Reklama

Poluce-jak mu to vysvětlit

jitka (Ne, 25. 7. 2010 - 11:07)

Ano, u nás se osvědčili...A to si tvůj syn dobrovolně navlékne?Ten můj by se asi pominul.

pro Jitku - řeš (Ne, 25. 7. 2010 - 11:07)

Ano, u nás se osvědčili plenky ty pull-ups, které se oblékají jako běžné spodní prádlo, jsmenují se dry-nites, nebo good-nites.

jitka (Ne, 25. 7. 2010 - 11:07)

Klukovi dávám pod pyžamo slipy už rok kvůli polucím.Nevyrábějí se nějaké intimky řešící tento problém?Já bych to uvítala.

erotiku (So, 1. 5. 2010 - 16:05)

Já jsem byl z první poluce...já myslím že u tebe už to vyschlo dávno co?!? už jenom honíš a hekáš u toho-jo a potíš se jako prase!

Radim (So, 1. 5. 2010 - 15:05)

Já onanoval od deseti let a poluce jsem neměl vůbec, první semeno přišlo ve 13, kdo onanuje pravidelně poluce nemá.Maminky nepřehánějte s tím

Lukas (Pá, 30. 4. 2010 - 16:04)

Ingrid,poluce nijak...Nez jsem objevil honeni jsem mel poluce kazdy tyden a vzdycky dusledkem erotickyho snu. Od ty doby co jsem zacal honit a pak mit sex se svou divkou uz jsem poluce nemel.

Erotik (Pá, 30. 4. 2010 - 14:04)

Já jsem byl z první poluce vyděšený, představoval jsem si, že mám asi kapavku. Až když jsem se svěřil mámě, uklidnila mě, že je to normální a říká se tomu poluce. Na dotaz, jestli to tak budu mít už pořád, odpověděla, že až se ožením, přestane to.

Jirka (Pá, 30. 4. 2010 - 09:04)

Ingrid,poluce nijak nesouvisí s tím, jestli kluk/muž onanuje nebo ne, nebo je či není sexuálně aktivní. Stejně tak příčinou poluce nemusí být erotické sny, ačkoliv většinou jsou. Někdo třeba nemusí poluci zažít vůbec, u někoho se vyskytuje i v rané dospělosti. Mě je 24 a "mokré sny" občas mám stále. Třeba i tu noc co jsem měl sex. Někde jsem se dočetl, že to souvisí s hladinou testosteronu, ale příčina nebyla dosud oficiálně prokázána.

Jarda (St, 10. 4. 2013 - 07:04)

Až do sedumnáci jsem míval ráno mokré slipy i když jsem si ho večer vyhonil.Ale vše se změnilo když jsem si našel holku o dva roky starší nastěhovala se ku mě a bylo po poluci šukali jsme každý den,tak že jsem byl plně vytížený a vystříkaný.

Eva (So, 23. 2. 2013 - 17:02)

ahoj,kazdy den musim...najdi si babu,není to až takový problém.

Kocourek (Po, 18. 2. 2013 - 14:02)

Mám 14-letého syna.Asi...Vyhoňte mu ho ! :)*

Eva (Pá, 25. 1. 2013 - 11:01)

to neni moc normalni vypravet...proč úchylné?má to řešit jen zkresleně někde s kamarády v parku a mít z toho mindráky?To k životu patří a matka,pokud volí správná slova(nepouští mu k tomu přece zrovna erotické filmy),je ten nejvhodnější adept alespoň okrajově,pomaloučku,zasvěcovat svého potomka do toho,že je muž a co s tím..já bych začla formou knih na tuto tematiku,přiměřených věku,které bych nejdříve pročetla sama,a následně zkoušela lehce v krátkých rozhovorech nastiňovat dítěti,a dát mu onu knihu přečíst si také..kluk může taky z neznalosti oplodnit v15kamarádku a co si celá rodina počne.Má teta(67) prý kdysi přišla domů celá nešťastná,byla na infarkt,v16či17 se seznámila s hochem,a prý,on ji ho tam strkal,bála se,že bude mít dítě,nakonec vyšlo najevo,že jí strkal jazyk do pusy,babička ji neozřejmila nic,to se dříve nedělalo,a děvče utrpělo vážný šok(ať je vám to jakkoliv směšné)..Já myslím,že i to je funkcí matky(nikoho jiného,nejvýš otce),ozřejmit potomstvu dané téma.

Pro Katae (Ne, 20. 1. 2013 - 14:01)

to neni moc normalni vypravet o sexualnich zalezitpstech 10letym detem.prijde mi to lehce uchylne....

Lisa (Ne, 13. 1. 2013 - 19:01)

pro Kataenení to na...Marto36, podle mě má katae pravdu, jepší je mu to říct v tomto věku než aby se to dozvěděl nesprávně od spolužáků, znáte přece mládeš. Tam vše co souvisí s pohlavním stykem či pohlavními genitáliemi to je pro ně velká sranda, tak by se měli dozvědět co je normální a co není.

Ingrid (St, 21. 10. 2009 - 15:10)

Poluce kluka nemohou překvapit. Pokud onanuje tak poluce ani nemá. Je potřeba klukum říci,že je to v souvislosti s dospíváním a že se to stane. Dnes je velká osvěta, za nás jsme tajili i masturbaci,dnes děti ví vše už daleko dříve.Nepodceňujme naše syny. A pokud kluk už onanuje před 13rokem, poluce ho nepřekvapí..

Dejv (St, 21. 10. 2009 - 10:10)

Kua, pri prdstave, ze mi mati krafe do toho, co mam delat s pocakanym pyzamem se mi dva roky hruzou nepostavi... MATKY VZPAMATUJTE SE! Jak by bylo vam, kdyby vam otec ve 14 vysvetloval, jak si mate pri menzes omyvat vaginu...

Barča (So, 17. 10. 2009 - 23:10)

Můj bratranec měl skvrnu od semena na pyžamu už v 9 letech.

Niro (Út, 1. 9. 2009 - 23:09)

je mi 18, nasi to se mnou nikdy neresili a sem za to celkem vdecnej... myslim si ze pro mladyho kluka okolo 14 let to musi byt docela trapna situace

mr (Pá, 31. 7. 2009 - 23:07)

vRata: Ano, je to normální :)

Jakub (Út, 2. 6. 2009 - 14:06)

co je to za definici - trochu spermatu ? Kvantifikuj 10ml, 100ml, ..

Reklama

Přidat komentář