Reklama

Muži co si oblékají dámské kalhotky

matej (So, 23. 2. 2013 - 13:02)

http://beswan.sk/sk/no coment

matej (So, 23. 2. 2013 - 13:02)

http://beswan.sk/sk/no coment

Jana (So, 26. 1. 2013 - 19:01)

Zajímavý nápad, ovšem...Někdo mi ty fotky poslal na mail. Když mi dáš svůj, ráda přepošlu. Jsem opravdu žena, nejsem úchyl a jenom mě zaujalo, že krajky jsou snesitelné i u mužů.Ano, dřív muži krajky nosili, to jenom minulé století muže "pochlapilo" Správný chlap se nemyje a smrdí.

dani (Pá, 25. 1. 2013 - 14:01)

... jsou mezi Vámi...ahoj, také já si občas obléknu kalhotky své ženy, ale pár jsem si jich i zakoupil, super jsou tanga. materiál je super, asi jsem trochu fetish, jednou při sexu s manželkou mi oblékla své tanga které vybrala ve svém šatníku, bylo to super vzrůšo

!!! (Čt, 10. 1. 2013 - 10:01)

Na společnost se můžeš vy...t nic ti na to nepřidaj akorát remcaj! Je to jen stádo blbců, kteří musejí za každou cenu prosadit svůj názor ať je třeba blbej. Hlavně, že ukážou jak jsou na úrovni!!

Příspěvěk (St, 9. 1. 2013 - 23:01)

Donedávna jsem nosil výhradně pánské prádlo (včetně tang, která jsem si velice oblíbil). Nedávno jsem vyzkoušel kalhotky a musím říct, že v materiálu je to neuvěřitelný skok, určitě k lepšímu. Teď nosím pánská i dámská tanga a občas příjde řada na boxerky. Ale jak by to bylo přijato ve společnosti, to nevím...

dwan (St, 9. 1. 2013 - 23:01)

ale honíte, tohle je jasnej...Pavel to asi přivolal?A už je tu blbeček!Vsadím se že i rád honí...

tak (St, 9. 1. 2013 - 22:01)

Zajímavý nápad, ovšem...tak oblíkejte si do čehio chcete , nám je to fuk, ale proč musíte honit péra na doktorce, proč nejdete na chat?

Pavel (St, 9. 1. 2013 - 22:01)

Pro jistotu upřesňuji, že jsem autor večerního příspěvku, ale ne odpoledního.

Pavel (St, 9. 1. 2013 - 22:01)

Viděla jsem nafocené muže...Zajímavý nápad, ovšem domnívám se, že máš pravdu v zařazení takového muže okolím. Je jen otázkou, jestli by bylo víc odpůrců u žen nebo mužů.Jak si tohoto příspěvku všimne nějaký zde přítomný blbeček, tak si hned přečteme reakce "pravých mužů a žen"!Jinak souhlasím, že by šatník mužů určitě snesl nějaké oživení. Není to tak dávno - pár stovek let, kdy krajka byla pevnou součástí šatníku mužů.

Jana (St, 9. 1. 2013 - 20:01)

Viděla jsem nafocené muže v kalhotkách s krajkama a nevím, proč by mi to jako ženě mělo vadit. Byly perfektně ušité, s nohavičkou a brala bych klidně stejné. Já myslím, že nevraživé nejsou až tak ženy, ale muži.Jen si oblečte krajky, pánové, a svlečte se před muži a ženami. To budete koukat, co na to ostatní chlapi. Nikdy už vás mezi sebe nepřijmou. Přece nejsou nějací úchylové, že. Většině žen to asi vadit nebude. Něco nám v dětství natloukli do hlavy a táhne se to s námi po celé generace. Např. modrá a růžová.

pepe9 (So, 26. 9. 2020 - 05:09)

NOSÍM RUŽOVÉ TEL728 285 330 SMS

Pavel (St, 9. 1. 2013 - 14:01)

Dámský kalhotky jsou hrozně příjemný a z lepšího materiálu než slipy. Sedí krásně na těle. Akorát mi z nich lezly koule tak jsem se nechal loni vykastrovat a je to nesrovnatelně lepší pocit. Ještě jsem domluvenej na jedné plastice že by mi odstranili i ten prázdnej šourek co je teď zbytečnej. Píšu si s jedním po internetu co si nechal taky odtranit šourek a je moc spokojenej. Poslal mi fotky a je to mohem hezčí než s pytlem. Skoro to vypadá, že to tak má od narození protože má jizvu přesně uprostřed a navazuje na tu na penisu takže to teď vypadá přirozeně.

... (St, 9. 1. 2013 - 13:01)

Právě proto, protože se jedná o ženy a ty můžou vše.Jakmile se ale jedná o muže, tu ránu začnou ženy štěkat jak posedlý! Hold jsou blbý jak televizní reklamy!

karel (St, 9. 1. 2013 - 12:01)

Zamyslete se nad tím logicky. Jakýsi výrobce prádla, rozdělil hadry na ženské a mužské. Je to stejné, jako šampony na vlasy pro muže a pro ženy. Kšeft jako hrom. Vždyť je to pořád jenom kus hadru. Spousta žen nosí pánská trička a nikdo z toho nedělá humbuk.

Jaroslav (Út, 8. 1. 2013 - 10:01)

uzasna vec noseni...Já na tom nevidím žádné uchyláctví, nekto nosí kalhotky, nekterý chlap nosí plínky a je mu dobře...

karel (Út, 8. 1. 2013 - 09:01)

Věřím tomu, že ženy... uzasna vec noseni kalhotek,ten pocit je nadherny nojo jsme uchylaci ale ja trencle nosit nebudu

karel (Út, 8. 1. 2013 - 09:01)

Muži co si oblékají...bla bla bla

Submise (Ne, 27. 12. 2009 - 20:12)

aha to je hezký...to se mi i...Jak jsem psal výše, píšu sám za sebe a není to žádný dogma. Jen můj názor.Ono vlastně už i to převlékání jsem prubnul a ten strach k tomu tak nějak patří. Ti co nejsou vyloženě submisivní se spokojí s pocitem že dělají něco co se nemá. ale nemůžou být v podstatě odhaleni. No nevím. Docela mě vzrušuje i střih jaký má dámská prádlo. Jinak něco málo o tom píšu na svém blogu http://www.submise.webovka.eu .Je to prostě něco co se nemá a to je přece už z podstaty vzrušující. Vzpomeň si na film Obecná škola. Nesmíte lízat zábradlí. Co děti udělali?

(Ne, 27. 12. 2009 - 20:12)

ono taky hodně mužů co sem jinde tady četla na diskuzích tak dámské prádlo nosí jen proto že je pohodlnější,že je z lepšího materiálu...tak možná i to na tom něco bude ...co?

Reklama

Přidat komentář