Reklama

chci sex (jenže pořád)

Ladik (So, 26. 7. 2008 - 03:07)

Sex je krásný jsem sex založený také od dětství jak nemám milování onanuji.Jak jsem vystříkaný lížu a lížu.Tak hledám stálou která chce také každý den napiš mi.

b (Pá, 12. 2. 2021 - 21:02)

Ládíku, přečti si co jsi napsal za hovadinu, Napíšeš sotva tři řádky, jedna chyba za druhou, už těch prvních šest slov, co to je ,,sem sex založený"? Jsi blb a blbem zůstaneš, mrdej si ve snu, hoň si pinďoura a lízej třeba talíře od rajské. Nebo si najdi nějakou krávu ze zvláštní školy.

Mates (Pá, 12. 2. 2021 - 23:02)

Tak tohle bylo dobrý xd

Návštěvník (Pá, 5. 2. 2021 - 19:02)

Ukaž foto

Návštěvník (Čt, 24. 7. 2008 - 07:07)

Karolina: Jsem v pořádku a sex mám rád, ale není pro mě tak důležitej jak pro tebe. Což ale někdo jako ty pochopit nemůže.

Monica (Čt, 24. 7. 2008 - 02:07)

Ahoj Sáro, uplně mi mluvíš z duše. Už si ani nepamatuju, kdy jsem začla s masturbací, ale vzpomínky na to mam už ze školky, takže to bude taky nějak ten věk... Jenom mě teď trochu udivuje, že už tehdy sem měla orgasmus - a na to si jasně pamatuju. Jenom mi to teď zpětně příjde dost zvláštní, aby dítě v mateřský školce už dosahovalo orgasmu. A co sem mluvila s kamarádkama, tak ty s tim začli až v pubertě, takže sem se toho od nich moc nedozvěděla.Jinak první sex sem měla taky v patnácti a chuť je pořád :-) Jenom mam ten problém, že nemůžu mít sex jentak s kdekym, na to potřebuju určitý citový pouto a tomu člověku věřit a dobře ho znát - nejspíš je to i tim, že sem jinak hodně stydlivá. Takže bych ani nemohla, jak tady ironicky navrhovali pánové, jít dělat šlapku... což mě ale vubec nemrzí, aby si to někdo špatně nevykládal :-)

Renusa (St, 23. 7. 2008 - 16:07)

ale prdlacku doba vzdycky to tak bylo je a bude kdyz nefunguje sex nefunguje vztah tak to proste je sex sme potrebovali potrebujeme a potrebovat budeme akorat je ten problem ze sex s jednim partnerem po case omrzi to tak proste je tak zas pak otazkou je nevera kdyz je to v nejaky mire no nevim to je tezky ale urcite to neni dobou akorat se o tom vice mluvi a takovy to ze jen chlapi to chteji to neni zadna pravda !!!

Karolina (St, 23. 7. 2008 - 15:07)

A proc zdegenerovana anonyme? Domnivas se, ze v minulosti nebyla "sukaci"????? Pokud ano, tak mi dovol se zasmat, mozna historie neni Tvoje hobby. S Tvym laskavym dovolenim, ja nejsem zadna lacina sukna, ale ze mam rada sex, k tomu se klidne priznam, a nenapada me, proc by to melo byt spatne?????? S Tebou je neco v neporadku, trpis nejakou nemoci nebo tak neco, ze se Ti "sukani" nezamlouva???

Návštěvník (St, 23. 7. 2008 - 14:07)

Je neuvěřitelné pro kolik lidí je sex ve vztahu tak zásadní. Inu zdegenerovaná šukací doba.

Karolina (St, 23. 7. 2008 - 14:07)

No vidim, ze lide jsou ruzni a jsem prekvapena z nekterych muzskych reakci tady, jak dokazete byt panove nabrouseni. Pripada mi to jakoby jste chteli mit sexu vic, ale doma vam ho nedopreji, tak tady napadate zenske, ktere si rady uziji. Jak pise EMCE, je trosku problem, kdyz se ve vztahu najdou dva lidi s rozdilnymi potrebami, a ja to zazila a neni to nic prijemneho. I pro sebekrasnejsi vztah plny porozumeni je to zatezkavaci zkouska.

eMCé (St, 23. 7. 2008 - 08:07)

Já - kdybych mohl - tak za sebe jen poznámku: dělám managera, čili od 7 ráno do cca 18 hodin večer. Práce až nad hlavu, ale na ten sex mám chuť stále. Vždyť je to paráda a odreagování se! Jenže přítelkyně moc sexem nežije, a tak taky - jako kolegyně z diskuse úplně seshora - zasurfuju po večerech na ´jiné´ stránky nebo sem tam sjedu DVD, co se mi už nakupily, a dělám si dobře sám... :-( Blbý, ale pokud nechce člověk zahýbat, tak to jinak nejde.

Jara (Čt, 16. 5. 2019 - 15:05)

Mužu ti ho po praci dopřad

Návštěvník (Út, 22. 7. 2008 - 21:07)

No rebeko, největší píča seš tady ty. V hlavě evidentně nasráno, ale hlavně že pořád šukáš. Příklad typické vymázlé nadržené blbky.

rebeka (Út, 22. 7. 2008 - 21:07)

páni vy jste píče!Já s milánkem to děláme furt a kdyby nee,poslala bych ho taky honem rychle do háje!!!!!!!!!!Ale jo jsou chlapi co to nepotřebují,to je pravda.jak to vidime ha ha!

don juan (Út, 22. 7. 2008 - 21:07)

Čágo, já osobně bych bral o hodně víc než dostávám doma tak kočky fandím vám fakt škoda že vás nemám já doma, nechápu co tady kdo do vás valí je to u každáýho snad jinak, chutě nároky ne? Tak co je tady řeč o kurvách, myslím že chlapi co nešukaj jsou ale dělaj jen ostudu nám normálním náruživým chlapíkům .-))

Vauvau (Út, 22. 7. 2008 - 21:07)

Asi kdybys partnera hoodně přitahovala, chtěl by sex taky pořád, nemyslíš? Třeba se mu nelíbíš:-).

Mw (Út, 22. 7. 2008 - 20:07)

Čti dobře,jak uvádí,že magoři chtějí chtějí stále jiné buchty,aby se nepřežrali stejnýho matroše!?Ten nabíječ měl 30 kousků a ustrnout,je děsná nuda....:-(

R (Út, 22. 7. 2008 - 20:07)

Že chcete pořád šukat není nic na co byste mohly být hrdí Karolíno. I když si myslíte, jak jste něco extra. Najděte si nějakého magora co žije jen sexem a budete spokojení oba.

Renusa (Út, 22. 7. 2008 - 17:07)

no jasny delat kurvu to je uplne nejjednoduzsi ale co kdyz to nechceme s nejakyma 60ti letejma detkama nebo nejakyma oplzlakama a taky mame nejakou hrdost ale naopak mae i chut no ted radte debilove takove rady tak si to rozdej se mnou nebo di delat kurvu to fakt je super proste chceme milovat byt milovani a k tomu mit hodne sexu a co ted kdyz ten druhej nechce ted radte hm?

Roman (Út, 22. 7. 2008 - 13:07)

Ahoj Saro, kdyby si někdy potřebovala vypomoci tak dej vědět! rád pomůžu :)

Reklama

Přidat komentář