dámské prádlo

zdena (Út, 12. 4. 2016 - 00:04)

Též nosím jemne a luxusní dámské kalhotky.v rozkroku mám vložku a bez té to nejde tak dobře se citim a spím

Mick (Čt, 3. 3. 2016 - 14:03)

jednou jsem u tchyně objevil...No ty si chytrak,takovy poklad susit na pude! Ty nesmis spustit z oci! To ja mam s temi svymi celoigelitovymi plenkovymi kalhotkami. Vetsinou je susim doma na susaku,nebo na balkone,ale obcas nekde na navsteve je musim povesit na snuru na dvore ci na zahrade. Vsichni jejich noseni povazuji za hroznou uchylku,ale je zajimave,ze je clovek pusti na hodinu z oci a uz je nekdo ukradne!Vysvetli mi to nekdo?Karle ty menstruacni kalhotky se prodavaly jak v drogerii,tak v damskem pradle a dnes uz je nesezenes.Sily je nejaka druzstva-Lamido Sebranice-ti pracuji se silonovym upletem i s mekkym PVC.Nebo je koupit na nejake internetove burze jako starsi a sberatelsky exponat,ale nektere ceny jsou silene.A nove koupis na LLMedico jsou za 30$(+postovne) jsou ze silonoveho upletu s vnitrnim polyuretanovym zaterem-vypadaji jako detske plenkove kalhotky.Jmenuji se Perla.Me se libi pro noseni s plenami na leto-asi pekne vetraji na rozdil od tech gumovych.Cenu neresim,protoze mam doma gumove-latexove kalhotky za skoro 3000,- i ty obycejne a nejlevnejsi-co mi ukradli stoji temer 500.Kde jsou ty doby,kdy jsem si je objednaval z Benesova od INKY za 25-30,-Kcs.Mimochodem take sili menstruacni kalhotky,ale ty byly celoigelitove a moje byvalka si je ode mne pujcovala na noc,protoze to mivala dost silne.Tamty historicke byly ale spatne site-mely totiz moc uzky rozkrok,takze ani poradne neprekryly vlozku,i ten igelit byl uzky a kratky.Proste zeny si je koupily,parkrat je vyzkousely a potom skoncily naveky v pradelniku.Na netu jsem podobnych kalhotek videl uz docela dost a ty obrazky si ulozil,stejne tak jako si ukladam fota igelitovych kalhotek i gumovych z latexu.Jen pro informaci,inspiraci a jako plan,ktere si chci koupit priste.Drive jsem nosil damske silonove kalhotky denne-nadherne jak strihem i materialem byly kalhotky z Trikoty Vrbove,ty uz se nikdy nevrati.No a do nich jsem si vkladal detske pleny a pod ne igelitovou proti proteceni.Ale od te doby,co jsem objevil celoigelitove kalhotky pro dospele,tak uz damske kalhotky nenosim.

(!) (Čt, 3. 3. 2016 - 11:03)

Ale seženou akorát se vždy prodávaly v Drogerii!

Janka (St, 2. 3. 2016 - 23:03)

jednou jsem u tchyně objevil...to byly asi menstruační kalhotky a ty už dneska těžko seženeš.

Karel (Ne, 28. 2. 2016 - 19:02)

jednou jsem u tchyně objevil ve skříni dámský kalhotky s igelitem v rozkroku.Strašně mě vzrušily a tak jsem si je vzal sebou.Bohužel jsem o ně už přišel,ukradly je když jsem je sušil na půdě.Občas na ně myslím.Nevíte někdo jestli se někde seženou?

Michal (So, 27. 2. 2016 - 21:02)

No musím říct, že je taky nosím. Čirou náhodou si manželka spletla šuplíky s prádlem a omylem mi dala mezi moje prádlo své kalhotky. No a ráno po tmě jsem si toho nevšiml, měl jsem zato, že to jsou moje slipy. všiml jsem si toho až později. Pak jsem potají zkoušel nosit manželčiny kalhotky a docela dobré. Jsou pohodlné, příjemné. Pak si toho manželka všimla, ale v pohodě, koupil jsem si pár svých a normálně je nosím.

dwan (Čt, 21. 11. 2013 - 23:11)

Řekl bych,že už to pomyšlení,že máš na sobě něco dámského je úžasný stimul a to pěkné vykrojení kalhotek ho ještě zvyšuje.Dnes jsem si udělal radost a na dárkový kupón jsem koupil 3x luxusní kalhotky od Trioly,jedny mi nesedí,tak je daruji mé ženě.

Pavel (Čt, 21. 11. 2013 - 22:11)

Co na tom muže vzrušuje?...Nevím, co ti kde tlačí, ale běžné dámské kalhotky jsou daleko poddajnější a pružnější než pánské prádlo. To by museli být ti "normální" muži neustále vydráždění na maximum. Pokud snad nosíš stahovací kalhotky, tak tam je stažení účelem prádla.

??? (Čt, 21. 11. 2013 - 19:11)

A netlačejí ti ty kalhotky taky na mozek? Asi ho máš málo prokrvený!

Ord (Čt, 21. 11. 2013 - 16:11)

Co na tom muže vzrušuje? Nezapomínejte lidi, že protože například dámské kalhotky nejsou stavěné na mužský penis, poměrně silně jej přitisknou ke kůži, navíc to stimuluje lehce prakticky všechny erotogení zony v oblasti rozkroku a pro muže je rozkrok nejdůležitější erotogení zona...! Pokud bych to měl vysvětlit ženě, je to jako by jste v sobě měla vibrační vajíčko na nízkou intenzitu, jen účinější, protože je stimulováno více bodů naráz. Já jsem například dlouho nemohl pochopit, proč to ženy nevzrušuje jako muže a pak jsem pochopil, ženy moc zon citlivých na tlak na povrchu nemají, takže je to nestimuluje dost intenzivně..!Pro muže je toto oblečení erotickou hračkou, jako pro ženu například vibrační kuličky atd., navíc není nezbytné, aby muž trpěl jakoukoliv úchylkou. Prostě jej jen vzrušuje stimulace tlakem..

!!! (St, 13. 11. 2013 - 07:11)

No a co? Až nám budou šít prádlo ze stejného materiálu jako pro sebe, tak to budeme taky nosit! Jenže pro nás šijou nejraději z pytloviny a harů na podlahu tak ať si to nosejí samy! Oni už jsou v té domnělé dokonalosti jsou už tak daleko, že jsou z toho úplně zblblý! Hlavně, že samy nevědí co by na sebe navlékly, slepice jedny!!!

dwan (Út, 12. 11. 2013 - 08:11)

Taky rád nosím kalhotky a...Jaké jsi si koupil a odkud jsi?Také rád nakupuji a nosím kalhotky.

Bohumil (Út, 12. 11. 2013 - 07:11)

Taky rád nosím kalhotky a strašně mě to vzrušuje, včera jsem byl v obchodě a jelikož mě prodavačky znají ptali se jaké kalhotky chci dneska a tak jsem si je koupil a vyhovuje mi to

Otakar (Čt, 31. 10. 2013 - 10:10)

úchylové

nulo (Čt, 31. 10. 2013 - 08:10)

asi jsi měl špatný den i noc,co?Nebo že by zarytý bolševik?Doufám,že jsi nekandidoval!

o (Čt, 31. 10. 2013 - 02:10)

devianti - poslat vas tvrde pracovat na Sibir ! Sraci a sracky !

halloboy (St, 30. 10. 2013 - 12:10)

A kteří?,že takového...já jooo

halloboy (St, 30. 10. 2013 - 12:10)

Někdo mi ty fotky poslal na...chceš vidět i [email protected]

halloboy (St, 30. 10. 2013 - 12:10)

... jsou mezi Vámi...ano a je to velmi vzrušující

Reklama

Přidat komentář