Reklama

Muži co si oblékají dámské kalhotky

Jan (Út, 15. 4. 2014 - 22:04)

Skoušel jsem dámské kalhotky, problém byl v tom, že mám mužský genitál, a ten v kalhotkách překážel. :-(

dwan (Út, 15. 4. 2014 - 22:04)

dwane zajdi k base nastrč...lkk...To na mě nezkoušej,nechci se tam s tebou potkat.Radši jdu za holkama.Raději sem nechoď,když tu máš problém!

lkk (Út, 15. 4. 2014 - 21:04)

dwane zajdi k base nastrč zadek k mřížím a obdivovatelů budeš mít dost

dwan (Po, 14. 4. 2014 - 23:04)

Minulý týden jsem koupil v Lidlu 2xkalhotky Jolinesse s lycrou,padnou báječně i když jsou malinko nižšího střihu.Kdo z vás je má a jak je s nima spokojen?Já velice.Taky jsou už vyprodány.

Radek (Ne, 13. 4. 2014 - 22:04)

Taky nosím kalhotky a tanga dívčí ale i pánské. Je to super, mnohem lepší jak trenky a slipy.

taky jeden (Čt, 3. 4. 2014 - 15:04)

No a co? Až nám budou šít...No, já si myslím totéž. Spodní prádlo takové střihu a z takového materiálu by na sebe nevzala žádná normální žena.Nosím již několik let pouze kalhotky (bezešvé, hladké, materiál modal nebo bambus. vlákno) nikde se nepařím, vůbec nevím že na sobě něco mám a poskytují dodatečnou pružnost... :-)

xxxxxxxx (St, 8. 1. 2014 - 12:01)

Úchyláci, poraďte, jak to...TO si tam nesmíš strkat ocas od slona a dávat si tam opici aby ti pořád stál

Tak (St, 8. 1. 2014 - 12:01)

Úchyláci, poraďte, jak to...vyzkoušej něco od Bellindy nebo nejaké bezešvé.A až je budeš mít na sobě,zvaž jestli už taky nejsi ÚCHYL?

MaDi (St, 8. 1. 2014 - 03:01)

Úchyláci, poraďte, jak to děláte?! Já si nedávno navlík tanga přítelkyně a nebyly to jen šňůrky a prostě se mi na ten mostík mezi nohama nevešlo jak péro tak koule. A dost to bolelo! A s kalhotkama sem nebyl o moc víc úspěšnější...i když přítelkyně nosí hlavně tanga ... což se mi moc líbí!:-)Přiznejte se, že Vás už kastrovali, abyste tu úchylku neroznášeli dál?! A tak to má být, tak je to dobře...! :-)

lkk (Út, 7. 1. 2014 - 22:01)

pokud muž nosí....noste tedy trenýrky je to osvědčené nebo boxerky.

Pavel (Út, 7. 1. 2014 - 00:01)

Kalhotky Vám musejí...Pokud muž nosí dámské prádlo, tak to není úplně běžné, ale proč ne.Pokud někdo argumentuje útiskem a přehříváním varlat, tak asi nikdy neviděl pánské slipy a dámské kalhotky vedle sebe. Pánské prádlo má sice vytvořený prostor pro mužské orgány, ale tím výhody končí. Stejně je většina dost těsná a 2 až 3 vrstvy silné látky udělají své. Kalhotky mají vpředu zpravidla jen jednu tenkou a pružnou látku. To znamená daleko příznivější podmínky. Je to divné, ale výrobci pánského prádla to ještě nepochopili. Pokud někdo chce pro své pánské přirození zdravé podmínky, tak ať nosí kilt - sukni naostro nebo s kalhotkami. V opačné případě ať nekecá nesmysly.

! (So, 4. 1. 2014 - 08:01)

To máš pravdu! Pro nás to šijí z hadrů, které již na nic jiného nemůžou použít, jedině na hadr na podlahu! Nejraději by to pro nás šily z pytloviny! To je ta emancipace! Mstějí se na nás jak šílené krávy!

V teple (So, 4. 1. 2014 - 00:01)

Kalhotky Vám musejí...jsou kulky naopak ve spodkách a o materiálu se ani nezmiňuj.Dámské prádlo je proti pánskému z luxusních materiálů.

Janča (Pá, 3. 1. 2014 - 19:01)

Teda mít doma chlapa v kalhotkách jak na týhle fotce, tak se asi počůrám smíchy http://cur.lv/5e33a

Alan (Pá, 3. 1. 2014 - 19:01)

Muži co si oblékají dámské kalhotky jsou buzny.Ale to už tady určitě někdo napsal.

a (Pá, 3. 1. 2014 - 19:01)

Já taky sám

lkk (Pá, 3. 1. 2014 - 19:01)

Kalhotky Vám musejí škodit, protože máte penis v teple a nebudete mít zdravé spermie. Noste pánské spodky, jsou z dobrého materialu. Pokud je ve Vás kus ženy nechte se předělat, asi Vás zde bude víc. Jste možná trochu mimo, zajděte si k psychologovi a sexuologovi. Možná jste i trochu homouši. V tom případě je to proti přirozenosti světa.

Kdo (Pá, 3. 1. 2014 - 00:01)

z vás dostal kalhotky jako vánoční dárek?A jaké?Já si je musel bohužel nadělit sám.

Danda (Ne, 14. 11. 2010 - 08:11)

V mém případě se jedná o nutnost.Musím odvodňovat a tak jsem měl slipy stále mokré.Manželka mi poradila kalhotky a ještě vložky.O té doby mám pokoj jak mokrem tak s oparem.

Zdeněk Tichý (Po, 28. 6. 2010 - 03:06)

Muj článek já rád nosím gumové kalhotky a nosím je pořád rád se donich počůrám a rád donich onanuji jeto moc příjemné dělámto už pěkně dlouho a nemohuse ztoho zbavit jeto promě jako droga ale jeto moc příjemné mám to moc rád a chtělbich poznat ženu která to má ráda taky Zdeněk

Reklama

Přidat komentář