Reklama

ZVETSENI PRSOU VE VYVINU

999 (Po, 10. 4. 2006 - 17:04)

ahojte mam 14 rokov.Prsia su mi este stale male a velmi ma to hneva!!Kamaratky ale i ine dievcence z moojej generacie maju uz prsia a ja ako doska.Co mam robyt??viem ze este stale mam dost rokov na vyvin ale chcem to nejako urychlit ak sa da.Neskajsi chalani len na to hladia.Prosim o nejaku radu...

Viki (So, 17. 12. 2005 - 15:12)

me osobne je 16 a mam nulky... Sem z toho hodne nestastna, ale mama me ubezpecuje, ze to jeste nic neznamena... Tvrdi, ze ji zacala prsa rust taky tak kolem kolem sestnacteho roku...A dokonce ani v osmnacti jeji vyvoj nebyl ukoncen. Rikala ze ji prsa rostla az do dvaceti. No a po porodu se ji prsa jeste vic zvetsila. Momentalne ma sedmicky, ve veku 45 let. Jen jsem tim chtela rict, ze u kazdeho je to opravdu individualni a kdo tvrdi, ze holce nemuzou prsa narust po 16-ti nema pravdu...vyjimky opravdu existuji. Ja jen tajne doufam, ze budu po mame a prsa mi jeste narostou. Teda samozrejme ne tak velke, protoze to doprovazi nescetne mnozstvi zdravotnich problemu. Popravde by mi stacily bohate dvojky... Tak uvidime

Petra (Čt, 13. 10. 2005 - 09:10)

Napiš to do rubriky Silikonová prsa, možná někdo poradí, i když docela pochybuji. To musí zodpovědět jedině doktor.

BARA (Čt, 13. 10. 2005 - 09:10)

DOBRY DEN,MAM TAKOVOU OTAZKU.MA SESTRA PODSTOUPOLA AUGMENTACI ZVETSENI PRSOU ASI PRED 15DNY.A ZACALA JI PROTEKAT KREV PRES JIZVI.NASLI JI NA ULTRAZVUKU ZE MA NEJAKE SRAZENINY ,ZE JI TO MUSEJ VYNDAT JE TO VELKE ASI 35MM.MELA CELKEM SPATNY POOPERACNI STAV.CHCI SE ZEPTAT JAK TO VYNDAJ A TO MUSEJ OTEVRIT CELE A VYCISTIT IMPLANTAT NEBO CO TO ZNAMENA?JE HODNE HUBENA A SNASI TO SPATNE A MA MALO ZELEZA,PROTO MA TAKOVE KOMPLIKACE.DIKY ZA ODPOVED BARA

Pesimistka (Pá, 1. 4. 2005 - 12:04)

To Lena: Anatomie je kazdymu ukradena, kdyz se jedna o rust, ze to ani nezaznamena... Chce, aby se ji zvetsily! A v tom ma pravdepodobneji uz smulu. Pokud ji zacaly prsa rust a uz nerostou a ted ceka, kdy zas zacnou, muze to zabalit i ve 13ti. (Vlastni zkusenost). Tem, co narostly prsa v 18ti letech, jsou fakt naprosty vyjimky.

Kata (Pá, 1. 4. 2005 - 12:04)

Jo, na to jsem cekala taky od svych trinacti let, ted je mi 25 a o moc vetsi nez ve trinacti je nemam...

Lena (Čt, 31. 3. 2005 - 21:03)

Pesimistko-anatomii mám prostudovanou velice dobře(několik let jsem ji měla na škole).Tělo se celkově vyvíjí do zhruba 18 let.U kluků i do 19 let.To znamená i primární a sekundární pohlavní znaky.Prsa se tedy zvětšují i v 18 letech.Sama to na sobě asi nezaznamená(jedná se o menší růst),ale je to růst.

Pesimistka (Čt, 31. 3. 2005 - 18:03)

No, devce, oni tady z tebe delaji uplny dite, ale pravda je takova, ze sekundarni pohlavni znaky se rozvijeji prave od 11 do 14 let. Tech, kterym vypuci prsa v 16ti letech o 3 cisla, je naprosta mensina. Takze pokud nemas ve trinacti prsa, pockej do 15ti a pak se zacni teoreticky zajimat o zvetseni pomoci plasticke chirurgie, pokud z toho budes mit takovy mindrak, jak se jevi, ze mas ted. Na operaci bys ale do 18 let jit nemohla bez souhlasu rodicu.

Lena (Čt, 31. 3. 2005 - 15:03)

Kriss,prsa se vyvíjejí až do 18 let!!!!Do té doby se ti ještě mockrát zvětší.Vůbec si s tím nelam hlavu a nech to času a přírodě:)Mléko je podle mě blbost,já ho nesnáším,nepiju ho již od 4 třídy základní školy a prsa mám velký.

Veronika (Čt, 31. 3. 2005 - 15:03)

Pane bože,je Ti třináct let..K čemu potřebuješ větší prsa?Jen si počkej,určitě to přijde a ještě budeš nadávat..

kriss (Čt, 9. 9. 2004 - 16:09)

PANI DOKTORKO JE MI 13 A CHTELA BYCH MIT VETSI PRSA.PORADTE MI PROSIM CIM TOHO DOCILIT.CETLA JSEM ,ZE POMAHA PIT MLEKO,JE TO PRAVDA?MOC DEKUJU

Reklama

Přidat komentář