Reklama

chci sex (jenže pořád)

valca (Čt, 19. 2. 2015 - 22:02)

o tak tajitu erotickou noc sme si uzili moc sme se nazili

jojo už zase pe (Ne, 18. 1. 2015 - 11:01)

Jsi tupec promin, pokud nemas.....

Dexter (Čt, 1. 1. 2015 - 20:01)

Já už na sex tak často nemyslím. Pár měsíců nazpátek jsem potkal jednu zajímavou slečnu. Nemůžu říct, že by se mi až tak moc líbila, ale jako kamarádka, proč ne? Párkrát jsme se spolu opili a já se před ni zmínil o tom, že myslím pořád jen sex a že mi z toho hrabe. Slečna, rovněž opilá dostala nápad, že mi kamarádky vypomůže. A tak jsme spolu začali šukat. Jako s citem to nemělo nic společnýho, byl to opravdu a jen sex v čisté podobě a nic jiného. Co bylo ale zajímavější je to, že ta slečna je dost akční a to tak, že po dlouhé době to nejsem já, ale ona mrdá mě. A vždycky mě ojede tak, že ráno sotva lezu z postele. Šukáme spolu celou noc, tempo určuje ona. Po měsíčním školení u oné slečny mě nějak přešly choutky na sex... Bůh ji žehnej. Vyléčila mě.

Rdek (Po, 29. 12. 2014 - 17:12)

ahoj,právě jsem si...Tak jsme natom stejne takovou zenu bych rad poznal

Hans (Ne, 30. 11. 2014 - 19:11)

Jo dřív když bylo čím,tak nebylo s kým a teď je s kým a není čím.

Honza (Ne, 30. 11. 2014 - 17:11)

chtel bych se zeptat fakt si...Určitě to všichni chlapi nedělaj s kdejakou holkou.Většinou to dělaj s takovou, kerá se jim líbí a podrží jim.

dopis (Ne, 30. 11. 2014 - 17:11)

Cau Saro. Nevim, jestli je to...chtel bych se zeptat fakt si myslite ze vsichni chla pi to nejraci delali z kde jakou holkou ja treba takovej nejsem treba ted bych tu rad mel svoji pritelkyni a klidne bych sni ty dve hodiny prosukal

Roman (Ne, 16. 11. 2014 - 14:11)

Možná je některým pánům...Nezapomeň , že dneska je v Česku třetina dětí kukaččí .

Anthea (So, 15. 11. 2014 - 23:11)

Možná je některým pánům líto že jejich produkt končí na prostěradle a ne v nás ale to se nedá nic dělat. Gumy jsou na pendrek, antikoncepce něco stojí a tak už zbývají jenom ty naše šikovné čěské ručičky, že jo?

Matěj (Pá, 12. 2. 2021 - 20:02)

A nechceš ty šikovně ručičky použit na me? Jestli ano nápis mi na e-mail: [email protected]

Lea (Ne, 2. 11. 2014 - 19:11)

T yjsi pobouchaný pražáček!!!

Honza (Ne, 2. 11. 2014 - 18:11)

Zrzavá Markéta pracuje v...Tak v 16:30 už je šero. To už ty strašně divoký voči budou vidět blbě...Je škoda, že's sem nenapsal už v létě, když je dlouho světlo, he he.Ale tak jestli v Podolský vodárně nepracuje víc zrzek, tak by se možná dala poznat i v 16:30.Je bezvadný, že vypadá na 35. Ted' jde vo to, jaký mam šance. Jestli to je nymfomanka, tak zřejmě doma někoho na sex má.Nebo že by nikoho mít ani nemohla právě proto, že by s ní nikdo nevydržel, když je nymfomanka, he he?Ted' ale babo rad', co já jí mam, krucinál, vlastně říct, když ji u tý vrátnice Podolský vodárny v 16:30 vopravdu uvidim.Pokud ty štyrkový prsa nemá silikonový, tak v šestaštyryceti už asi moc pevný nebudou. No ale v nejhoršim případě ten pytel teda nehodim jenom přes hlavu, ale i přes prsa.A Markéta je vysoká/nízká a tlustá/tenká?Jinak jsem si vo tý Podolský vodárně něco přečet na internetě (teda hlavně to, kde to přibližně je). Jenže asi tady neni napsaný, v kerý ulici je vrátnice.Předpokládám, že Ty víš, v kerý ulici je vrátnice.Dík.

Mirek (Ne, 2. 11. 2014 - 18:11)

Tak pro mne je sex Boha...Drahý pane,jenže smysl manželství není jen plození dětí,a tím společným sexem s manželkou si tak vlastně lze upevnit a budovat vztah.Nic není krásnějšího než vzájemné souznění se svým protějškem.Pokud ale momentálně manželku nemáte,tak nemůžete tvrdit že nesexujete z nějaké ctnostni,protože je to jen faktická nemožnost uplatnit své sexuální cítění.Pokud to ovšem neřešíte nějak jinak,a nebo nechodíte za prostitutkama.Osobně si vůbec nedokážu představit,jak lépe by měl být vyplněn mužův život,než že ho stráví s manželkou a při výchově dětí.Ale děti jednou odejdou a vyrostou,a zbude jen žena,se kterou by měl manžel navázat opravdový a hluboký vztah.Vždyt' mají ti dva jen sami sebe.Já považuju za ztrátu času spíš to,když člověk život promarní bez lásky milující partnerky,bez sexu,a bez vší té krásné sounáležitosti která patří ke vztahu.

jj (Ne, 2. 11. 2014 - 18:11)

Zrzavá Markéta pracuje v...Hahaha. 10x denně? Pohádka.

Lubor (Ne, 2. 11. 2014 - 18:11)

Velká nymfomanka je Dagmar Havlová .

Borek (Ne, 2. 11. 2014 - 13:11)

Markétě je 46 let , ale vypadá na 35 let . Má 4 poprsí a strašně divoký oči . Je na první pohled vidět , že je divoká nymfomanka .

Borek (Ne, 2. 11. 2014 - 13:11)

To je nehorázně hustý,...Zrzavá Markéta pracuje v biologické laboratoři Podolské vodárny od 8.00 do 16.30 . Jaké má příjmení dneska nevím , ale je to nymfomanka všech nymfomanek . Pokuď dokážeš stříkat 10x a vícekrát denně , tak Ti ji vřele doporučuji .

MaDi (Ne, 2. 11. 2014 - 05:11)

Tak pro mne je sex Boha pustá ztráta času, energie a klidu. A život je krátký, abych jej promarnil takovou obtížnou a dotěrnou činností. Už jsem se rozmnožil dostatečněkrát, tak další taková činnost ztrácí smysl. Ušetřenou energii, fantazii a čas radši věnuji kultivaci, výchově a výživě rozmnoženin. Považuji to za odpovědnější a moje libido, psýché a ratio (vyslov "rácio") milionkrát více naplňující, než neekologické zamořování planety Země mrtvými a neužitečnými spermiemi a odvozeninami mé DNA. A pak, pokud nepoužiji služeb prostitutky (kterých si mimochodem nesmírně vážím), tak bych se asi musel se ženou také bavit. A to je další nesmírně frustrující , neužitečná, namáhavá a bezcílná činnost. Prostě život se dá prožít a využít lépe!

Anonym (So, 1. 11. 2014 - 23:11)

Treba je nekde seznamka pro...Takových seznamek už jsem vyzkoušel. Když mi dneska nějaká dívka tvrdí, že je nymfomanka, tak už se tomu jen směju. Být nymfomanka v dnešní době znamená něco jako ,, už rok jsem nepíchala." Ale je to dočasná záležitost. Pár dní šukání v tahu je všechny spolehlivě vyléčí, jen já se neustále trápím dál:-) Vyzkoušel jsem už spousty věcí, sexuologů, ale nikdo z nich mi nepomohl a cpát do sebe nějaký svinstvo nebudu, to je vyhánění čerta ďáblem. Slyšel jsem ohledně toho spousty rad od různých lidí z různých lékařských oborů a nejlepší byla asi tahle: ,, Musíte se s tím naučit žít." Ale to se lehce řekne, když mám pořád chuť na sex. Neustále. Když spím z holkou, musím alespoň třikrát dosáhnout orgasmu, abych byl relativně v pohodě. Což je pro většinu holek celkem peklo. Nejsem zrovna žádnej rychlík, kterej dvakrát přirazí a stříká. A to se pak holčinám do toho už moc nechce.

Honza (So, 1. 11. 2014 - 18:11)

Zrzavá Markéta byla 12 let...To je nehorázně hustý, chodit do práce a eště stihnout desetkrát za den souložit.No ty zrzavý vlasy, nevim, nevim. V nejhoršim jí hodim přes hlavu pytel...Ted' vážně: Ptát se na ni na vrátnici nehodlám. Ale klidně bych u tý vrátnice počkal, až Markéta pude z práce domu.Nevíš, jaká je na Podolský vodárně pracovní doba, he he? To by mi dost pomohlo.A taky mi eště, prosim Tě, popiš, jak Markéta vypadá a kolik jí je. Protože předpokládám, že její fotku nemáš. Vysoká/nízká, tlustá/tenká, dlouhovlasá/krátkovlasá, prsatá/plochá... Jestli náhodou nebude za chvíli taky ve starobnim důchodu. To už bych nebral. Ale jestli to je zachovalá udržovaná padesátnice, nebo mladší, tak by to bylo super. Dík.

Reklama

Přidat komentář