Reklama

Muži co si oblékají dámské kalhotky

Slavomir (Čt, 23. 8. 2012 - 18:08)

Máš jej na pružinách jak...Tak potom ani žena nesmie nosiť mužské šaty (kostým, nohavice). Tie trenírky si vyskúšaj, a potom hovor.

Luboš (Čt, 23. 8. 2012 - 17:08)

Máš jej na pružinách jak...To že si chlap na sebe vezme dámské kalhotky okamžitě se stává pro některé lidi uchyl,ale už je vlastně nezajímá proč například mě stahovací dámské kalhotky doporučil primář urologie po operaci varlete(aby nedošlo k recidivě a operace se nemusela opakovat).Taky jsem si mysle ze začátku něco o uchylech ale velmi brzo sem změnil názor při správné velikosti jsou daleko pohodlnější o kvalitě materiálu ze kterých jsou vyrobeny ani nemluvě a v neposlední řadě cena je nižší než u pánského prádla

marian (Čt, 23. 8. 2012 - 16:08)

Ty jseš hold kráva nebeská...??? nechápem, prečo urážaš také plemeno ako je krava, ktorá je užitočným zvieraťom, čo sa o dajakej vaginárnej ničote nedá prirovnať, to je tak, ak niekto v riti bol a pozná iba hovno, s tým nikto nič neurobí !

??? (Čt, 23. 8. 2012 - 15:08)

Já zase nechápu jak můžeš mít slepičí mozek v hlavě a že ti tam nekloktá!

Michaela 26 (Čt, 23. 8. 2012 - 15:08)

To teda nechápu jak se tam vejdou koule s vejcema.

??? (Čt, 23. 8. 2012 - 13:08)

Ty jseš hold kráva nebeská !!!

??? (Čt, 23. 8. 2012 - 10:08)

Tak si ty slepice skus týden ty trencle nosit!Po sebemenším zpocení se změní látka z které jsou ušity na něco podobného jako vojenská celtovina! Povinně bych vás všechny na týden do nich nahnal aby se vám konečně v těch vašich kokosákách rozsvítilo a začaly je konečně šít z něčeho příjemnějšího na těle.To že musíme nosit dámské kalhotky svědčí o tom jak vás naše problémy vůbec nezajímají a stále si jen myslíte , že je to pro nás dobrý! Hlavně, že nevíte sami co by jste na sebe navlíkly!

Jarka (Čt, 23. 8. 2012 - 07:08)

Já nosím tepláky rovnou na tělo, proto nechápu muže co nosí kalhotky.

... (St, 22. 8. 2012 - 23:08)

Zas jedna přechytralá! Chytrá jak rádio, ty taky všechno znají, všude byli a na vše mají patent na rozum!

Slavomir (St, 22. 8. 2012 - 20:08)

Já nosím každý den...Gratulujem k odvahe nosiť nohavičky. Mnohí muži by ich radi nosili, ale sa hanbia.Jarka: muži nosia nohavičky z rôznych dôvodov, jeden je ten, že trenírky sú nepohodlné. Pár dní si obliekaj mužské trenírky a potom hovor...

! (St, 22. 8. 2012 - 20:08)

Ty tomu zas rozumíš jak koza petrželi!

Peťa (St, 22. 8. 2012 - 19:08)

Tak tedy mému partnerovi by...Já nosím každý den dámské kalhotky milá Blanko a krásně mi sednou protože nosím pružné s polyamidu a elastanem i s kraječkama a nemám potíže s přirozením které se tam v pohodě vejde bez újmy

Milan (Po, 23. 7. 2012 - 11:07)

Tak tedy mému partnerovi by...Do tvých kalhotek ne, ale do jiných ano.

Blanka (Po, 23. 7. 2012 - 09:07)

Tak tedy mému partnerovi by se jeho mužská výbava do mých kalhotek určitě nevešla.

§ (Ne, 22. 7. 2012 - 14:07)

Ale jde, to si jen nedovedete představit.Zkuste si jen nějaký den nosit pánské trenýrky a poznáte jaký je to rozdíl.Až budete mít zadek odřenej od toho, jak se zpotíte, látka ztvrdne jak celtovina na vojenské stany! Pak se nedivte !Nejraději by jste je pro nás šily z pytloviny.Připadá mě to jako pomsta šílenejch sufražetek!

Blanka (Ne, 22. 7. 2012 - 09:07)

Když si chlap obléká dámské kalhotky, tak je to podle mě úchylka sice neškodná, ale trapná a směšná. Navíc, vždyť to snad ani technicky nejde, kalhotky nejsou šité na muže.

.. (So, 21. 7. 2012 - 16:07)

Jó, můžou nám dát hubičku na zadní trubičku!

dast (So, 21. 7. 2012 - 15:07)

souhlasim s vama ja je nosim taky panske pradlo uz nechci a navic manzelka mi je kupuje a nejradeji mam a krajkami a ted jsem zacal nosit i silonky-ponozky a ja jsem spokojeny a zene jse to moc libi a me taky a ostatni me muzou vite co....

JAN (So, 21. 7. 2012 - 14:07)

JE TO TAK VÍM O ČEM MLUVÍM.KDYŽ JSEM DOMA A NE V PRÁCI TAK JEDINĚ KALHOTKY A NIC JINÉHO JA SI JE DOKONCE I SÁM KUPIJI.

BigPetr (Pá, 20. 7. 2012 - 07:07)

Ahojky,take si rad oblekam...Souhlasím s Tebou, nosím kalhotky už deset let. Vynikající materiál a střih. A to nejdůležitější, když si vybereš opravdu ty které máš nejradši, tak na nějaké slipy či boxerky ani nepomyslíš. Já miluji bezešvé kalhotky, prostě paráda.

Reklama

Přidat komentář