Reklama

Kruhy, váčky pod očima a otoky víček

zuzka (Ne, 9. 12. 2007 - 22:12)

jakou zavist proboha? kdybys kolem toho nedelala takovy divadlo, tak nikdo nenapise ani ň ,tak tohle mohla napsat jen nějaká kráva,já mam taky s tim problém ale dědičnej,a nikomu nepíšu takový kraviny je vidět,že ty jsi jen trapná rejpalka juldo jsem s tebou zuzka

Lenka (Ne, 18. 11. 2007 - 15:11)

Otoky víček souvisejí se špatným vodním hospodařením buněk. V poslední době se nám osvědčilo současné užívání In Cardio a In Pure. Necelý měsíc stačil k viditelnému zmenšení ranních otoků.
Objednat si můžete na pas.sun"seznam.cz

Lenka (Ne, 18. 11. 2007 - 15:11)

Otoky víček souvisejí se špatným vodním hospodařením buněk. V poslední době se nám osvědčilo současné užívání In Cardio a In Pure. Necelý měsíc stačil k viditelnému zmenšení ranních otoků.
Objednat si můžete na pas.sun"seznam.cz

Jarka (Ne, 18. 11. 2007 - 10:11)

Chtěla bych vědět,proč má permanentně oteklá víčka,resp. celý obličej.Může to souviset s onemocněním ledvin,nebo srdce nebo jsou ještě nějaké jiné možnosti?
Dík Jarka

julda (Po, 29. 10. 2007 - 11:10)

a jaký divadlo?vždyt já jen odepsala,že nemám ted čas.chycenej se chytil a začal prudit i když neměl žádnej důvod.psala jsem to jemu,kdo jsi ty,to nevím.

Návštěvník (Po, 29. 10. 2007 - 11:10)

jakou zavist proboha? kdybys kolem toho nedelala takovy divadlo, tak nikdo nenapise ani ň

julda (Po, 29. 10. 2007 - 11:10)

nic,normální sérum na otoky a kruhy od firmy,u které nakupuju.To vám mám říkat i kam chodím pro rohlíky?Každej pekař je má jiný a mě chutnají právě ty naše.A s mlíkem je to taky tak.Když budeš hledat nejlepší lednici,napíšu ti taky tu,co používám já,protože jsem s ní spokojená.Já nechápu smysl té narážky na rybáře,asi jsem v Česku,protože takovou závist a nepřejícnost,jakou tady vždy rozproudíte,tu jsem nikde nezažila.Mé kamarádce v Rusku můžou ženský ruce utrhat,když jim prodává to,co já tady v dobré víře nabídla ženě,která má problém s otoky pod očima.A to já ji jen odkázala na stránky firmy,kde nakupuju.

Návštěvník (Po, 29. 10. 2007 - 10:10)

juldo, tak copak to je? Herbalife, Aloe vera, LR nebo Mary Kay?

julda (Po, 29. 10. 2007 - 09:10)

chycenej....kdybych to sem napsala,tak mě ukamenujete,že si nebo někomu dělám reklamu a když to napíšu takhle,tak jsem rybář?A k čemu tedy diskuze jsou?Aby si lidi radou pomohli,ne?Já vím o séru,který může pomoct,tak proč bych to neporadila?A stejně se každej rozmyslí dle svýho svědomí a vědomí.

chycenej (Ne, 28. 10. 2007 - 20:10)

Julda je rybář. Nahodil udičku.
Kolik z vás se ještě chytí ?
Žádné kosmetika příčinu neodstraní.

Jana (Ne, 28. 10. 2007 - 20:10)

Zdravím, taky se hlásím o info ohledně přípravku na tmavé kruhy pod očima jana.sedlace"volny.cz

Děkuji

julda (St, 24. 10. 2007 - 17:10)

napíšu,ale ted nemám časík,malej mě nenechá v klidu,snad večer

__utma=48467763 (St, 24. 10. 2007 - 17:10)

Juldo napiš co ajak dik EXEPO"email.cz

Slim Shady (St, 24. 10. 2007 - 15:10)

Juldo tak napiš vic o jaky připravek se jedna jake maš skušenosti jak to ppouživaš atd díík mooc :P piš na Peatter"seznam.cz snad napišeš :(

julda (Po, 22. 10. 2007 - 11:10)

znám jeden výrobek,kterej je vyroben specielně na hnědé kruhy pod očima a na váčky.Jenže tady mě zas někdo napadne,že dělám nekalou reklamu.Ale funguje to,testuju to na sobě,jinak klinický testy prokázaly účinky jasně po 14cti dnech natírání.Kdo chcete,nechte tady kontakt,napíšu víc.

Viola Weil (So, 28. 12. 2019 - 00:12)

Prosim o Rezept trapi ma to uz vela rokov
Dakujem

ajka (Po, 22. 10. 2007 - 10:10)

Já taky,ale jenom pod jedním okem,váček se mi začel dělat asi teprve před týdnem,nevíte někdo co s tím?

Lada (Út, 16. 10. 2007 - 17:10)

mám také děsné váčky pod očima, poradí mi někdo něco??

Dana (St, 12. 9. 2007 - 13:09)

Buraku, kruhy pod očima opravdu mohou mít mnoho příčin. Ten nedostatek spánku může být ale chronický, takže nepomůže se 3 dny vyspat. Chce to dostatek spánku třeba měsíc a sledovat, jestli se kruhy zlepšují.
Může to být ale taky způsobeno jaterními problémy - stálo by to za preventivní prohlídku u lékaře.
Dvěma mým známým pomohl na kruhy přípravek Ophtaceutical. Mé další kamarádce ale nepomohl - asi to bude souviset s původem těch kruhů. Asi nebude existovat univerzální všelék.

Katka (Út, 21. 8. 2007 - 16:08)

Ahojky holky,

příčin může být několik, uvedeny jsou na:

www.sam.cz
(Vstupní kód: 285497)

Dotazy mi, prosím, pište na email, který je na stránkách k dispozici, ráda odpovím.

Báječný den,
Katka

Reklama

Přidat komentář