Reklama

Je mi smutno

Petr (Út, 25. 7. 2017 - 10:07)

Jak jsi to myslel že je...Ahoj.No protože si na tebe nikdo nedovoliPoldové drží při sobě a při svích rodinách.Takže kdyš se ti něco stane i ňáká blbůstka,tak to hned řeší s tim kdo ti něco provedl.Dotoho máš i výhody od nich.No a ten kdo na tebe dělá bu bu bu,že máš za přítele poldu,jen závidí.Věř mi.Protože poldové jsou zákonem chráněný a nikdo se jich nesmí dotknout.No a to by chtel mít takhle každej.

a (Út, 25. 7. 2017 - 05:07)

.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

a (Út, 25. 7. 2017 - 05:07)

tomu poldovi nevadí, že jsi...? jáčurák

a (Po, 24. 7. 2017 - 21:07)

Jak jsi to myslel že je...tomu poldovi nevadí, že jsi retardovaná? Nebo proč neumíš psát?

M.,............ (Po, 24. 7. 2017 - 20:07)

Uklidni se.Nadavat na...Jak jsi to myslel že je výhoda že mám Doma poldu povidej.

M.,............ (Po, 24. 7. 2017 - 19:07)

Klidne ho posli do prdele...Nebo Zasahivku!

M.,............ (Po, 24. 7. 2017 - 19:07)

Klidne ho posli do prdele...Ty jdi do prdele sam jinak na tebe poslu URNU!

Petr (Po, 24. 7. 2017 - 19:07)

Klidne ho posli do prdele...Uklidni se.Nadavat na policajty dovede každej,ale pak je každej volá,kdyš něco.Neboj,bude to dobrý a zustaneš snim.

Tomik (Po, 24. 7. 2017 - 19:07)

No jo ale Když mě naštve...Klidne ho posli do prdele poldu jsou to jenom hajzlove najdi si normalniho muzskyho

Tomik (Po, 24. 7. 2017 - 19:07)

No jo ale Když mě naštve...Klidne ho posli do prdele poldu jsou to jenom hajzlove najdi si normalniho muzskyho

M.,............ (Po, 24. 7. 2017 - 19:07)

:-) Děkovat nemusí.V...No jo ale Když mě naštve tak ho nebuduz moc poslat do Prdele.

Petr (Po, 24. 7. 2017 - 18:07)

Přítel není Kapitán a ani...:-) Děkovat nemusí.V klidu si sním otom promluv a uvidíš že vše dobře dopadne.Hlavně mluvte v klidu a bez emocí..No a mít poldu doma,má taky své výhody.

M.,............ (Po, 24. 7. 2017 - 13:07)

Ahoj M.No já bejt...Přítel není Kapitán a ani Velitel je to Polda.

M.,.......... (Po, 24. 7. 2017 - 12:07)

Ahoj M.No já bejt...Díky.

Petr (Po, 24. 7. 2017 - 06:07)

Ahoj Můj přítel ten dělá...Ahoj M.No já bejt tebou,tak ještě vydržím.Zkus si sním otom promluvit a uvidíš.V. U.R.N.Neboli Utvar rychleho nasazení zas tak často výcviky,nemají.Vetšinou si dělají svoji práci a pouze když je zavolají tak jedou na výjezd.Ale zda má vetší hodnost,třeba kapitán,velitel družstva a tak,tak má víc práce,to jo.Buť ho pozvi na veceri,nebo otevři nákou láhev aš bude doma a promluv si sním otom.Že tě nebaví bejt věčně sama doma.

M.,............ (Ne, 23. 7. 2017 - 20:07)

Tak to ma dost penez?Ty mě vyhrozujes?

M.,............ (Ne, 23. 7. 2017 - 20:07)

Tak to ma dost penez?No já si Myslím že je pořad skoro na výcviku a tak.

M.,............ (Ne, 23. 7. 2017 - 20:07)

Tak to ma dost penez?Jak to myslis?

To (Ne, 23. 7. 2017 - 17:07)

Ahoj Můj přítel ten dělá...snad musíš vědět sama.Aspon jste si vzácnější.

Ghh (Ne, 23. 7. 2017 - 16:07)

Ahoj Můj přítel ten dělá...Tak to ma dost penez?

Reklama

Přidat komentář