Reklama

Doporučte lékaře..

simik (St, 23. 12. 2020 - 22:12)

Doporučte mi prosím zubního lékaře v Ostravě nebo okolí, který se zabývá i estetickou stomatologií. Díky moc

už nikdy více (Út, 12. 10. 2010 - 09:10)

Pokud budete muset v Praze na...souhlasím, šel z ní strach....

Kubr (Po, 20. 9. 2010 - 12:09)

Pokud budete muset v Praze na...Naprosto souhlasím tak zlou babiznu jsem ještě neviděl. Arogantní jízlivá , žlučovitá starší paní.

Honza (Po, 13. 9. 2010 - 12:09)

Pokud budete muset v Praze na chirurgii, vyhněte se Poliklinice Budějovická a zejména ordinaci číslo 1. MUDr. Petra Kuldová.. to je tedy dílo! Stará, hnusná, zapšklá a arogantní bába. Moc ráda zkouší co vydržím. Za šest týdnů k ní bohužel ještě musím jít na kontrolu s rukou. Pak už jí doufám v životě neuvidím. Pokud nemáte pancéřové nervy, je dost možné že zamíříte z chirurgie rovnou na psychiatrii!

Guy (So, 11. 9. 2010 - 00:09)

Hledám byznysmana, který...Dokonale řečeno. Ale podnikají jen pokud jim to dovolíme. Dneska je plno dostupných informací o zdraví a neměli bychom se nechat zblbnout reklamou, co ze zdravých lidí dělá pacienty na drogách.

Mary (Pá, 10. 9. 2010 - 22:09)

Hledám byznysmana, který bude podnikat s mým zdravím. Lékařský titul, praktická ordinace a IČO podmínkou. I takhle se to dá říct.:-)))

Veronika (Pá, 10. 9. 2010 - 18:09)

Můžete mi doporučit nějakého dobrého praktického lékaře v Brně-Bystrci nebo v nejbližším okolí? Nechci se přehlašovat "naslepo" a nemám se koho zeptat.

Klotylda (Út, 3. 11. 2020 - 19:11)

Pokud vím, MUDr. Smolková (poliklinika Javor) bere nové pacienty. A myslím, že i MUDr. Veselá, která sídlí vedle ní.

hledám (Pá, 19. 4. 2013 - 15:04)

Dr.Procházku psychiatr bejval v Rodvinovksý ... výbornej frajer .. jen ten by mě momentálně dostal ze sraček .. dík za cokoliv .. [email protected]

Luisa (St, 22. 7. 2009 - 18:07)

Lidi potrebuju dobryho kardiologa na Praze 5!! Nejlip treba i z Motola!! A k tem jmenum piste i kde maj ti doktori ordinace.Kdyz je nekdo dobrej nebo spatnej jen at se o tom verejne mluvi!!!

Mája (St, 22. 7. 2009 - 00:07)

A co děláš ty pro lidi? Asi pěkný hovno, ty zamindrákovanej debile.

xxx (Ne, 10. 5. 2009 - 16:05)

Prosím doporučte mi lékaře, Brno a okolí, který za flašku apod. napíše cokoli. Myslím to vážně. Díky.

Návštěvník (St, 3. 12. 2008 - 16:12)

žádnou všechny doktoři sou SVINĚ a hrabou prachy pro sebe ale léčit neumí ...

Simík (St, 3. 12. 2008 - 15:12)

Ja bych Vam doporucila MUDr. Kozeluhovou, Slovanska 69. Mam s ni jen ty nejlepsi zkusenosti:-) Jeji hodnoceni najdete take zde: http://www.znamylekar.cz/lekar-13031-mudr-kozeluhova-pavla-pediatr-plzeň.php.

Danda (St, 26. 11. 2008 - 21:11)

Znam detskou mudr.MARII SKALOVOU z PLZNE je strasne fajn kdykoliv vas vyslechne,pomuze ale doporucte mi prosim nekdo detskou doktorku,tu bych nutne potrebovala z PLZNE

Jarka (St, 26. 11. 2008 - 10:11)

Nedoporučuji paní MUDr. Čápovou. Již 2x mě málem nechala umřít. Neví, kdy má dát antibiotika a dává je pořád. Zničila mi flóru ve střevech a už 10 měsíců se léčím na odborných odděleních. Když si s něcím neví rady, tak vás nikam neodešle a řekne, že to odezní. Vskutku "skvělá" lékařka. Jak asi přísahala. Ať vrátí diplom.

Katka (Po, 31. 3. 2008 - 14:03)

Pikovou už nikdy více.

Markéta (Po, 10. 3. 2008 - 14:03)

Taky dr.pikovou nedoporučuju, podle webu vypadá, že umí všechno na světe, a když má člověka vyšetřit, půl hodiny se mnou probírá, jeslti jí to proplatí pojišťovna. Teď mě dokonce svévolně vyřadila z registru pacientů, protože jsem půl roku chodila na Bulovku s kožními problémy v intimní obaslti a u toho mi dělali testy MOP, které Piková taky dělá a údajně jí to jde do nákladů. Doktor vás nemá právo vyřadit, ale už nemám chuť k ní po této zkušenosti chodit a nikomu bych jí NEDOPORUČILA. Navíc má nepříjemnou setru, která tomu dodává korunu..

Tamara (Čt, 8. 11. 2007 - 15:11)

Proč nedoporučujete Dr. Pikovou? Špatné zkušenosti?

Tamara (Čt, 8. 11. 2007 - 15:11)

Proč nedoporučujete Dd. Pikovou? Špatné zkušenosti?

Reklama

Přidat komentář