Reklama

Orbitrek-jak často na něm jezdíte a myslíte si, že opravdu může pomoct zhubnout?

Erika (So, 24. 11. 2012 - 09:11)

tak teď se mi opravdu...Ahoj. Jani si naozaj veliká šikulka :-))) Obdivujem Ťa, ja som do týchto vecí celkom ľavá ... a preto radšej orbitrekujem :-)))

Jana (Pá, 23. 11. 2012 - 22:11)

tak teď se mi opravdu určitě rozbil "eFkoměřič" :o)))Včera i dnes mi to ukázalo F3... :o))))Mám teď nějaké tvůrčí období, začínám plést další svetr a hodlám dětem ušít velký adventní kalendář. Do běhání se teď musím hóóódně nutit, mnohem radši bych jen tak tupě seděla za šicím strojem :o))

Erika (St, 21. 11. 2012 - 12:11)

Ahoj Eriko,dnes odpoledne...Ty máš ukazovateľ recovery určite pokazenéééééééééééé :-DDDDD

Jana (So, 17. 11. 2012 - 21:11)

Ahoj Eriko,dnes odpoledne jsme byli s dětmi v cukrárně a nacpali jsme se tam sladkostma. Tak abych neměla veliké výčitky, večer jsem se 5km "proběhla". Na konci mě to odměnilo známkou F1.0! Manžel chce, abysme zítra jeli někam do aquacentra, ale já jsem nebyla v plavkách mezi lidma několik let. Mám pocit, že mám strašně "sádelnatý" břicho a boky a nikam se mi nechce. Ale zas to nechci zkazit dětem, tak se asi budu muset přemoct :o))

Jana (So, 17. 11. 2012 - 13:11)

Nooo som rada, že mám na......já taky ani deko dolů. A dokonce ani žádný centimetřík. No co, hlavně že jsme zdravé, ne? :o)))Dneska mám zase chuť běhat, ale taky bych potřebovala pohnout se svetříkem pro klučíka, abych ho vůbec do Vánoc stihla. No tak se nebudu zdržovat a nahoním pár oček ještě teď :o)

Erika (So, 17. 11. 2012 - 10:11)

Ahoj, to víš, že jsem...Nooo som rada, že mám na Teba dobrý vplyv :-))))) Ja som dala tiež 45minút na 3, prešla som svojich štandardných 11km a spálila 280cal, F mi zasvietilo na 4. Aspoň niečo po sérii 6 xixixixi A bilancia kilogramov .. :-DDDD ... ani deko dolu :-DDD aj v tom si tiež zachovávam svoj štandard :-D Si super parťáčka na orbitrek ... cmuk :)

Jana (Pá, 16. 11. 2012 - 19:11)

Ahojky Ajka, no ja...Ahoj, to víš, že jsem nezapomněla. Jsem jak žok, nohy mě nenesou, ale dala jsem obligátních 45 minut, 5km, 1100Kj. Efko 2.3.Důležité je, že jsem se dokopala a i když mě to stálo dost úsilí, bavilo mě to :o))Děkuji za duševní podporu, páááá :o)

Erika (Pá, 16. 11. 2012 - 16:11)

Znama na orbitreku makala 5x... Ahojky Ajka, no ja neverím tomu, že niekto iba prostredníctvom orbitreku schudne. Ja na ňom fičím už pol roka. Poctivo si šľapem 45minút, 4-5dní v týždni a ani deko dolu !!! Strážim si tepovú frekvenciu.Nejak sa neprejédam, ale byť iba na zelených listoch zasa netúžim :-))Ak niekto schudol prostredníctvom orbitreku, tak mu srdečne gratulujem ale osobne tomu neverím. Mňa baví pohyb na ňom a to máme s Janou spoločné. Potrebovala by som zhodiť iba 5kg no žiaľ sa to nepodarilo a asi sa ani nepodarí. Dostala som sa však do štádia kedy mi na tom už ani veľmi nezáleží. A Jani som rada, že som Ťa nakopla, však o to si ma predsa žiadala a som kamarátka, tak čo by som pre kámošku nespravila :-))))) Dnes nezabudni šlapnúť do pedálov :-D

Aja (Čt, 15. 11. 2012 - 23:11)

Znama na orbitreku makala 5x tydne hodinu, zacala dbat na spravou stravu a ma dole 20 kilo :)

Jana (Čt, 15. 11. 2012 - 07:11)

Ale nooo, Jani. Aj ja teraz...Moc hezky jsi to napsala, až jsem se zastyděla za svoji lenost. Ale "nakopla" jsi mě hezky, to se nedá odmítnout :o)) Vzhůru do pedálů! Přeji krásný den - tady je jak z pohádky, všechno omrzlé, bílé, krááása.Lepší než Ty rozhodně nejsem, jenom mám nějaký rozbitý měřič "eFka" :o)))

Erika (St, 14. 11. 2012 - 21:11)

Já nejsem šikovná, jako...Ale nooo, Jani. Aj ja teraz práve rozmýšľam či ísť behať alebo nie a práve som sa rozhodla, že idem :-))) Ber si príklad zo mňa, nech ťa ťeší radosť z pohybu ... vidíš ja ani nechudnem, ani F nemám dobré, ale jednoducho ma to hrozne baví. Ja som si dala záväzok, že každý druhý deň musím cvičiť a tak jednoducho vždy do toho idem :-)) Takže moja len sa pekne vzchop a každý druhý deň budeme spolu šlapať do pedálov xixixi rozumela si? dnes to už nestihneš, zajtra máme pauzu ale v piatok budeš pekne 45 minút behať pri telke alebo pri hudbe... dohodnuté? :-DDDD Si predsa lepšia ako ja, tak sa teš ako ma vždy prekonáš :-))

Jana (Út, 13. 11. 2012 - 23:11)

Ahoj Jani. No ja som behala...Já nejsem šikovná, jako spíš líná. A nebo mám strach se do běhání zas naplno opřít, že to právě bude katastrofa. Od té angíny (to už je aspoň 8 týdnů) mám pořád takový vnitřní strach zase začít pravidelně běhat.Cítím, jak jsem ztratila kondici, jak jsem takové ztěžklá a zlenivělá a "rozkydnutá". Dnes jsem večer radši šila dětem sáčky (takové ty botičky) na Mikulášskou nadílku. Je to sice hezké, ale pohyb to není. Jak mám překonat obavy a hlavně lenost? Letos v lednu to šlo úplně samo, ale to jsem měla o skoro 5 kg víc a motivace byla převeliká. Asi jsem sama na sebe málo naštvaná a dokud se vejdu do oblečení, chybí ta správná motivace. Mám silnou vůli, ale neumím se "nakopnout" do začátku. Pomož mi nějak, prosím, nakopni mě :o)

Erika (Út, 13. 11. 2012 - 21:11)

ahoj, já jsem už taky...Ahoj Jani. No ja som behala po týždni a katastrofaaaaaa ...pulz vysoký a F najhoršie, ale ukľudnila som sa :-))) Si šikovná. Ja som naposledy plietla sveter pred 10 rokmi, teraz by som to už ani nevedela, iba by som uzlíkovala :-))

Jana (Po, 12. 11. 2012 - 14:11)

Si teda šikovná opravárka...ahoj, já jsem už taky dlouho neběhala, teda kromě té minulé dvacetiminutovky. Teď jsem nutně potřebovala doplést dcerce svetr, tak jsem trávila večery s jehlicema na gauči. Už mám ale výčitky, že na to běhání tak kašlu. Musím se k tomu dokopat a zase začít běhat nějak pravidelněji. Jsem jak bečka. Naštěstí na mě nepadá žádná podzimní depka, spíš mám teď do Vánoc chuť něco šít nebo plést a to je velký žrout času. Také doufám, že na to běhání dnes vlítnu, musím!

Erika (Po, 12. 11. 2012 - 10:11)

Tak jsem dnes odpojila...Si teda šikovná opravárka :-) Mňa to teda nejak extra nezaujíma, ale potrebujem to kvôli práci, stále si vravím, že to nejak prežijem ... na orbitreku som nebola už týždeň .. dnes to dúfam napraavím ... pá

Jana (Čt, 8. 11. 2012 - 20:11)

Ahoj. No aj ja som nejaká...Tak jsem dnes odpojila všechny kabely v tom ovládání Kettlera, zase jsem to zapojila, vyndala a zpátky zandala baterky a ejhle, funguje to! Hned jsem si dala 20 minut na zahřátí, ale pak se mi probudil malý a už neusnul. Pořád mi lezl "do vláčku". Ale aspoň těch 20 minut, byla jsem ráda i za to málo. bylo to něco kolem 2km, ale víc nic jsem nestihla zaznamenat. Pro dnešek žádné "eFko", chi chi.Děláš pedagogické minimum? To může být zajímavé... Asi jak pro koho, že? Tak ať Ti to rychle uteče.

Erika (Čt, 8. 11. 2012 - 09:11)

Ahoj Eriko, taky si občas...Ahoj. No aj ja som nejaká rozkysnutá a to cvičím celkom pravidelne. Nevadííí ... teraz som v Bratislave v škole, dorábam si pedagogické minimum. Otrasné. Teraz teda necvičím ani ja ale celkom mi to veru chýba. Zvykla som si večer točiť koliečka :-))Dúfam, že sa Ti podarí Ktteler spojazdniť na 100%

Jana (St, 7. 11. 2012 - 20:11)

Ahoj. No ja behávam ob deň....Ahoj Eriko, taky si občas vybíjím energii na Kettleru. Ale včera mě spíš strašně naštvala moje pětiletá cácora, která si na Kettleru ráda hraje s dvouletým bráškou na vláček. Sedí na něm za sebou a dělají, že jedou vláčkem. Představ si, ona mi tak dlouho kroutila tím kolečkem, až mi přestalo fungovat nastavování zátěže. Myslela jsem, že jí přetrhnu. Zatím se mi to nepodařilo spravit. Přes den vůbec nemám čas a večer tam zase dcerka spí. O víkendu už se vrátí manžel, dcerka se zas na spaní vrátí do svého pokojíčku a obývák za bude můj :o)))Jinak mám pocit, že jsem nějak nakynula, do ničeho se nevejdu, pomoc! Jsem nějaká strašně líná, a furt mě honí mlsná, víc než kdy jindy. Tak jsem si dnes koupila vlnu, abych večer zaměstnala ruce a neměla čas se cpát :o))

Erika (Po, 5. 11. 2012 - 07:11)

Ahoj, jak se daří? Já...Ahoj. No ja behávam ob deň. Výsledok žiaden, akurát minule mi ukázalo F4 a to je asi aj najväčší úspech aký viem zo seba dať. Postava celkom nič, ale ešte ma to baviť neprestalo, takže pohoda. Inak som zistila, že si na tomto stroji celkom slušne vybíjam energiu ak ma niečo naštve. Je to taký môj ukludňujúci prostriedok, takže okrem toho, že ma to ešte stále baví, že som si spevnela prsia, tak to mám aj terapiu proti hnevu :-))) No jednoducho dobrá kúpa , čo tam potom, že sa na tom nedá schudnúť xixixixixxi pááá

Jana (Pá, 2. 11. 2012 - 06:11)

Ahoj, jak se daří? Já neběhám, vůbec přes den nestíhám. A večer nemůžu, protože manžel je na dva týdny v zahraničí a proto spí dcerka dole v obýváku, aby nespala v patře domu sama. No a Kettlera mám v obýváku. Takže malou uložím v půl osmé a do rána mám s Kettlerem utrum (a s televizí taky, chi chi). Zkoušela jsem běhat přes den, jako že si bude ten dvouletý u mě hrát, ale ani náhodou! Každých pět minut něco potřeboval - čůrat, napít, kakat, vylil pití, chtěl papů, spadl ze sedačky.... To nemělo cenu. Tak myslím na tebe, doufám že běháš i za mě. pááá

Reklama

Přidat komentář