Reklama

Syn je hodně vzrušivý

BSP (So, 6. 11. 2004 - 12:11)

Tak tam nemáme nic, čestně.

Ja (So, 6. 11. 2004 - 07:11)

opravuju ....10kg

Ja (So, 6. 11. 2004 - 07:11)

Nezapomeňte se přiznat v rubrice "Chci přibrat 10G a nejde to!"

Martina (Pá, 5. 11. 2004 - 22:11)

"Věra" alias "Judy" (na jiných diskuzích) je úchyl. Pokaždé si vymyslí něco jiného, reaguje na obdobná témata a ukájí se u toho, co ostatní odpoví. Olgo, přečtěte si téma Masturbace mentálně postižených až do konce.

martin (Čt, 4. 11. 2004 - 21:11)

Bol som s mojim synom (13) na preventívnej prehliadke, preto lebo som musel, tiež mal podobný problém, počas vyšetrenia pohlavných orgánov mal erekciu, ale doktor to zobral, viac menej humorne a ani syn s toho nermal žiadnu depku, aby sa preto bál doktorov.

Olga (Čt, 4. 11. 2004 - 17:11)

Věra v tématu "masturbace mentálně postižených" píše pro změnu o neustále masturbující postižené dceři a o tom, že mentálně postižený syn je vykastrovaný. O ústavu ani slovo. Co je to s tou Věrou, ptám se!

AB (Čt, 4. 11. 2004 - 15:11)

Věro: S tim synem co před vámi masturbuje: to musí být pro tebe dost nepříjemné, ne? Já vim, že je to asi normální pud ( a mentální člověk se tomu asi podá snáz) ale nedokážu si vůbec představit, že jsem 15 krát deně svědkem něčeho takového. Můžeš blíž popsat, jak na to zbytek rodiny reaguje? Nechci být dotěrná, ale dost mě to zajímá. Pokud to přehánim, tak se omlouvam.A k prvnímu přízpěvku:Taky dost dobře nechápu, že jste šla se synem na preventivní prohlídku v 15 letech. To je ale spíš o vztahu, jaký spolu máte. Já bych otce ani matku na gyndě nesnesla. K lékaři jsem chodila sama uplně normálně asi tak od 11 let a to jsem nebyla nijak vyvinutá. A nemyslím si, že by mě rodiče zanedbávali. Spíš mi to připadá jako rutina, kterou mladý nedospělý člověk uplně normálně zvládá.A to, že vystřík bych asi nepovažovala za extrémní vzrušivost. Až bude starší, tak ho to přejde.Hezký den všem

věra (So, 30. 10. 2004 - 04:10)

můj mentalně postižený syn masturbuje téměř neustale a jak se svěřil bratrovi pokud je v ústavu tak s ostatníni klienty provozují orální i anální styk.ošetřující lékař mě po upozornění umlčel s tím,že se tomu nedá zabránit a že to kluky uvolnuje.když je doma stále má penis venku a hraje si,někdy má i 15 ejakulací za den.

MJ (Pá, 22. 10. 2004 - 18:10)

Aleš, cukrová panenka si Ty...Rozoznám, čo je prevencia a čo obzeranie pacientov... Nie som nijako ve?mi hanblivá, ale neznášam, keď lekár komentuje blbými rečami moje telo, z toho vyplýva, že ma nevyšetruje, ale si ma obzerá...Aj medzi lekármi sú úchyly, ktorí zneužívajú svoju právomoc...Či sa Ti to páči alebo nie.

Jirka (Čt, 21. 10. 2004 - 19:10)

Ahoj MJ,souhlasim, ze vy zeny to mate mnohem horsi pri prohlidkach na gynekologii. To jsem rad ze jsem chlap. To vysetreni skoro nebolelo, lekar to natre nejakym gelem a trva to malou chvilku. Ale ver mi, to, ze u toho byla mama bylo horsi nez ten prst v konecniku (jak uz tu nekdo napsal). Stydel jsem se tak, ze jsem ani lekari neodpovidal. Proc se tohle dela? On opravdu privolal mamku z cekarny, rekl ji, ze me bude vysetrovat konecnikem a pak postup provedl. Snad abych lekare nepomluvil ze je uchylny ci co? Mel by brat ohled na to, ze pacient dospiva, jako ten druhy doktor, a ne jako s miminem na prebalovacim stole.Diky za odpoved.

Ales (Čt, 21. 10. 2004 - 09:10)

MJ a Jirko pripadate me jako cukrove panenky. Jirko, jak asi myslis, ze se vysetruje prostata? a tu mohou mit zanicenou muzi i po tricitce. Lekar ti strci prst do ass /konecniku/ a podle omaku prostaty pozna, zda jsi zdravy.Jo sel by jsi radeji na operaci apendixu..... Probud se clovece :-)))) [cukrova panenko]Nevis co mluvis. Zdravi predevsim, nebo ne???

MJ (Čt, 21. 10. 2004 - 09:10)

Ahoj Jirko!Verím Ti, že to bolo ponižujúce.No my ženy, to zyžívame ove?a častejšie.Predstav si, že vždy sa musíš vyzliecť do pol pása. Pre Vás chlapov žiadny problém, ale pre ženy ve?mi nepríjemné... A hlavne v období puberty, keď nám rastú prsia a každý sa nám káže vyzliecť do pol pása a komentuje to slovami: "Nóóó z dievčatka rastie krásna slečna..." Tak ponižujúce, máš pocit, že každý Ti obzerá rašiace prsíčka. Od mojej matkysom potom počula, ako ani neviem komu hovorila do telefónu

Jirka (St, 20. 10. 2004 - 23:10)

Ahoj. Tak vycitate Petre, ze pri vysetreni syna nemela v ordinaci co delat.Ano, mozna to byla chyba. Ale jak byste reagovali, kdyby doktorka jeji pritomnost vyzadovala, protoze syn je nezletily a matka je zakonny zastupce? Tohle se stalo mne. Vysetrovali me na chirurgii pro podezreni na zanet slepeho streva. Pritom se musite svleknout skoro do naha, prohmataji vam bricho a vysetruji konecnik. Matka se mnou sla, kdyby me nechali v nemocnici a samozrejme pockala v cekarne. Lekar mi pred vysetrenim rekl, ze me bude vysetrovat pres konecnik, ale za pritomnosti rodice. Duvod? Neni mi 18 let. Privolal mamku z cekarny, ja se musel svleknout a lehnout, on mi prohmatal bricho a nakonec mi pred mamou strcil prst do zadku. I kdyz to nebolelo ani jsem pritom neejakuloval, ten pocit byl priserny, strasne jsem se stydel. Kdyby mi doktor dal vybrat mezi timhle a operaci, radsi bych sel pod kudlu. Pak jsem byl na kontrole v jine ordinaci, tam byl jiny doktor a ten nic takoveho nevyzadoval a navic pred vysetrenim zasoupl plentu, aby ani sestra tam nevstoupila. Velmi zalezi na pristupu lekare, ktery by si mel uvedomit, ze 16 lety kluk neni mimino, ale skoro dospely clovek. Fakt nikomu nepreju, aby tohle zazil.

myška04 (Čt, 7. 10. 2004 - 10:10)

Ahoj Petro. Je mi moc líto, že jste byla nucena si přečíst tolik nechutných odpovědí. Ti lidé jsou skutečně velmi omezení. Nevím proč tady někdo řeší zda je správné či nesprávné, že jste šla se synem do ordinace, na to jste se přeci nikoho neptala. Ráda bych vám pomohla řešit situaci, která nastala. Myslím si, že je potřeba, abyste se synem vklidu sedla a popovídala. Vysvětlete mu, že je zcela normální, to co se mu stalo, a že je vám líto, že se cítí trapný, protože jste ho při tom viděla, a že se mu to zrovna stalo u lékařky. Lepší by ovšem bylo, kdyby mu celou věc vysvětlit "po chlapsku" jeho otec (nebo strýc, či jiný jemu blízký muž). Hlavně syna ujistěte, že není potřeba se ničeho obávat, co se týká návštěv u lékařky. Ona si jistě zapsala do karty, že se u něho projevila zvýšená vzrušivost, a že má zůženou předkožku a jistě bude dělat vše proto, aby se synův problém odstranil.Syn by měl sám zkoušet při každém koupání předkožku přetahovat.Mějte se hezky

jose (Pá, 1. 10. 2004 - 11:10)

no ani sa nedivim, ze sa urobil, ked ho poprvykrat v zivote chytila zenska za vtaka, a to vo veku, ked chalanom stoji v kuse. pritomnost matky musela byt viac nez trapna.apropo, je pravdepodobne, ze ma zuzenu predkozku a preto je tak vzrusivy na dotyk. pomohlo by roztiahnutie alebo narezanie.

bob (Po, 27. 9. 2004 - 14:09)

A s kym jste to porovnavala,ze je hodne vzrusivy?

upír (So, 25. 9. 2004 - 18:09)

Evo, výčitky byly, ale věcné. Ona by synovi měla vysvětlit, že se to prostě stává, a že to je normální. Také jsem byl v jeho věku a jedno vím jistě: určitě by mi způsobilo větší trauma, když by to uviděla máma, než jen ta doktorka. Chodit s 15 letým klukem k doktorce a sledovat ho při vyšetření pohlavních organů byla chyba, na tom trvám.

Eva (So, 25. 9. 2004 - 13:09)

Nedivím se, že se Petra už neozvala. Zeptala se a odpovědí ji byly jen zlé výčitky a když se ji Petr zastal, nejprve mu byly vytýkány chyby a když se ospravedlnil, tak byl přiřazen k Petře a odsuzován za jeho názor. Lidi, proč jste tak zlí?

Michal (Pá, 24. 9. 2004 - 21:09)

Ta doktorka byla asi mimořádně pečlivá. Mě v životě žádná lékařka v dětském ani dorosteneckém věku pohlavní orgány neprohlížela, natož je ještě osahávat. Že se přehrnuje předkožka, to jsem zjistil se zděšením ve 22 letech a taky mě neubylo.

upír (Pá, 24. 9. 2004 - 20:09)

Pan Petr by si mohl podat ruku s původní tazatelkou (která se ze studu zřejmě již neozývá) popř. uvažovat o knižním vydání erotické povídky, kterou zde načal. Napustit si se synem vanu, asistovat při přetahování předkožky a sledovat jeho ejakulaci mi tedy přijde až příliš....

Reklama

Přidat komentář