Reklama

Je mi smutno

M.,............ (Ne, 23. 7. 2017 - 15:07)

Ahoj Můj přítel ten dělá u Zásahové Jednotky PČR je pořad g prdeli jak nad tím tak premejslim mám se s ním rozejít? už jsme spolu 3 Roky.

On (Ne, 23. 7. 2017 - 12:07)

Protože tu někdo píše...třeba skutečně chce,závidí ostatním tu rodinu,ale pokud je dlouho sám,později si někoho najde,je tam vždy problém,i když si dřív myslel,že nebude.

Mirka (So, 22. 7. 2017 - 21:07)

ne,to už jsem tady...Protože tu někdo píše nesmysli.Kdo žije sám a chce někoho s kým by žil,tak bude když najde.A né že je zviklý na samotu.Kdo chce žít v páru,tak bude.

Každý (Pá, 21. 7. 2017 - 13:07)

Podle sebe soudim...ne,to už jsem tady několikrát psala.Nevím,proč se tě to tedy dotýká)))))

Mirka (Pá, 21. 7. 2017 - 12:07)

není,že by neuměl s...Podle sebe soudim tebe?Každej neni stejnej.Naši jsou rozvedený.Na a taťulda si našel po 11 letech přítelkyni a dokonce spolu mají dítě.Sice ona už dvě m?,ale šli do toho.Tak tu nemel kraviny.JMÉNO RADČI NE.Neboj,taky ňákou najdeš.Věř tomu.Příjde to,ani nebudeš vědet jak.

To (Ne, 16. 7. 2017 - 14:07)

Každej má svůj názor.Ale...není,že by neuměl s někým žít,ale už si na určité věci zvyknul a má potíže to změnit.Takových lidí je spousta.Jeden borec byl dlouho po rozvodě sám,každému záviděl,že má rodinu a tak hledal partnerku,našel,ale zjistil,že už vlastně ani nechce s ní být v jedné domácnosti a tak spolu jenom randili.Po pár měsících stejně došlo k rozchodu,vadilo mu,že už i tak se jí musí přizpůsobovat.Proto jsem pouze psala,pokud je někdo dlouho sám bez partnera,později je to problém se s někým sžít.Nic špatného na tom nikdo nemusí vidět.

Jméno radči ne (So, 15. 7. 2017 - 19:07)

Každej má svůj názor.Ale já po 5 letech našel přítelkyni a rok a půl jsme spolu byli.Pak odešla do Německa za prací a už tam zůstalaJinak.Každej neni takovej když žije sám a po čase už neumí žít s někým.Ale to je fuk.Prostě mi je smutno.

Proč (So, 15. 7. 2017 - 17:07)

Anonymko, neznamená, když...se nikde nepodepisuješ? Přečti si svůj koment,jak je agresivní.Nemusíš mi odpovídat,vždyt za ty roky mě už znáš,že já názory neměním,pro tak zbytečná námaha.

A (So, 15. 7. 2017 - 16:07)

o čem píšeš,takové hlouposti.Řešíme něco úplně jiného a to,že pokud je někdo dlouho sám,je pak trošku problém žít s člověkem v jedné domácnosti.Ten člověk si zvykl na jistou svobodu,samostatnost....A nezminuj stále mě,sám,jak žiješ Stando nás nepočastuješ,by bylo bavendo.

. (So, 15. 7. 2017 - 15:07)

Anonymko, neznamená, když ti vztah nevyšel, že musí každému nevyjít. Věříš tomu, že někdy je to krásné jak to bylo poprvé, celý život? Kdybys pořád neseděla na netu, našla byjsi takové případy a není jích málo. Hele, ty co hledáš, odejdi z doktorky a dávej si avíza na seznamkách, tady nemá cenu diskutovat. PS PRO ANONYMKU nejsem standa

Bude (So, 15. 7. 2017 - 15:07)

Nedohadujte se...ti vyhovovat randění,ale bude úplně jiné,až spolu budete žít.Kolik je takových,kteří jsou sami a žít s nikým ani nechtějí,ale také si mysleli,že ano.Je to skoro vždycky problém,pokud je někdo dlouho sám.Nejmenovaná osoba se rozvedla,nějaký rok byla sama,pak se hodně zamilovala,sexovat najednou mohla každý den,scházeli se často a byla to velká láska,ovšem po nastěhování bylo brzy po lásce a do dvou měsíců rozchod.Znáte osobně někoho,kdo byl dlouho sám a poté si našel protějšek a fungovalo to? Většinou ne,proto vždy je dobré po rozvodu hledat štěstí jinde.Jak je dlouhodobě někdo sám,pak to problém je.

Jméno radči ne (So, 15. 7. 2017 - 15:07)

Nedohadujte se prosím.Jinak partnerku,přítelkyni bych chtěl a na nervy by mi nelezla.Jak píše jméno to.A pak někdo píše že jsem si měl užívat dřív.Právě proto že jsem si užíval až dost.Najednou koukám a uvědomuji si že jsem ve skutečnosti sám a lidi z party mě už neznají.Jen kdyš něco potřebujou,tak to mě znají až moc dobře.Snat ňákou tu přítelkyni najdu.

. (So, 15. 7. 2017 - 13:07)

soužití je v lidech a né o zvyklosti. Dnes se neberou lidé ve dvaceti, berou se později.

Tak (So, 15. 7. 2017 - 13:07)

Žádný problém to není!...je přece jasné,že se to netýká všech jedinců.Dcera vaše ale byla vdaná dřív a až ve 40 ti letech měla dítě-to je něco jiného.Kdo dlouho žije sám,má pak problém sžít se s někým v jedné domácnosti.Je to už o tom zvyku,že ten člověk byl dlouho sám.

nekecéj (Pá, 14. 7. 2017 - 19:07)

ano,to jsem blbě napsala,ale...Žádný problém to není! Dcera měla dítě po čtyřicítce, zeť měl tehdy patesát a věřím tomu, že se dočkají, když né vnoučat, tak aspoň dospělosti svého dítěte. Tak jaký problém?

Užít (Pá, 14. 7. 2017 - 19:07)

Co to píšeš anonymko? 40...ano,to jsem blbě napsala,ale už bude problém,pokud by chtěl stálou partnerku,děti.

to to (Pá, 14. 7. 2017 - 18:07)

je život.Ve 40 ti letech to...Co to píšeš anonymko? 40 let co to je? Nejlepší léta u chlapů. Užít si ještě může až až:-)) Můj syn si v tomto věku našel přítelkyní, jezdí po světě a užívají si. A to soužití už není nějak moderní, ale to neznamená, že už nic nedohoní. A i změnit své návyky jdou. Zase blábolíš. Asi podle sebe, že.

To (Pá, 14. 7. 2017 - 18:07)

AhojTaky mi bejvá...je život.Ve 40 ti letech to asi nedohoníš,to sis měl užít v mládí.Ted už jsi mohl mít děti dospělé.Myslím si,že to problém je,že už sis tolik zvyknul být sám,že po pár týdnech by ti ta žena byla spíš na obtíž.Bude ti vyhovovat se setkávat,výlety,večeře v restauracích,ale ne na soužití spolu.To jsem napsala upřímně co si myslím.Nikdy není dobré být dlouho sám,na to si člověk zvykne a vlastně ve skutečnosti ani nic změnit nechce.

Jméno radči ne (Pá, 14. 7. 2017 - 18:07)

AhojTaky mi bejvá poslední dobou smutno.Už skoro 40 let mi bude.Pravého kamaráda mam sice jednoho,ale přítelkyni ne.Sám usínám,sám stávám,sám si vařim a věčne doma mlčim.No a aby toho nebylo málo,asi začínám bejt asexuál.Sex mi vůbec nechybí.Už jsem přestal věřit,že ňákou přítelkyni najdu.Ani nevím proč to sem píši.

Ano (Čt, 4. 5. 2017 - 18:05)

Steve,ve spánku se obrazne řečeno vypína vědoma ,objektivní mysl a tělo má tak příležitost ,technický řečeno ,provést opravy.

Reklama

Přidat komentář