Reklama

Poluce-jak mu to vysvětlit

Lenka (Út, 27. 7. 2010 - 20:07)

Mě na ten nápad přivedla na začátku prázdnin moje sestra,která si toho samozřejmě všimla a divila se,že to nechám být.Má o rok mladší holku a ta na sobě tanga bez intimky prý ještě neměla.Aby náhodou neměla někde flek.Sama mi ty vložky ukázala na netu.A jestli si někdo myslí,že klukovi koukám do kalhotek,tak je úchyl.

Kateřina (Út, 27. 7. 2010 - 18:07)

To je pravda, nejedlali a proto se chci zachovat úplně jinak a hrdě se považovat za moderní matku a pokud jsou na trhu volně dostupné pomůcky, nevidím důvody, proč jejich výhod nevyužít. Vídíte to snad jinak? Pro mého syna jenom to nejlepší, na plenu si zvyknul rychle.

ddgggdd (Út, 27. 7. 2010 - 18:07)

Já si nepřipadám úchylná...Katko a Jitko. Připravujete svým synům veliký problém do dalšího života. Než provedete tuto psychickou kastraci, proberte tento problém s nějakým mužským. Manželem, svým tatínkem nebo doktorem, kterému to dokážete říci. Aby syn semeno nenechával v pyžamu nebo na prostěradle, lze dohodnout. Začíná být dospělý a taková dohoda mu neublíží. Vaše radikální řešení kvůli pár kouskům prádla mu zničí sebevědomí navždy. S vámi rodiče tak nejednali.

Zuzka (Út, 27. 7. 2010 - 17:07)

Nedokážu si představit, že bych puberťákovi dávala vložky a nutila ho, aby s nimi chodil do školy..měla bych strach aby se nestal terčem šikany až to spolužáci zjistí...nebo že bych dávala klukovi na noc plenky a kontrolovala ho jestli nepotřebuje přebalit- to mi připadá úchylný, chudák kluk...navíc si myslím, že nákupy plenek a vložek musí jít zatraceně do peněz, raději bych povlíkala častěji postel...

Jitka (Út, 27. 7. 2010 - 16:07)

Já si nepřipadám úchylná proto,že nechci mít skvrny na posteli a pyžamu.Klukovi je to možná jedno, ale mě ne.Včera jsem mu vložku do slipků vlepila,je teda větší než jsem čekala,ale dostala jsem ji tam.Horší bylo,jak promluvit se synátorem.Byla jsem červená až na patách,ale dopadlo to dobře,chce dotykovej mobil,tak jsem to uhrála něco za něco.Myslím,že kluk by byl blázen,kdyby si myslel,že o tom nevím,když to skoro denně peru.Já jsem spokojená,že jsem to dík této diskusi vyřešila.Až to vyřeší syn,tak nebude mít pod pyžamem ani gaťky ani vložky.

Petr (Út, 27. 7. 2010 - 15:07)

Souhlas s "muž jménem quinn". Vysvětlit, o co jde (pokud to už neví) a nijak to dál neřešit.

muž jménem quin (Út, 27. 7. 2010 - 14:07)

Lenko, jsi fakt mimo mísu. Normální máma si poluce, která by se náhodou procucala na kalhoty ani nevšimne a raději dělá, že to nevidí a kluka neuvádí do rozpaků. Copak tobě se táta díval do pipky, když si měla první krámy? Nechala bys to na něm, aby ti na tu krev dával nějaký kalíšek do kalhotek a mluvilo o tom třeba s matkou??To bybyl úchyl, ale ty vlastně kluka nervuješ, nějakou vložkou. Takovém matky bych zbavoval role matek..

x (Po, 26. 7. 2010 - 21:07)

nebo úchylností přispěvatelů

Polutant (Po, 26. 7. 2010 - 17:07)

Vůbec nechápu proč se...Poluce nekolikrat za noc je nesmysl, to by ten kluk byl svetovej unikat. A moc velky byt taky nemuzou protoze tak rychle se semeno netvori. Nekolik vyronu semene za noc se da vysvetlit jedine honenim.

Kateřina (Po, 26. 7. 2010 - 16:07)

Samozřejmě klukovi je 13 :)

Kateřina (Po, 26. 7. 2010 - 16:07)

Vůbec nechápu proč se divíte inkontinenčím vložkám, můj kluk má poluce tak velké a několikrát za noc, že to rovnou řeším inkontinčníma plenkovýma kalhotkama s největší možnou savostí, kterou je možné vůbec sehat. Kluk si sice příjde jako přerostlé mimino, ale ví moc dobře, že je to jenom pro jeho dobro, takže vůbec neprostestuje. Někdy ho i během noci zajdu zkontrolovat, jestli nepotřebuje přebalit. Je mi 13.

správně (Po, 26. 7. 2010 - 15:07)

Já to vím,no co jsou,ale na...tak je to správné-z kluka udělat vložkaře!

Lenka (Po, 26. 7. 2010 - 15:07)

Ty vložky jsou...Já to vím,no co jsou,ale na poluci se hodí taky.Kluk mi protek na kalhoty už mockrát,naposled na začátku prázdnin,když jsem jela za ségrou na chalupu.Vystoupil z auta s flekem na pláťákách.No,ostuda.Pak ráno fleky na prostěradle,už jsem toho měla dost.Jsem na kluka sama,tak jsem to vymyslela takhle.Chápu že mu to trochu tlačí ve slipech,ale kluci na záchodě si snad slipy na ruby neobracejí.

muž jménem quin (Po, 26. 7. 2010 - 15:07)

Ty vložky jsou inkontinenční pomůcka pro muže, ne jako pomůcka proti poluci. a žádná poluce se neprocucá na kalhoty. Píšete něco, čemu ženské ani rozumět nemohou.Moc bych vám milé maminky přál, aby jste ty vložky nemusely klukům dávat, když je třeba budou potřebovat. Kluci po úrazu páteře je musí mít, to jen pro iformaci a také se nekupují v drogeriích jako ty vaše vlaštovky, ale jen v lékárně na předpis nebo jako hotovka za 200korun.

jitka (Po, 26. 7. 2010 - 14:07)

Puberťák s vložkou,vy jste se zbláznily ne?To nemyslíte vážně.To budou kluci na záchodě čumět.

Jitka (Po, 26. 7. 2010 - 14:07)

Taky už mě štvalo stálé...Dík za nápad.Už pro ně po práci jedu,ani jsem nevěděla,že něco takového je.Jen aby se mu to do těch bikin vešlo a moc to nečouhalo.Ale to je fuk,na noc je to dobrý a přes den ještě uvidím.

pro Jitku (Po, 26. 7. 2010 - 10:07)

Taky už mě štvalo stálé převlékání lůžkovin a fleky na kalhotech.Dávám synovi vložky Tena Men Level 1.Přilepují se do slipů jako vložky dámské.Kluk se nejdřív vzpouzel,ale když musel převlékat skoro každý den postel,aby věděl co to pro mne obnáší,dal si nakonec říci.Už je používá tři týdny a pomalu si zvyká.Budu mu je dávat i do školy,protože už několikrát přišel domů s flekem na kalhotech.

Stařec nad hrob (Ne, 25. 7. 2010 - 21:07)

Pro Huga: Je to výsada mládí. Po 20. roce věku je jedno, jestli souložíš a onanuješ nebo ne, poluce se už nekonají. A po padesátce je už často problém si zašukat normálně.

Hugo (Ne, 25. 7. 2010 - 17:07)

Já vám závidím ty noční výrony spojené s erotickými sny. Už mě nic podobného nepotkalo snad 10 let. Musím přestat souložit a onanovat. Za jak dlouho bych mohl mít poluce ?

honič (Ne, 25. 7. 2010 - 14:07)

Byly doby, kdy jsem si jako školák honil 5x-6x denně a vůbec to nepomáhalo. V noci jsem se udělal 3x-4x. Fuj a jak to lepilo a hlavně studilo. Jsem se vůbec nevyspal. A taky není pravda, že to přejde, když má jeden babu pořád po ruce. Udělám se i ve spánku.Jedině co pomáhá od toho je věk. Teď už zas tomu moc nedám.

Reklama

Přidat komentář