Reklama

Syn je hodně vzrušivý

Michal (So, 28. 10. 2006 - 17:10)

Pro Lékaře: Už vidím 15letou holku na gyndě s otcem který vše sleduje. Je to jenom opačný pohled. Nezdá se vám to trochu ujeté?

Ypsilon (Po, 10. 7. 2006 - 14:07)

Správně, ať ňyc nezakrívá.

Lékař (Po, 10. 7. 2006 - 14:07)

Paní doktoka dělal vše co měla.V takovém věku je velice důležité vyšetření genitálií.Vůbec maminka neudělala chybu,že zůstala spolu se synem.Není důvod,aby syn něco předmatkou zakríval.V 15 letech je chlapec ještě dítě,které nemá před matkou opravdu co schovávat.Synovi stačí sdělit,že je to naprostá reakce muže při vzrušení a nenípotřeba se stydět.

Návštěvník (St, 28. 6. 2006 - 20:06)

Nějaký ujetý úchyl si tu z vás dělá legraci.Příběh je smyšlený a vy jste praštěný,že se tím vůbec zatěžujete!

mamuž (St, 28. 6. 2006 - 10:06)

Tak to vidíte, že nejenom gynekologové (muži) ale ženské také, a jak jí to lichotilo, když ho udělala! Musela si myslet, že je Angelina J.

IGNACIUS (Út, 27. 6. 2006 - 01:06)

Bože můj! Šálí mě snad zrak? Tato ohavná diskuze,která je popřením dobrého vkusu, stále ještě pokračuje? Jsem z toho tak rozrušen,že musím dojíst ty zákusky v ledničce a vyprahlé hrdlo svlažit Svěženkou dr.Nuta! Všechny vás zahrnu do své kniky Obžaloba lidstva, nestoudníci.Zasloužíte zbičovat do bezvědomí.IGNACIUS.

Tina (Po, 26. 6. 2006 - 17:06)

jindro tak to je pekna blbost ze do 18cti je pritomnost rodicu na prohlidkach povinna! semnou kdyby jel rodic na prohlidku kdyz mi bylo 17nact tak bych asi rvala vzteky, ja chodila sama od 12 let. tak nemel blbosti propriste...

anonymous (Po, 26. 6. 2006 - 16:06)

Co byste řekli na tohle? Taky mi bylo 15 a MUDr.Bártová ze sexuologie mi měřila bimbase, stahovala předkožku a nakonec si natáhla gumové rukavice a rýpala se mi prsty v konečníku. Dodnes nevím, jestli to bylo zneužití mladého zajíčka nebo rutinní vyšetření...pochopitelně jsem při tom nevystříknul, bylo mi to nepříjemné od začátku do konce, navíc kdo znáte tuto dámu tak víte jak je to ošklivá fuchtle...

xxx (Ne, 25. 6. 2006 - 10:06)

lékař je úchyl

Pepa z depa (Út, 31. 1. 2006 - 13:01)

Je to tak, ale on sem vlítne Zvostradamus nebo bič Boží a diskuse nabere otáčky!

kel (Út, 31. 1. 2006 - 11:01)

Ta přítomnost rodiče je pěkná hloupost. Pamatuji si vyšetřování celé třídy žáků (nejdříve dívky, potom chlapci) ve škole. A doktor se taky podíval i sáhnul na přirození. Rodiče by nebyli nutní ani užiteční. Osobně si myslím, že když začíná mlaďas zarůstat, měla by být zachovávána jeho intimita. V koupelně včetně. K tomu vyšetření konečníkem, či obtěžování - když, tak matka (otec) může stát za plentou, zástěnou. Čumákovat na to skutečně nemusí, obzvláště, když lékař svůj postup obvykle popisuje slovně předem.

Pavel.B. (Út, 31. 1. 2006 - 10:01)

To Jindra: S tím Jirkou souhlas. Přítomnost rodiče v ordinaci byla u Jirky nutná. Mamka alespoň viděla že doktor nic nezanedbal-i to, že kluka vyšetřil přes konečník. Zánět slepáku se totiž přes konečník zjistí daleko dříve než pohmatem přes břicho. A slepák není žádná sranda. Taky se to dělá kvůli obviňování lékařů ze sexuálního zneužití.Rozhodně není nic divnýho ani nenormálního, že se kluk měl v ordinaci svlíknout před mámou. Před tou se přece stydět moc nemusí. Chyba je ve výchově, nebyl zvyklý na nahotu.

Jenny McCarthy (Út, 31. 1. 2006 - 02:01)

Odpověd na váš problém naleznete v této diskusi http://www.doktorka.cz/run/chat/treplies.asp?message=10353Přeji vše nejlepší a uspěšné vyřešení problému s vašim vzrušivým synem.

Marťan (Út, 31. 1. 2006 - 00:01)

Řekl bych že toto téma založil nějaký srandista.Absolvoval jsem desítky prohlídek u dorostové lékařky i na kožním, na urologii a nepamatuji se že by mě některá doktorka sahala na bimbáska. Nebyl to nikdy ani můj sen.Tato scifi povídka je dílem asi nějakého fantasty.

Jindra (Po, 30. 1. 2006 - 22:01)

Jirko, souhlas. Mé právnické znalosti nejsou sice nijak vzletné, ale myslím si, že přítomnost rodiče (či zákoného zástupce) při vyšetření, je opravdu do osmnácti let povinná. Proč by to ostatně někteří doktoři vyžadovali? Mě je sedmnáct, ale doktorka, ke které chodím, je celkem v pohodě, rodiče se s níznají, tak tam jdu klidně sám.

Pavel (Ne, 28. 8. 2005 - 10:08)

Co co se stalo je úplně normální, jen mámě se povedlo kluka pořádně ztrapnit. V jeho věku neměla v ordinaci co dělat. Synovi určitě vadilo víc že to viděla máma a ne jen doktorka.

Jana (St, 6. 7. 2005 - 15:07)

V pondělí jsem byla se synem u lékařky, protože měl delší dobu bolesti v podbřišku. Když syna doktorka prohmatávala, stáhla mu slipy, aby měla lepší přístup na podbřišek. Vyšetření trvalo trochu déle a synovi se přitom postavil. Doktorka to vzala úplně v pohodě.

Martin (Čt, 30. 6. 2005 - 16:06)

Tohle mi delali na vystupni prohlidce z detskyho, bylo mi skoro 15. Merili mi tlak, koukali do krku, vazili, merili a zkouseli jak vidim. To vse ve slipech. Pak jsem je musel stahnout, doktorka mi pretahla predkozku, pak mi dala pod varlata ruku a chtela abych zakaslal. A jinak mama u toho musela byt, doktorka to chtela. Taky s mamou mluvila a pak ji dala moji dokumentaci v zalepeny obalce. Bylo mi z toho pekne trapne. Stydel jsem se doma svliknout snad od 12 let.

Jirka (St, 5. 1. 2005 - 18:01)

Rome, tak ja byl u lekare v 16 a matka se mnou byla taky, protože to vyzadoval ten doktor. Nejen ze jsem se musel uplne svleknout, ale jeste me pred ni vysetril konecnikem (kvuli podezreni na slepak). Fakt dobry, myslel jsem ze mu omdlim na stole. Pry se to tak dela, protoze mi neni 18 let. Slysel jsem, ze pod 18 let se vysetruje za pritomnosti rodice, ale vetsina doktoru je ohleduplnych a nedela to. Tenhle neresil nejakej stud a vysetril me pred mamou jako mimino. Tak bud rad, ze u tebe to bylo takhle.

Rom (Po, 3. 1. 2005 - 19:01)

Co se vašemu synovi stalo, je naprosto normální. Vaše přítomnost byla přece jen trochu chyba, ale i se mnou matka šla v 15 letech do ordinace - naštěstí jsem se úplně svlékat nemusel.

Reklama

Přidat komentář