Reklama

chci sex (jenže pořád)

jakub janousek (Po, 1. 11. 2021 - 10:11)

tak to jsi lzes sama sabe kazdej potrebuje sex bez sexu nejde zit jak myslis ze si se narodila nebo spis diki cemu ses narodila rek bych ze diky sexu jak vidis be sukani to nejde sukat se nusi to by tu zachvili nikdo nebyl

Petr (Pá, 13. 2. 2009 - 15:02)

pro anonymku: Já se tady těch diskusí prakticky neúčastním, to jen dneska jsem se rozpovídal. Ale asi čtyři příspěvky jsem psal, možná, že to bylo moje. Jinak musím říct, že mně nic netlačí, já podezřívám chlapy, že si to vymýšlejí, aby ženy ze soucitu snáze podléhaly :-) Ale možná jim křivdím, třeba jsem jenom jinej. (Ale jinak to snad funguje, děti se mi vyvedly dobře a jsou mi i podobné, tak snad budou moje :-) Dělat si to sám mně nebaví, připadám si jak puberťák a není to ani spojeno s nějakými příjemnými pocity, takže chybí motivace. Tělo si vždycky nějak poradí. Moc to neřeším.No a teď už půjdu po své práci, vždyť já jsem snad za poslední rok nestrávil tolik času sexem jako teď plácáním o něm. To je hanebné.

Návštěvník (Pá, 13. 2. 2009 - 14:02)

Lve v kleci-a jak to máš často?...,že už se chceš ohlížet po kamarádce..nebo,jak to potřebuješ často?Někdy držet za ruku je taky pěkný.Já,když jsem v poho,tak klidně každý den-nebo obden.jé,to by bylo něco..co se dá dělat,člověk asi nemůže mít všechno..

:-) (Pá, 13. 2. 2009 - 14:02)

Petře to si děláš srandu ne?Ty to vážně nepotřebuješ??Já už se budu muset poohlédnout po nějaký kamarádce,co jí přítel zanedbává,protože mi je fakt hrozně.Mě ten kontakt ženskýho těla prostě chybí.Ale né ten co máme doma večer u TV, že jí držím za ruku a ona se dívá na seriál.Na to jí dlabu,to může potom.

Návštěvník (Pá, 13. 2. 2009 - 14:02)

No Majo,manžel zas jezdí na montáže na 10 dnů,tak to taky musím vydržet-co se dá dělat.Sex je krásný,navíc,když to člověk dělá s někým..koho má rád.To je pak ještě lepší.Petře,promiň,že se ptám-mi se zdá,že jsi psal na více diskuzí ohledně sexu,že to nepotřebuješ.Nějak to ale ven jít musí,ne?Když se tvoří spermie-pak to chlapa tlačí,ne?Tak si to pak děláš sám,ne?..ale to je pak taky určitý druh sexu.Nebo nám vysvětli,jak to děláš?Doufám,že se neurazíš,ale je to normální otázka k tématu.Pro lva v kleci-taky mám větší potřebu,než manžel...úplně ti rozumím.

Petr (Pá, 13. 2. 2009 - 14:02)

Pro pořádek - to patřilo chlapovi, co se jmenuje :-)

Petr (Pá, 13. 2. 2009 - 14:02)

No jo, to máš blbý. U mně to teďka bude tak asi půl roku co něco bylo, ale jako lev v kleci rozhodně nechodím. Zatím mě to nechává v klidu, ani manželka nic nenaznačuje. Asi to necháme až na jaro, třeba to pak na nás přijde :-)

Maja (Pá, 13. 2. 2009 - 14:02)

:-) tak to je problém, vidíš, my jsme si včera večer krásně zařádili, pak jsem se vzbudila kolem 3 hodin ráno, vzpomněla na to a hupsla na spícího mužíčka, chudák, nemohl se probrat, ale měl smůlu. Zatím to zvládáme oba, ještě že jsme na stejno, jinak nevím, jak by náš vztah dopadl. Co ty, máš ji hodně rád? Vycházíte spolu jinak dobře? Pak je škoda vztah neudržet, jenže jak jsem už psala, ta vlastní práce prostě není ono, že. Často třeba známé mají názor, že to není tak důležité, ale pro někoho fakt jo, a je škoda, když se dva stejně zaměření nenajdou.

:-) (Pá, 13. 2. 2009 - 14:02)

Majo já sem chlap a cítím to stejně jako ty.Jen moje žena bohužel moc sex nemusí a jak to nemám třeba týden,už bych se po.ral,jako dneska tomu je týden a já tu chodím jako lev v kleci,ale vím,že stejně nic zase dlouho nebude.To je tak nefér,já bych jim za to že nechtěj sex dával nějaký tvrdý práce!!!

Maja (Pá, 13. 2. 2009 - 13:02)

A když se nad tím zamyslím, někdy ta náruživost taky trochu otravuje, když je třeba manžel pár dní na služebce, nemůžu se na nic soustředit, "vlastní práce" trochu pomůže, ale není to ono, prostě potřebuju být s ním a je to určitě trochu závislost.

Maja (Pá, 13. 2. 2009 - 13:02)

Já to nemyslím zle, jen mě to trochu překvapilo, je mi jasný, že se v tom musí dva shodnout, aby spolu mohli být. Je to fajn když vám to s manželkou klape, jasně že to není povinnost sexovat tolikrát a tolikrát týdně! Jsme prostě lidé různé :-))

Petr (Pá, 13. 2. 2009 - 13:02)

No p...l si rozhodně nedělám, prostě to tak funguje. Někdo ujede za rok na kole 5000 km, jiný na něm třeba v životě neseděl, někdo vypije každý den pět piv, jiný nemůže pivo ani vidět..nemusí být každý povinně erotoman.Mně bys, Majo, za manžela mít nemohla, to by nedopadlo dobře. Asi bys byla hodně nervózní :-) A já nešťastnej.

Návštěvník (Pá, 13. 2. 2009 - 13:02)

Proč by si měl Majo dělat prdel,někdo to tak má..a když to tak často nepotřebujou oba-tak taky dobrý.Většina párů má však v sexu problémy (jeden chce víc-druhý míň).

Maja (Pá, 13. 2. 2009 - 13:02)

Petře, děláš si p...l nebo to máte opravdu tak? Pokud jo a shodnete se, paráda. Já už po dvou dnech jsem nervózní, potřebuju milování taky hodně často. Naštěstí můj manžel je stejný, jsme spolu dva roky a pořád je to téměř každý den, užíváme si všemi způsoby co to jde. Ale asi se ne každému podaří najít stejně zaměřeného partnera, to pak musí někde skřípat, máme kliku.

Petr (Pá, 13. 2. 2009 - 12:02)

Ta je trochu náruživější, tvrdí, že ideální by to bylo jednou za měsíc, ale když jsou z toho měsíce dva nebo tři, tak se celkem nic neděje. Když se to protáhne na půl roku, začne naznačovat :-)

Návštěvník (Pá, 13. 2. 2009 - 11:02)

Díky za podporu Petře!..zajímá mě,co tvá žena-jak je na tom?..jste v tom za jedno,nebo jsi sám?Někdy bych to taky chtěla mít,jak ty..,ale asi je to i trochu dědičný..naši jsou oba hodně na sex..a já asi po nich.Ale někdy si třeba 10 dní ani nevzpomenu,když mám moc práce..

Petr (Pá, 13. 2. 2009 - 09:02)

Zaplaťpámbu, že mně sex prakticky nezajímá. Když to tady čtu, jaké máte starosti, tak jsem rád, že takové věci jsem nikdy nemusel řešit. Nemáte to lehký. Tak ať se daří!

Návštěvník (Pá, 13. 2. 2009 - 09:02)

Jo jo,něco na tom bude...08:18:23..Já naruživka k světu a můj nic moc.V osobním životě super vše klape.A kdo si rozumí v sexu,má zas jen třeba ten sex a jinak jim to moc neklape.A pak,co je lepší? Škoda,že nemám povahu na milence - brala bych tě.

ogar (Pá, 13. 2. 2009 - 08:02)

klid,já hodně sexuchtiv a partnerka také-klape to,alespoň v sexu :o)

ogar (Pá, 13. 2. 2009 - 08:02)

klid,já hodně sexuchtiv a partnerka také-klape to,alespoň v sexu :o)

Reklama

Přidat komentář